18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
SkipiBoom 2013-01-15, 17:22 1
a w polsce zyje tylko 200 rysi...
Zgłoś
Avatar
kalion83 2013-01-15, 18:15 2
Naczional geografik na sadolu...nosz kurwa nie po tu wchodzę, żeby płakać nad rysiami, może jeszcze świeczki zaczniecie stawiać ?
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-01-15, 18:16 5
Ja maminsynek? Czy to, że facet w moim wieku nie boi się wyrażać własnego zdania, które jest oparte na doświadczonych emocjach związanych ze zwierzętami przynosi mi wstyd? Wątpię. Odważnie twierdzę, że jestem dojrzalszy emocjonalnie niż niektórzy "twardziele" w wieku +23 lata.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-01-15, 18:23 2
Miałem kiedyś kota który podczas dwumiesięcznego remontu domu tak się przestraszył że uciekł, skubaniec po prawie 4 latach wrócił, tylko po to by zdechnąć na swoim starym miejscu w garażu.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-15, 18:24
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kaziolord 2013-01-15, 18:27
Szkoda go, zwierzęta powinny mieć oddzielny internet
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-01-15, 19:40
Majer, Ty weź się odpierdol od rocznika 90 i wyżej, co?! Ja jestem kurwa '92 i wypraszam sobie. Też mnie chuj strzela jak na sadolu widzę mamisynków i inne jebane cioty, albo od kiedy to się kurwa wstawia teksty o tym że jakieś hamerykańce zrobiły petycję że chcą mieć Gwiazdę Śmierci, WYPIERDALAĆ z tym na kwejka do kurwy nędzy!
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-01-15, 20:34
Nikt nie wpadł na to, że rysiek był głodny chciał opierdolić kitka, a potem z głodu zdechł?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-15, 20:48 4
No kurwa jeszcze mi się tu popłaczcie wszyscy. Jebany sierściuch miał parwowirozę, zwaną także kocim tyfusem i przylazł te koty zarazić, a nie się z nimi pożegnać. Wirusy również podlegają ewolucji i również "nauczyły się" wykorzystywac żywicieli do dalszego rozprzestrzeniania się. Jako, że same będąc zwojem DNA (albo RNA) opakowanym w zestaw białek mają raczej nikłe szanse na aktywną ekspansję, wykorzystują do tego celu żywicieli zmieniając ich zachowanie tak, aby zwiększyć prawdopodobieństwo kontaktu z innym osobnikiem i tym samym przekazanie wirusa. Z tego powodu ludzie z katarem kichają, z grypą kaszlą, a zwierzęta chore na wściekliznę nie dość, że tracą instynktowny strach to jeszcze są agresywne i kąsają znacznie większe od siebie zwierzęta i ludzi. Kotowate to zwierzęta z silnym instynktem terytorialnym, żyjące i polujące samotnie (z wyjątkiem lwów). Ten ryś (czy co to tam było) na pewno nie przyszedł zaprosić kumpli na stypę, tylko zarazić ich chorobą.
Zgłoś
Avatar
ska 2013-01-15, 23:47
Ryś jak i inne zwierzęta dzikie szerokim lukiem omijają rejony tam gdzie zamieszkują ludzie, ten osobnik musiał być tam bardzo wiele razy bo koty domowe odrazu zaczęły by sie jeżyć. Zwierzęta bardzo dobrze czują, że zaraz umrą i choćbyś był najlepszym skurwysynem na sadolu to grzdyl i tak Cie przyciśnie, gdy umiera piesek z którym spędzałeś swoje dzieciństwo.
Zgłoś
Avatar
majer 2013-01-16, 15:03
Cornys, że niby czemu mam się odpierdolić jeśli dostrzegam diametralną zmianę w zachowaniu i jest top tak rozległe że mi przeszkadza?
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-01-16, 16:43
majer napisał/a:

Cornys, że niby czemu mam się odpierdolić jeśli dostrzegam diametralną zmianę w zachowaniu i jest top tak rozległe że mi przeszkadza?



Kryzys wieku?
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-01-16, 23:12 1
Loaloa,

dobrze piszesz, najbardziej fascynuje mnie przy wściekliźnie wodowstręt spowodowany przez wirusa ciekawe w chuj, kiedyś czytałem o grzybie co wręcz sterował ofiarą tylko nie pamiętam co i jak. Na myśl przychodzą apokaliptyczne opowieści o zombie, że to w zasadzie możliwe
Zgłoś
Avatar
Raiden86 2021-09-25, 2:30
Co za bzdury pisze ten autor jakie pożegnać się, co to jest jakaś brazylijska telenowela kocia??? To bezmózgie stwory, żył na wolności i nie mógł znaleźć pożywienia zimą i poszedł tam z przekonaniem że zeźre te koty . Już jakiś pajac sobie dopowiedział że kotek przyszedł się pożegnać
Zgłoś