18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
nickerus 2013-01-15, 12:50 7
Skojarzenie

sadistic.pl/smierc-rysia-z-klanu-vt105022.htm
Zgłoś
Avatar
Borys_ 2013-01-15, 13:12 15
smutne to to i chuj :/ ehh
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-01-15, 13:20 8
czasem zwierzeta maja wiecej serca niz ludzie
Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-01-15, 13:22 4
myślałem, że na końcu kopnie te zwłoki czy coś, jestem rozczarowany
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-15, 13:36 131
skid07 napisał/a:

myślałem, że na końcu kopnie te zwłoki czy coś, jestem rozczarowany



Zgiń frajerze
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-01-15, 13:52 53
Oczywiście wyjdą ze swoich jaskini "sadyści" jak skid07 i dowalą czymś by pokazać, że jest się "ura bura szefem podwóra" by zgarnąć kilka wirtualnych piw, bezwartościowi szubrawcy.

Co do zwierzaków to tak jest to całkowita prawda, zwierzaki nie szlochają, nie ryczą, ale widać po nich, jak coś jest nie tak. Sam mam koty i rok temu musiałem jednego uśpić, mam też bliską osobę która ma wiele innych zwierzaków i większość zwyczajnie daje sygnały i odczuwa emocje gdy coś się dzieje. To jest normalne, my też jesteśmy zwierzętami, tylko górujemy nad nimi inteligencją i rozwojem, dlatego wg mnie należy je szanować i nie kopać słabszego.
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2013-01-15, 16:16 3
ktoś mu powiedział ze jest w polsce
Zgłoś
Avatar
observe 2013-01-15, 16:16
cat-health-guide.org/felineparvo.html

Trudny przypadek. Faktycznie nie można było już jej pomóc.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-01-15, 16:16 9
Usypiałem swojego 18letniego owczarka niemieckiego...
Zwierzęta czują, że zaraz umrą...
Zgłoś
Avatar
oglądacz 2013-01-15, 16:27
głodny był po prostu więc zaryzykował i przyszedł do ludzi, a ci zamiast dać mu jeść nagrali filmik. Konsekwencje było widać.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-01-15, 16:30 2
szukał pomocy a oni go nie wpuścili! jak mogli!
Zgłoś
Avatar
majer 2013-01-15, 16:43 4
bezimienny90 napisał/a:

Oczywiście wyjdą ze swoich jaskini "sadyści" jak skid07 i dowalą czymś by pokazać, że jest się "ura bura szefem podwóra" by zgarnąć kilka wirtualnych piw, bezwartościowi szubrawcy.

Co do zwierzaków to tak jest to całkowita prawda, zwierzaki nie szlochają, nie ryczą, ale widać po nich, jak coś jest nie tak. Sam mam koty i rok temu musiałem jednego uśpić, mam też bliską osobę która ma wiele innych zwierzaków i większość zwyczajnie daje sygnały i odczuwa emocje gdy coś się dzieje. To jest normalne, my też jesteśmy zwierzętami, tylko górujemy nad nimi inteligencją i rozwojem, dlatego wg mnie należy je szanować i nie kopać słabszego.



smutno mi trochę bo to jest sadistic i własnie takie osoby jak skid07 i inni tworzą ten portal, my chemy to oglądać, nie oznacza że zabijamy koty polewając je kwasem, a żale na temat kotków i piesków mozna wylewać na innych portalach, dlaczego przychodzisz tu i zachowujesz się jak muzłumanin w europie.

skid07 napisał/a:

myślałem, że na końcu kopnie te zwłoki czy coś, jestem rozczarowany



no i o to chodzi, więcej takich userów a nie mamisynków z rocznika 90 i wyżej!
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-15, 17:02 7
ja pierdole. film nakręcony pozytywnie. Ściska serce, oczy płaczą. możecie mnie zchejtować. Kocham zwierzaki
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-01-15, 17:17 3
bezimienny90 napisał/a:

Oczywiście wyjdą ze swoich jaskini "sadyści" jak skid07 i dowalą czymś by pokazać, że jest się "ura bura szefem podwóra" by zgarnąć kilka wirtualnych piw, bezwartościowi szubrawcy.

Co do zwierzaków to tak jest to całkowita prawda, zwierzaki nie szlochają, nie ryczą, ale widać po nich, jak coś jest nie tak. Sam mam koty i rok temu musiałem jednego uśpić, mam też bliską osobę która ma wiele innych zwierzaków i większość zwyczajnie daje sygnały i odczuwa emocje gdy coś się dzieje. To jest normalne, my też jesteśmy zwierzętami, tylko górujemy nad nimi inteligencją i rozwojem, dlatego wg mnie należy je szanować i nie kopać słabszego.



Ktoś tu chyba na hardzie nigdy nie był
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie