18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-12, 22:13 12
Tych debili powinni używać jako progi zwalniające pod szkołami.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-12, 22:26 4
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Tych debili powinni używać jako progi zwalniające pod szkołami.



Albo obok
Zgłoś
Avatar
h................u 2024-07-12, 23:07 21


Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2024-07-13, 6:33 1
To żeś mi poranek ubarwił na chętny do działania z giwerą XD
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-13, 11:00
Im się przynajmniej coś chce, o coś walczą.

Moje pokolenie było całkiem zblazowane, walczące o kasę. Teraz jest bogate, syte i bez przyszłości. Rozmowy w towarzystwie tylko o pieniądzach, basenach po willami i zagranicznych inwestycjach. Połowa moich znajomych wciąga koks, a druga połowa zmieniła żony na 22 latnie studentki. Pół roku siedzą w ciepłych krajach, a drugie pół swoich rezydencjach. Zmarnowane pokolenie.

Dlatego podziwiam młodych ludzi, nawet jeśli walczą o orzegraną sprawę. Oni mają serce po właściwej stronie.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-07-13, 11:41 4
smc napisał/a:

Dlatego podziwiam młodych ludzi, nawet jeśli walczą o orzegraną sprawę.



Taki chuj. Sprawa jest przegrana, bo sami ją przegrywają.
Spierdoleńcy zamiast robić to tak żeby coś zdziałać, tylko wkurwiają zwykłego Kowalskiego, co sprawia, że mają praktycznie zerowe poparcie społeczne.

Zobacz jak rolnicy protestowali, poza kilkoma wyjątkami, starali się nie utrudniać za bardzo życia ludziom, np nie blokowali drogi, ale tylko jeden pas. Bo żeby mieć szansę cokolwiek osiągnąć, muszą mieć poparcie społeczne. A te kurwy to bardziej tik tokerzy niż aktywiści. Narobili smogu, wkurwili ludzi , jakby ich celem było przegranie "sprawy".
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-07-13, 12:33 2
przeciez to sciema z ta ekologia , moj kuzyn jest w grupie ekoswirów , dostaje 1000zł na łeb za taka akcje
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-07-13, 14:04 1
smc napisał/a:

Moje pokolenie było całkiem zblazowane, walczące o kasę. Teraz jest bogate, syte i bez przyszłości. Rozmowy w towarzystwie tylko o pieniądzach, basenach po willami i zagranicznych inwestycjach. Połowa moich znajomych wciąga koks, a druga połowa zmieniła żony na 22 latnie studentki. Pół roku siedzą w ciepłych krajach, a drugie pół swoich rezydencjach. Zmarnowane pokolenie.



a jakieś wady?

Jak się szczylom nudzi, to niech jadą do Afryki ratować małych murzynów i małe murzynki przed dużymi murzynami, niech jadą do Pakistanu, Indii, Chin , żeby zamykali fabryki, które kopcą tak, że widać to na zdjęciach satelitarnych.

Oni chcą naprawiać świat zaczynając od najmniej zepsutej jego części.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-13, 16:46 1
Henboh napisał/a:

Taki chuj. Sprawa jest przegrana, bo sami ją przegrywają. Zobacz jak rolnicy protestowali, poza kilkoma wyjątkami, starali się nie utrudniać za bardzo życia ludziom, np nie blokowali drogi, ale tylko jeden pas.


Kurwa, adwokat gumiaków się znalazł! Rolnicy i ekozjeby wkurwiają zwykłych ludzi tak samo. Kto jeździ autem, ten wie. Jednych i drugich powinni napierdalać pałami.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-13, 17:49
podobało mi się co zrobili w niemczech jak im się tacy do obrazu w muzeum przykleili... nie zwracali na nich uwagi, zostawili ich tak przyklejonych na całą noc, bez wody, żarcia... ale było oburzenie
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-14, 14:01
Dzisiaj jest ponad 450 ppm CO2 w powietrzu i rośnie... - i nikt z was onanistów nawet nie wie co to jest
Zgłoś
Avatar
zotrix 2024-07-15, 4:31
PsikutaBezS napisał/a:

Dzisiaj jest ponad 450 ppm CO2 w powietrzu i rośnie... - i nikt z was onanistów nawet nie wie co to jest



to tyle ile w moim akwarium, wszystko umrze sugerujesz?!?!
Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-07-16, 10:30
Mam pomysł. W ramach protestu przeciwko protestującym debilom przyklejajmy się do nich. Super glut na rękę a ręka do czoła czy głowy aktywiszcza. Wiem, że można w ten sposób zarazić się zjebozą mózgu, ale czego się nie robi dla lepszego świata.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-16, 13:40 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Tych debili powinni używać jako progi zwalniające pod szkołami.



Jeszcze tego brakuje żeby mój syn ich oglądał codziennie..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie