18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gość ciśnie na maszynie między autami jak pojebany. Jako, że wiosna idzie to niebawem się zacznie szał motocyklowy. Mam nadzieję, że większość motocyklistów ma więcej oleju w głowie niż ten na filmiku
Zgłoś
Avatar
pawel6 2013-04-14, 15:01
Ci "znafcy" co komentują to pewnie nigdy na motorze nie siedzieli.
Zgłoś
Avatar
Kefir93 2013-04-14, 15:03 5
komargda napisał/a:

typowy dawca organów



Nie wiem dlaczego nietrafnie mówi się o nich "dawcy"? Pomyślmy, gość który pruje powyżej setki na motocyklu, uderza w coś i siła oddziaływująca na jego ciało już jest ogromna, potem uderza z tą prędkością o asfalt i jeszcze przelatuje jakąś odległość. I w takim organizmie wszystko jest tak doszczętnie potłuczone, poobijane, że raczej żadne narządy się do żadnego przeszczepu nie nadają.
P.S. Nie jeździj szybciej, niż potrafisz myśleć
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-04-14, 15:08
O kurwa jaki świr, że się nie bał tak popierdalać przez ten korek:)
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-04-14, 15:08
@UP widać, żeś znaffca. Organy wewnętrzne jak serce, nerki i płuca zostają w stanie nienaruszonym przy większości śmiertelnych wypadków motocyklowych.
Zgłoś
Avatar
brudny02 2013-04-14, 15:09
specjalnie bym mu droge zajechał, niech gryzie asfalt debil
Zgłoś
Avatar
mmmarcin 2013-04-14, 15:30
Ma jaja. Ale powinien też używać mózgu.
Naturalna selekcja zadziała szybko.
Zgłoś
Avatar
Barejski 2013-04-14, 15:31
Sławetne "patrz po lusterkach" pewnie grane przez motocyklistów by było,ale jak kurwa przy takiej prędkości motocyklu można cokolwiek zauważyć przy zmianie pasa. Głupich nie sieją.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-04-14, 15:32
Brudny02 - najprawdopodobniej na prawo jazdy musisz jeszcze kilka lat poczekać, więc głębsze wywody na temat Twoich debilizmów nie mają sensu, ale uświadomię Cię - sadol to nie jest życie, a ludzi nie morduje się kilka razy dziennie, kiedy tylko nadarzy się okazja. Wyjdź czasem z domu.
Zgłoś
Avatar
Next010 2013-04-14, 15:43 4
l_witek napisał/a:

Tak to jest,drogie dzieci,
że jak facetom sprzęt odmawia posłuszeństwa lub jest niesatysfakcjonujący (tzn.mały przyp. aut. dla gimbusów)
dla ich partnerek szukają innych podniet.

Nazywamy ich motocyklistami



Wiemy że jesteś ciotą ale nie tłumacz sobie tego tak.

@ru_ziolo zimne piwko dla Ciebie też mam motocykl i myślę dokładnie tak samo. Tam gdzie można to fajnie odkręcić manetkę ale tutaj to zwykły świr.
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2013-04-14, 16:23 2
Boże, jakie z was są miękkie pizdy. Gość ma jaja i umiejętności to napierdala. Na starość obejrzy ten filmik i będzie miał beke, że odpierdalał w życiu takie rzeczy na które was stać tylko w MOTO GP albo F1. Zrobił komuś krzywdę na tym filmiku? Nie widać więc jakim, kurwa, prawem ofermy twierdzicie, że gość jest dawcą lub idiotą? Jeszcze sie okaże, że spowodowaliście w swoim życiu więcej wypadków niż on, banda patałachów.
Zgłoś
Avatar
ControlYourMind 2013-04-14, 16:26
Bo się wkurwię zaraz... Sam wrzucałem ten film kiedyś, a teraz jak przeglądam moje tematy to został on usunięty... WTF ?!

Cytat:

Od: ~Bambi~ Do: ControlYourMind
Temat: Re: ssss [ 2013-01-08, 12:18 ]
ja znalazłem po 1 tagu motocykl na pierwszej stronie.

Od: ControlYourMind Do: ~Bambi~
Temat: ssss [ 2013-01-08, 12:08 ]
sadistic.pl/spokojna-jazda-vt164756.htm
Tagi: spokojna :: jazda :: motocykl :: miasto

sadistic.pl/dawca-vt164441.htm
Tagi: motor :: głupota :: idiota :: prędkość

To są tagi z tych dwóch filmów, które tutaj ktoś wrzucił... Jak ja mam znaleźć film po tagach, jeżeli debile nie potrafią konkretnie otagować filmu ?



Dodatkowo załącze wiadomość PW z Bambi właśnie dotyczące tego filmu
Zgłoś
Avatar
GigaByte23 2013-04-14, 16:42
Czyżby to Yamaha XJ6 ?
Zgłoś
Avatar
ttx2525 2013-04-14, 17:27
Ten filmik który pokazują był już na sadolu..
Zgłoś
Avatar
zuku73 2013-04-14, 18:00 1
pyskatyyy napisał/a:

Boże, jakie z was są miękkie pizdy. Gość ma jaja i umiejętności to napierdala. Na starość obejrzy ten filmik i będzie miał beke, że odpierdalał w życiu takie rzeczy na które was stać tylko w MOTO GP albo F1. Zrobił komuś krzywdę na tym filmiku? Nie widać więc jakim, kurwa, prawem ofermy twierdzicie, że gość jest dawcą lub idiotą? Jeszcze sie okaże, że spowodowaliście w swoim życiu więcej wypadków niż on, banda patałachów.


Zamknij ryj dzieciaku po tej wypowiedzi można wywnioskować ze albo nie masz moto albo jesteś totalnym kretynem jak koleś na filmie. Na tym filmiku nie zrobił nikomu krzywdy ale nie jest powiedziane ze będzie tak za każdym razem, kto wie może nawet wypierdolił się 5 min po skoczeniu nagrywania. Zero wyobraźni, d szybkiej jazdy są puściejsze drogi, do ekstremalnej - tory.
Zgłoś
Avatar
komandor121 2013-04-14, 18:02
pusciejsze hehehe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie