18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gość ciśnie na maszynie między autami jak pojebany. Jako, że wiosna idzie to niebawem się zacznie szał motocyklowy. Mam nadzieję, że większość motocyklistów ma więcej oleju w głowie niż ten na filmiku
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-04-14, 19:40
Wystarczyło drzwi otworzyć. Drzwi można naprawić a jednego debila byłoby mniej
Zgłoś
Avatar
ComeCloser 2013-04-14, 19:45
Kiedyś mu się nie uda, będzie co oglądać.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-04-14, 20:31
ControlYourMind napisał/a:

Bo się wkurwię zaraz... Sam wrzucałem ten film kiedyś, a teraz jak przeglądam moje tematy to został on usunięty... WTF ?!

Dodatkowo załącze wiadomość PW z Bambi właśnie dotyczące tego filmu

Zwróć uwagę na tagi jakie dodałeś/ktoś dodał
1:Tagi: spokojna :: jazda :: motocykl :: miasto
to nie jest spokojna jazda, więc tag sprowadza poszukującego podobnego tematu na złą drogę i uniemożliwia wrzucającemu odnalezienie filmiku

2:Tagi: motor :: głupota :: idiota :: prędkość
tutaj przyczepię się do "motor". Ja wiem, że może głupota, ale motocykl to prawidłowe określenie i uważam że filmiki znikają i powinny znikać przez chujowe otagowanie, bo często jak się czyta takie tagi co chuja pasują do tematu to ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-04-14, 21:34
Kkurwa 167 sekund czekałem na dzwona
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2013-04-14, 22:00 1
petru23 napisał/a:

ja bym chujowi drzwi otworzył


chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
ControlYourMind 2013-04-14, 22:23 1
sauerps napisał/a:

Zwróć uwagę na tagi jakie dodałeś/ktoś dodał
1:Tagi: spokojna :: jazda :: motocykl :: miasto
to nie jest spokojna jazda, więc tag sprowadza poszukującego podobnego tematu na złą drogę i uniemożliwia wrzucającemu odnalezienie filmiku

2:Tagi: motor :: głupota :: idiota :: prędkość
tutaj przyczepię się do "motor". Ja wiem, że może głupota, ale motocykl to prawidłowe określenie i uważam że filmiki znikają i powinny znikać przez chujowe otagowanie, bo często jak się czyta takie tagi co chuja pasują do tematu to ręce opadają.



Tak własnie tagują użytkownicy Sadistic'a. Chciałem, żeby Bambi to zauważył, bo swój temat dobrze otagowałem, lecz został on wyrzucony do było.pl ponieważ temat się pojawił pod takimi tagami jak są powyżej...
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-04-14, 22:53
Heh gościu ostro pojebany , życzę mu bolesnej śmierci .
A tak na marginesie , mam sąsiada który zapierdalał swoim kawasaki jak pojebany no i stało się co coś nieoczekiwanego !! wymusił na skrzyżowaniu i się rozpierdolił ! ma rozjebany kręgosłup , rodziny nie stać na leczenie , nie może siedzieć nawet na wózku /kiblu/krześle i sobie tak wesoło wegetuje na materacu- motocyklista pojeb może skończyć między innymi w taki sposób ... nie szkoda mi go , stało się na co zasłużył .
Zgłoś