18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
MichasQ 2012-12-20, 16:52
Bez ironii, ale dobrze ze napisalem ocb bo mysle, jaki WIAZD, co to jest, jakas marka samochodu, niee.. no i mysle kurwa, wjazd do chuja chyba? wchodze w komenty > allright!
Zgłoś
Avatar
chromorama 2012-12-20, 17:02 1


Zgłoś
Avatar
Arturroant 2012-12-20, 17:32
Ciecie nie raz zastawiają przejazd miedzy blokami gdzie jest droga wewnętrzna ja już jedno auto posłałem na lawetę XD w tym samym miejscu. I żeby nie było raz zostawiłem mu kartkę ze tam jest przejazd i parkować nie można. I szkoda ze nie nagrałem jak mu autko na lawetkę wciągali ^^
Zgłoś
Avatar
typo 2012-12-20, 23:14 6
I dobrze kurwa!

Mi jeden gosciu zastawiał kiedyś dostawczakiem wjazd. Dziesięć razy prosiłem. W końcu pożyczyłem psa sąsiadki, posprzątałem po nim, tylko zamiast wyrzucić woreczek do śmietnika posmarowałem wszystkie klamki od spodu.

Wkurwił się za pierwszym razem poszedł po chusteczki i wytarł ręce. Idzie od strony pasażera, a tam to samo No to wytarł klamki i odjechał. Czekała go na pewno jeszcze niespodzianka przy otwieraniu bagażnika.

Tępić źle parkujących!
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-12-20, 23:16 4
Dzisiaj było lepsze "ostrzeżenie" dla źle parkującego: sadistic.pl/karny-kutach-level-99999-vt161635.htm
Zgłoś
Avatar
cygann 2012-12-20, 23:33
typo napisał/a:

I dobrze kurwa!

Mi jeden gosciu zastawiał kiedyś dostawczakiem wjazd. Dziesięć razy prosiłem. W końcu pożyczyłem psa sąsiadki, posprzątałem po nim, tylko zamiast wyrzucić woreczek do śmietnika posmarowałem wszystkie klamki od spodu.

Wkurwił się za pierwszym razem poszedł po chusteczki i wytarł ręce. Idzie od strony pasażera, a tam to samo No to wytarł klamki i odjechał. Czekała go na pewno jeszcze niespodzianka przy otwieraniu bagażnika.

Tępić źle parkujących!


haahahaahaha to się nazywa karny kutas, dzięki za pomysł
Zgłoś
Avatar
nots 2012-12-20, 23:41
A wystarczy otagowac przednia szybe dziesiecioma karnymi kutasami.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-12-20, 23:47
Ja mam problem z ciulami, którzy parkują "Tylko na chwilkę". Faktycznie, zazwyczaj idą do sklepu naprzeciw, i wracają za kilka minut. Problem jest w tym, że jeden odjedzie i wjeżdża kolejny. I tak kurwa cały dzień. Wyjebałem już białą farbą najpierw wielką kratę na asfalt na wjeździe, i obrysowałem wjazd z pierdolnym napisem WJAZD od jezdni. I chuj, dalej stają. Jeden ostatnio przyjął napis na bok WJAZD i pomogło, ale nadal główny problem to Ci wszyscy "na chwilę"
Zgłoś
Avatar
bedboy 2012-12-20, 23:51 1
ja im zawsze lusterka upierdalam
Zgłoś
Avatar
zoomes 2012-12-21, 0:11
może jeszcze piwo za to chcesz???
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-12-21, 1:23
Cytat:

Wyjebałem już białą farbą najpierw wielką kratę na asfalt na wjeździe, i obrysowałem wjazd z pierdolnym napisem WJAZD od jezdni.



WTF??
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-21, 3:14
No i kulturalnie przede wszystkim
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-12-22, 18:01
podgor5 napisał/a:



WTF??



coś takiego mniej więcej, wyjebane na wjeździe białą farbą, ta sama którą malują drogowcy
Zgłoś
Avatar
Wolak_z_Wolski 2013-08-11, 13:45
typo napisał/a:

I dobrze kurwa!

Mi jeden gosciu zastawiał kiedyś dostawczakiem wjazd. Dziesięć razy prosiłem. W końcu pożyczyłem psa sąsiadki, posprzątałem po nim, tylko zamiast wyrzucić woreczek do śmietnika posmarowałem wszystkie klamki od spodu.


...3 lata temu taki cwel jak ty miał połamane obie ręce po podobnym numerze....więcej tego nie zrobi...jestem pewien i jak mnie widzi to przechodzi na drugą strone ulicy ze spuszczoną głową... Są inne, cywilizowane metody perswazji a nie sranie na cudzy samochód....
Zgłoś