18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Oświadczam, że nie zamierzam popełniać samobójstwa
S................x • 2012-06-18, 13:31
Były minister obrony narodowej zapewnia, że nie zamierza popełnić samobójstwa.



Romuald Szeremietiew pisze w oświadczeniu:
Romuald Szeremietiew napisał/a:


W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię „uciszenia mnie na zawsze”. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła.

Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi.

Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.

W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.

Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-18, 16:55 1
Raynor napisał/a:



Ta, też ostatnio oglądałem "Mechanika" z Jasonem Stathamem



Nie nie oglądałem go ani ostatnio ani kiedykolwiek.
Cóż jestem po prostu kolejną osobą która wpadła na ten sam pomysł, nie uważam swoich pomysłów za tak zajebiście kurwa oryginalnych, że nikt pod słońcem na to nie wpadnie.
Jak sram do kibla to zwykle wkładam papier toaletowy do muszli klozetowej, żeby dupska mi nie ochlapało. Sam na to wpadłem jako 6 latek nikt mi tego nie pokazywał. Założę się, że co najmniej połowa osób to czytających robi tak samo i też nikt ich tego nie nauczył.
Zatem wyluzuj, nie opisałem tutaj 'mechanizmu podróży w czasie' skopiowanego od Twojego kolegi z podwórka.
Zgłoś
Avatar
a jak myślisz 2012-06-18, 17:00 14
Ale jak by się teraz na serio zabił to byłby mistrzem trollingu.
Zgłoś
Avatar
Arwinus 2012-06-18, 17:18
Teraz oskarżą go o zabójstwo gen. Petelickiego
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-06-18, 17:19
JKM też podał, że nie zamierza się zabijać po "samobójstwie" Petelickiego (jego dobrego znajomego).
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-18, 17:21
Cytat:

Zatem wyluzuj, nie opisałem tutaj 'mechanizmu podróży w czasie' skopiowanego od Twojego kolegi z podwórka.



To ty wyluzuj, w żaden sposób nikt cię tutaj nie obraził. Wiesz, nie musisz być takim nadętym kutasem każdego dnia w swoim życiu.
Zgłoś
Avatar
pawelo88 2012-06-18, 17:28
Pater patriae napisał/a:

JKM też podał, że nie zamierza się zabijać po "samobójstwie" Petelickiego (jego dobrego znajomego).


Zaczynają trząść portkami.... Ciekawe kto następny....
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-18, 18:07
Raynor napisał/a:



To ty wyluzuj, w żaden sposób nikt cię tutaj nie obraził. Wiesz, nie musisz być takim nadętym kutasem każdego dnia w swoim życiu.



Ja ciebie też nie obraziłem w poprzednim poście. Ty mnie w tym tak, ale nie dam ci tej frajdy i nie zacznę bluzgać bo zamiast agresji wywołujesz we mnie współczucie.
Zgłoś
Avatar
slaweksie 2012-06-18, 19:51
A szkoda ...
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-18, 20:33
slaweksie napisał/a:

A szkoda ...


Co szkoda kurwa?
W ogóle wiesz kim on jest?
Wiesz co zrobił, jak się zasłużył Rzeczpospolitej?
Na chuj takie kurwa bzdury piszesz, co?
Zgłoś
Avatar
Saafa 2012-06-18, 20:54
od nas zależny to co się dzieje w tym państwie a nic nie robimy..
Zgłoś
Avatar
niezly 2012-06-18, 21:14
Kurwa jak śmieszą mnie te teksty o zabójstwach.
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-18, 21:24
Najlepsze jest to, że jeszcze kilka lat temu, jak ktoś mówił o poważnych machlojach na wysokim szczeblu (czyt. uciszanie, przekręty na wielka skalę) to kazali puknąć się w głowę, dziś powoli zaczyna wychodzić, że to legalna mafia...
Zgłoś
Avatar
T................h 2012-06-18, 23:28
Zaczyna mi sie z czymś to kojarzyć. Może ktoś mi podpowie z czym? W latach 1937-1938?
Zgłoś
Avatar
Miszogun 2012-06-18, 23:33
Szeremietiew jako minister też zachowywał się jak pajac. Teraz chciałby jeszcze choćby na pięć minut zwrócić na siebie uwagę.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-06-18, 23:47
teraz to trzeba żyć jak długo sie da niedajboże przypadkiem choroba i zaraz bedzie wiadomo że to Tusk

Za troche chorzy na białaczke lub raka niedajboze znani dawni politycy wg. pisowskich detektywów beda podtruwani

jakież to tajemnice fatimskie skrywają.. niesamowiteniesamowite
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie