18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Oświadczam, że nie zamierzam popełniać samobójstwa
S................x • 2012-06-18, 13:31
Były minister obrony narodowej zapewnia, że nie zamierza popełnić samobójstwa.



Romuald Szeremietiew pisze w oświadczeniu:
Romuald Szeremietiew napisał/a:


W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię „uciszenia mnie na zawsze”. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła.

Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi.

Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.

W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.

Zgłoś
Avatar
k................5 2012-06-18, 13:33 126
Czyli zginie w wypadku. Proste....
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-18, 13:41 2
@up
ciekawe jaki ma samochód, bo może zginąć już za np. fiata 125p
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-06-18, 13:41 9
w Polsce powoli robi się Meksyk.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-06-18, 13:45 44
nie Meksyk a Rosja
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-18, 13:50 19
Gdyby kogoś interesowało źródło, to znalazłem to...

Na stronie internetowej Gościa Niedzielnego.

Możecie jebać po katolickich mediach, ale prawda jest taka, że są znacznie bardziej wyzwolone od mainstreamu, który ten temat ma w dupie. Nawet niewierzącym polecam lekturę, możecie olać kwestie wiary, ale w kwestiach społeczno-politycznych zawsze można liczyć na coś, o czym popularne, propagandowe media milczą.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-18, 13:55 29
Już niedługo trzeba będzie coś takiego napisać.
I spisać wszystkie brudy które mamy na każdego, kogo znamy i wpierdolić do skrzynki, która zostanie otwarta po naszej śmierci.
Jeśli mam zdychać, to zabiorę paru skurwysynów ze sobą na dno
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-18, 14:23 33
Leothyr napisał/a:


Jeśli mam zdychać, to zabiorę paru skurwysynów ze sobą na dno



Np. kolegę co Ci w szkole kanapki kradł?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-18, 15:32 15
Może zawiąże sobie krawat za mocno pod szyją?

Obiektywnie dobrą opcją byłoby uduszenie kogoś, wrzucenie do szafy na wieszak i wsadzenie mu fiuta w dłoń. Napisaliby, że zbok umarł w trakcie onanizowania się z wykorzystaniem wymyślnych technik albowiem cierpiał na asfiksje autoerotyczną. Sprawa ośmieszona, motyw prawdopodobny [w końcu co jakiś czas ktoś się tak zabija], nie do udowodnienia, że ktoś na to schorzenie NIE cierpiał [w końcu kto by się przyznał? Argument dla społeczeństwa nie do podważenia ], rodzina i znajomi sprawy nie nagłaśniają, żeby bardziej nie ośmieszać denata. Powisi w szafie np w biurze [no bo gdzie miałby to robić jak nie w ustronnym miejscu?] przez weekend, plamy opadowe przysłonią sińce powstałe w trakcie szarpaniny 'wytrawnemu patomorfologowi' specjalnie badającemu sprawę a na dokumentacji fotograficznej nie będzie się dało tych śladów zobaczyć
Majstersztyk
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-18, 15:39
@up - Brrr... nie strasz.
Zgłoś
Avatar
en-em 2012-06-18, 16:13 2
smutna konkluzja-jak wykrzywioną mamy rzeczywistość,skoro ludzie muszą publikować takie oświadczenia..
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-18, 16:20 1
Cytat:

Obiektywnie dobrą opcją byłoby uduszenie kogoś, wrzucenie do szafy na wieszak i wsadzenie mu fiuta w dłoń. Napisaliby, że zbok umarł w trakcie onanizowania się z wykorzystaniem wymyślnych technik albowiem cierpiał na asfiksje autoerotyczną.



Ta, też ostatnio oglądałem "Mechanika" z Jasonem Stathamem
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-18, 16:25
Raynor napisał/a:



Ta, też ostatnio oglądałem "Mechanika" z Jasonem Stathamem


Dobry film był kurde
Raynor napisał/a:

Up

Nawet w połowie nie tak dobry, jak stara wersja z Charlesem Bronsonem.


Nie widziałem, gdybyś miał linka to poprosz
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-18, 16:31 2
Up

Nawet w połowie nie tak dobry, jak stara wersja z Charlesem Bronsonem.

EDIT

Cytat:

Nie widziałem, gdybyś miał linka to poprosz



filmweb.pl/film/Mechanik-1972-105806

Ufam, że z ewentualnym znalezieniem filmu na chomikuj.pl już sobie poradzisz.
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-06-18, 16:43 14
- w lutym 2002 roku, zamordowany został Zdzisław Majka - drugi kluczowy świadek w sprawie mafii paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna który zabiegał o sekcję zwłok i rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.

- Marek Karp - był założycielem Ośrodka Studiów Wschodnich, który zajmował się analizami sytuacji politycznej i ekonomicznej w krajach byłego bloku sowieckiego.
"Oni za mną chodzą, śledzą mnie nawet tutaj, w szpitalu, ja stąd nie wyjdę żywy, za dużo wiem o wszystkim" ? mówił do swojego przyjaciela Stanisława Nowakowskiego Marek Karp na kilka dni przed śmiercią.
Dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich leczył się z urazów po wypadku samochodowym, który wydarzył się 28 sierpnia 2004r. w pobliżu Białej Podlaskiej. Trafił do szpitala, gdzie według oficjalnej wersji "zmarł z powodu powikłań powypadkowych". Prokuratura sprawę umorzyła, lecz prawdziwych okoliczności wypadku nie zostały wyjaśnione do dziś. Przed śmiercią badał sprawę przejmowania polskiego sektora energetycznego przez rosyjskie spółki kontrolowane przez KGB i GRU. Podobno była to zaplanowana i zrealizowana w najdrobniejszych szczegółach egzekucja, dokonana dla zabezpieczenia paliwowych i energetycznych interesów rosyjskich służb specjalnych.

- Daniel Podrzycki - kandydat na prezydenta w 2005r. Zmarł podczas kampanii wyborczej w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku drogowym. W latach 90. współpracował z gen. Tadeuszem Wileckim i Andrzejem Lepperem, W 1997 wraz z Andrzejem Lepperem, Wł. Bojarskim i W. Michałowskim podpisał zawiadomienie do prokuratury w związku z nadużyciami podczas podpisywania kontraktu na budowę Rurociągu Jamalskiego.

- Barbara Blida - posłana na Sejm RP, "popełniła samobójstwo" 25 kwietnia 2007, podczas czynności jej zatrzymania i przeszukania jej domu w Siemianowicach Śląskich przeprowadzanych przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nakaz wydał dzień wcześniej Jarosław Kaczyński, premier RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

- Podpułkownik Barbara P. - popełniła samobójstwo 19.01.2009 r, powiesiła się w swoim domku letniskowym korzystając z nieobecności męża.
W delegaturze spekuluje się, że przyczyną mógł być mobbing ze strony szefostwa ABW.
Samobójstwo Barbary P. nie jest pierwszą taką tragedią związaną z ABW. W kwietniu 2008 r. w Garwolinie powiesił się sędzia, któremu ABW przeszukało biuro, podejrzewając go o korupcję.

- Chorąży Stefan Zielonka - szyfrant w kancelarii premiera, lat. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych, m.in. wiadomości nadawanych z placówek zagranicznych do centrali.
Zaginął 13 kwietnia 2009, Wywiad nie przekazał informacji o zaginięciu Zielonki ani do prokuratury wojskowej, ani do żandarmerii. O zaginięciu powiadomiono po 2 dniach. Zwłoki znaleziono 27 kwietnia 2010 przy brzegu Wisły. Zgniło niemal doszczętnie wszystko, ale wyciągi z banków pozostały nienaruszone,bo znajdowały się w wodoszczelnej teczce (żeby policjantom ułatwić identyfikację ?). Przyczyny śmierci Stefana Zielonki nie zostały ustalone, a prokuratura nie potwierdziła, że żołnierz popełnił samobójstwo.

- Prof.Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. "Zmarł" 31.03.2010r.

- p Mieczysław Cieślar, zginął w wypadku samochodowym dokładnie 18.04.2010 r. Miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku.

- Grzegorz Michniewicz - Dyr.Gen.Kancelarii Premiera Tuska, a wcześniej czł. Rady Nadzorczej PKN Orlen, zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego. Natychmiast po śmierci Michniewicza znikła z internetu większość wiadomości i artykułów związanych z osobą samobójcy. Chyba musiał odkryć coś wyjątkowo przerażającego.
Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154.
Pan Michniewicz powiesił się, choć jeszcze tego dnia cieszył się z rychłego spotkania z rodziną w Boże Narodzenie.
To był 23 grudnia, tuż przed Wigilią.
W śledztwie nie sprawdzono bilingów rozmów Michniewicza. Lekarz dokonujący sekcji zwłok nie określił nawet godziny zgonu Michniewicza, zaś prokuratura nie odtworzyła przebiegu ostatnich godzin z życia rzekomego samobójcy. Prokurator uznał, że nie doszło do ingerencji osób trzecich, a śledztwo szybko zakończono.

- Krzysztof Knyż - operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach). Zmarł w Moskwie na sepsę 2 czerwca 2010 r. Śmierć całkiem przemilczana.

- Prof.Marek Dulinicz - szef grupy archeologicznej - zginął 6 czerwca 2010 r. w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

- Dariusz Ratajczak - dr historii, autor tematów niebezpiecznych, zbioru esejów historyczno-politycznych skazany za kłamstwo oświęcimskie. 11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu, w którym mogły przeleżeć wg śledczych kilka dni. Sekcja zwłok wykazała, że zmarł w wyniku zatrucia alkoholem.

- Eugeniusz Wróbel - wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko.
Złego stanu swego chorego psychicznie syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.

- Dr Ryszard Kuciński - prawnik A.Leppera - zmarł w maju 2011 r.

- Wiesław Podgórski - był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

- 12 czerwca 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

- Róża Żarska - adwokatka Leppera - zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.

- Dariusz Szpineta - zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach.
Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, wskazując, że lot Tu-154M był lotem wojskowym. Nic nie wskazywało na jakiekolwiek samobójcze zamiary, czy choćby zły nastrój."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie