18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kosaplaymaker 2012-02-08, 10:29 6
cracker10 napisał/a:

Te studenty to nie takie biedne, kurwa połowa tych nierobów z zarządzania czy turystyki ma bogatych rodziców szczególnie widać na prywatnych uczelniach, przestańcie ciągle pierdolić że oni są tacy biedni i dawać w kółko takie stereotypy, bez pojazdu po mnie - byłem studentem ale nie narzekałem na brak kasy, starych nie było stać, ale sam zapierdalałem fizycznie aby starczyło na wszystko.



Nie tylko na tych kierunkach studenci maja bogatych rodziców wiec przestań pierdolić. Mówisz żeby nie dawać stereotypów a sam takowe dajesz mówiąc " nieroby z zarządzania czy turystyki". To czy ktoś jest nierobem to myślę kwestia charakteru a nie wyboru kierunku studiów, bo zainteresowania każdy ma różne. To że sam zapierdalałeś to plus dla Ciebie za pracowitość ale chwalisz się kurwa czy żalisz??
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-02-08, 13:31
@up
ciężko się studiuje na tym twoim zarządzaniu?;d
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2012-02-08, 16:13
khalifa napisał/a:

@up
ciężko się studiuje na tym twoim zarządzaniu?;d



Chłopcze ucz się kurwa do sesji lepiej, skończysz studia to się będziesz mógł na ten temat wypowiadać.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-02-08, 17:59 1
Za kratami mieszka i chuj
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2012-02-08, 20:47
Przecież te studentki które się tak wyśmiewają to jakieś bardzo głupie suki są
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-02-08, 20:52
Taaa... biedni studenci.. sam jestem studentem, niestety nie mam bogatych starych, zarabiam dorywczo, ale wielu jest takich biednych co po 7 stowek stypy, rodzice troskliwie paczuszki wysylaja. Mam znajoma co jest "biedna" i nie wykazuje kosztow.. tatus ma sklep i wszystko wrzuca w koszty szkoda gadac...
Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2012-02-08, 20:53
Czyżbym słyszał konia szczającego na blachę ?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-08, 20:53
SuzzOwnage napisał/a:

Czyżbym słyszał konia szczającego na blachę ?



Zdumiewające jak wiele dźwięków słyszycie.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-02-08, 20:54
Studenci ze wsi na stancji trzymają świnię, słychać jak kwiczy przecież.
Zgłoś
Avatar
dzikiruchacz 2012-02-08, 20:54 1
jeśli dziewczyna śmieje sie jak głupia pizda to jest głupią pizdą

to sie nie nazywa bieda tylko zaradność, suszarka skrzywiona ale chuj w to, wyprostuje i jeszcze posłuży...nie uda sie naprawić to zaniesie na skup złomu i pierdolnie browara, 1kg stali drobnej 70gr (aha spierdalaj hejcie, nie zbieram... sprawdziłem na necie w zakładce giełda)
Zgłoś
Avatar
a................5 2012-02-08, 21:21
Hihihihihaaaaaa .... głupia cipa...
Zgłoś
Avatar
m8 2012-02-08, 21:26
MichasQ napisał/a:

Mam znajoma co jest "biedna" i nie wykazuje kosztow.. tatus ma sklep i wszystko wrzuca w koszty



Nie wykazywać to ona może dochodu, a konkretnie na łeb w rodzinie musi mieć mało lub wcale. Ale takich osób było kilka i u mnie na roku i dzięki takim kombinacjom naprawdę dobrze prosperujący ludzie mieszkali w akademiku - fajne imprezy, laski z roku na rok głupsze i łatwiejsze, net szybki, brak rachunków... Kurestwo trochę, ale to się z domu chyba wynosi.
Zgłoś
Avatar
M................e 2012-02-08, 21:28
Kraty w oknach... To pewnie szpital psychiatryczny.
Zgłoś
Avatar
rothosen 2012-02-08, 21:33
[QUOTE=cracker10]Te studenty to nie takie biedne, kurwa połowa tych nierobów z zarządzania czy turystyki ma bogatych rodziców szczególnie widać na prywatnych uczelniach, przestańcie ciągle pierdolić że oni są tacy biedni i dawać w kółko takie stereotypy, bez pojazdu po mnie - byłem studentem ale nie narzekałem na brak kasy, starych nie było stać, ale sam zapierdalałem fizycznie aby starczyło na wszystko.[/QUOTE]
a co dawałeś ?
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-02-08, 22:52 1
głupie cipy się śmieją - one jeszcze nie wiedzą, że to one będą wieszać pranie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie