18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Araxiel 2012-02-08, 22:54
Ja jebe...
Mieszkam w Anglii, troszkę bardziej cywilizowanym kraju niż Polanka. Tutaj jeśli ktoś ma np. stare radio którego nie chce używać albo lodówkę, zdarzają się nawet telewizory i sprzęty grające, wystawia ją przed dom a ktoś komu się to przyda zwyczajnie to przytula i nie ma w tym nic dziwnego...

Spodziewałem się po tytule że gościu zapierdoli chleb dla gołębi w siatce ale niestety, zabrał suszarkę do prania z "wystawki" bo byla mu potrzebna, a na złom i tak by nie przyjęli bo lakierowana...

Też mi mercyje, bieda i wszy
Zgłoś
Avatar
osobliwy nick 2012-02-08, 23:51
Cytat:

Te studenty to nie takie biedne, k***a połowa tych nierobów z zarządzania czy turystyki ma bogatych rodziców szczególnie widać na prywatnych uczelniach, przestańcie ciągle pie**olić że oni są tacy biedni i dawać w kółko takie stereotypy, bez pojazdu po mnie - byłem studentem ale nie narzekałem na brak kasy, starych nie było stać, ale sam zapie**alałem fizycznie aby starczyło na wszystko.


Tak się składa, że sam jestem studentem m.in. prywatnej uczelni na której studiuję właśnie zarządzanie (i pracuję) i owszem zdarzają się nieliczne przypadki osób którym rodzice sponsorują studia, ale przestrzegałbym przed generalizowaniem, ponieważ większość studentów po prostu pracuje w tygodniu i to na całkiem dobrze płatnych stanowiskach (np. osoby prowadzące własną działalność), stąd być może wrażenie, że mają zamożnych rodziców. Ogólnie studiuję także dziennie na uczelni pańtwowej (ale jestem w o tyle korzystnej sytuacji, że mieszkam w mieście w którym studiuję), więc zdążyłem poczynić pewne obserwacje w tej materii i uważam, że tak naprawdę zamożnych rodziców to muszą mieć studenci studiów dziennych na uczelniach państwowych którzy nie pochodzą z miasta w którym studiują, ponieważ kwoty które ci rodzice muszą wysyłać swoim niepracującym dzieciom (na wynajem, wyżywienie i inne) z pewnością dalece przekraczają kwotę 300-400 zł comiesięcznego czesnego na studiach zaocznych na przysłowiowym zarządzaniu czy turystyce właśnie.
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-02-09, 0:15
Bogaty student = trzeźwy student; biedny student = pijany(najebany) student. Taka jest prawda
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-02-09, 0:57
głupie cipy, jak bonie dydy. Ciekawe czy słyszały o terminie "wystawka"? Bo swego czasu z niemieckich wystawek to się pół Polski urządziło
Zgłoś
Avatar
Phelot 2012-02-09, 2:40
Widzę cracker boli Cię coś
Zgłoś
Avatar
michalkow 2012-02-09, 12:24
Jabana chyba spazmów dostała na widok suszarki.
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-02-09, 21:11
I co z tego? Ja też jak widzę szafę koło śmietnika to biorę na opał. Lepiej mieć tydzien ciepła za darmo niż nie mieć.
Zgłoś
Avatar
dawidbak 2012-02-09, 22:26
Laska ma śmiech jak świnia kaszel
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-09, 23:12
up pierdolisz. Świni na oczy nie widziałeś.
wredna ładnie to się naśmiewać z kolegi, który wam suszarkę przyniósł?
Zgłoś
Avatar
rapsharemaniac 2012-02-10, 22:25
nie chce mi sie powyzszych czytac bo po piwie jestem. nie biedny, tylko przedsiębiorczy, ja ostatnio na smietniku calkiem ladnego kwiatka znalazlem pomimo jakiegos przyzwoitego chociaz troche wynagrodzenia
Zgłoś
Avatar
O................l 2012-02-11, 14:22
Ehh Wy nic nie kumacie... z bieda u studentow wyglada to tak, ze brak funduszy wynika z nadmiernego imprezowania u wiekszosci oczywiscie wiec bieda nastepuje w wyniku swiadomej decyzji, dlatego to jest smieszne a nikt sie nie rozczula nad nimi Nie przezywac prosze!
Zgłoś
Avatar
Adirael 2012-02-11, 21:57
Myślałem, że z resztek śmieci jedzenia będzie szukał.
Zgłoś