18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
Black-Sheep 2015-05-17, 19:48 3
Nie ukraińska, tylko noworosyjska.
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-05-17, 23:33 8
mam nadzieje że ukraina dostanie po dupie ... za te wszystkie Polskie dzieci które patroszyli , nabijali na płoty , łamali na żywca kończyny , rozcinali kobiety wszystkim co wpadło im w ręce .... itd... Walić ukraine niemców i żydów .... gdyby nie rosją + dostawy sprzętu od innych krajów polacy zostali by wytępieni .... nie jestem za rosją ale wole jak jest niż znowu patrzeć na mordowanie dzieci i kobiet
Zgłoś
Avatar
m3l0n 2015-05-17, 23:49 19
Asuritt napisał/a:

mam nadzieje że ukraina dostanie po dupie ... za te wszystkie Polskie dzieci które patroszyli , nabijali na płoty , łamali na żywca kończyny , rozcinali kobiety wszystkim co wpadło im w ręce .... itd... Walić ukraine niemców i żydów .... gdyby nie rosją + dostawy sprzętu od innych krajów polacy zostali by wytępieni .... nie jestem za rosją ale wole jak jest niż znowu patrzeć na mordowanie dzieci i kobiet



Jeden nie lubi Ukraińców, drugi Ruskich. Tak naprawdę oba te narody są siebie warte i oba urządzały sobie zawody w tępieniu Polaków . Lepiej strzelać do jednych i drugich a potem pytać z pod jakiej są flagi. Dla każdego coś miłego. Konflikt w Donbasie przyjemnie się ogląda bo nie ma tego pierdolonego allachowania to raz, a dwa to to że wschodnia swołocz zaczęła się nawzajem zwalczać. Dla nas to win-win sytuacja i tak.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2015-05-18, 0:42
pocztówka z moskwy
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-05-18, 0:42
Jak ja lubię takie wywody spoconych gimbusów. A wiesz skąd się wzięła nazwa Ukraina? I tylko Ukrainiec może napierdalać z PPK do siły żywej. Nie pierdol, bo za jakiś czas Polska przyjmie kilka tysięcy tej swołoczy. I wtedy będziesz sobie pluł w gardło. A jeśli się mylę, możesz napluć w mi prosto w ryj. Nie wiem jak to się skończy ale możesz spróbować.
Zgłoś
Avatar
m3l0n 2015-05-18, 0:52
Można strzelać z PPK do siły żywej jak najbardziej. Używa się wtedy innych głowic.
Zgłoś
Avatar
xDawid97 2015-05-18, 0:58
U mnie co tydzień pod biedronkę podjeżdża transit na ukraińskich blachach, a w środku 4 ukraińców. Kupują 3 pełne koszyki, spalą fajki, pogęgają po swoim języku i spierdalają. Ostatnio liczba samochodów na ukraińskich blachach powiększa się, ale ostatnio jest ich coraz mniej, ylko ten jeden systematycznie podjeżdza.
Dodam, że mieszkam ponad 170 km od granicy..
Zgłoś
Avatar
MowilaZeMa18xxx 2015-05-18, 1:06
widzę, że te ukraińcy to takie same pojebańce jak szmatogłowi. tylko napierdalanka im w głowie, niech giną chuje
Zgłoś
Avatar
honecker 2015-05-18, 1:09
I znowu to samo biadolenie (nie ukrywam całkiem słuszne) o polskich dzieciach zabitych przez UPA.
A co z 10 x większa ilością dzieciaków pomordowanych przez ruskich, jak zwykle zapomniane. Moja prababcia pozostawiła dwie małe siostrzyczki i ojca gdzieś w Kazachstanie, patrzyła na kilkutygodniową agonie z głodu i mrozu.

Wiec chuj wam w dupę jak chcecie być sprawiedliwi to jechać po obu stronach jednakowo, chociaż zaczynać od kacapów bo oni maja wielokrotność ofiar ukraińców.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-05-18, 2:06 1
m3l0n napisał/a:

Można strzelać z PPK do siły żywej jak najbardziej. Używa się wtedy innych głowic.



Z PPK się nie strzela. Może od tego zacznijmy jak już chcesz robić za guru w tym temacie. Nie używa się głowic, bo głowic się nie zamienia. Musisz mieć cały, odłamkowo-burzący. Sam to ty se możesz nos wsadzić i powąchać. PPK ma napęd jaki?

Nie wiem kto kiedy ciebie uczył czego. Ale to ma sens tylko wtedy, kiedy siła żywa siedzi w jakimś budynku. A tu nie siedzi, kolejny przykład na spierdolenie umysłowe banderowców. Jebło? No i co z tego.

honecker napisał/a:

I znowu to samo biadolenie (nie ukrywam całkiem słuszne) o polskich dzieciach zabitych przez UPA.
A co z 10 x większa ilością dzieciaków pomordowanych przez ruskich, jak zwykle zapomniane. Moja prababcia pozostawiła dwie małe siostrzyczki i ojca gdzieś w Kazachstanie, patrzyła na kilkutygodniową agonie z głodu i mrozu.

Wiec chuj wam w dupę jak chcecie być sprawiedliwi to jechać po obu stronach jednakowo, chociaż zaczynać od kacapów bo oni maja wielokrotność ofiar ukraińców.



Ale babcia miała co żreć? Dziwne.
Zgłoś
Avatar
X................J 2015-05-18, 2:51
Najlepiej to jakby wybijali się jak najdłużej, a ostatecznie wygrała Ukraina. Bufor zawsze się przydaje. Jedyne czego szkoda, to cywili którzy chcą sobie tylko w spokoju żyć.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-05-18, 4:35
Taki bufor to ty sobie weź do domu i z nim mieszkaj. Ludzie, czym wy żyjecie, jaki to bufor? Jakby chcieli to zapierdolą rakietami zanim ukraińcy się pokapują, że przeleciały. I jak im dobrze pójdzie to znowu zestrzelą cywilny samolot. To taki sam bufor jak mieć kumpla i się nim chwalić. Tylko, że ten kumpel wiecznie najebany, ma kilka noży ale i tak kroi widelcem. Zawsze na krzywy ryj, jak trzeba się bić to duma która ręka jest prawa. Jak mu ktoś dobrze zapierdoli to następnego dnia udaje, że nie wie co się stało. Daj mu wolną rękę, to ci wyrżnie całą rodzinę i będzie z tego dumny.

Bufor. Chyba bufon?
Zgłoś
Avatar
maddog77 2015-05-18, 7:08
Asuritt@Co Ty pierdolisz gdzie się ma około 100tyś do liczby ofiar które zginęły z rąk ruskich od 200-300tyś polaków zginęło w latach 30-stych nie licząc tych których wysiedlono.Wolę banderowca pod bokiem niż kacapskie ścierwo..
Zgłoś
Avatar
Namex 2015-05-18, 11:22
Brakuje jakiegoś allah akbar
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie