18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
TB303 2017-09-04, 15:48 4
Co za menda pieprzona. Myśli, że jak jest inwalidą i ma wózek, to może nim jeździć kiedy tylko ma na to ochotę? Co za chuj... gdyby miał honor to by wstał i biegł jak inni - sprawni fizycznie
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-09-04, 16:21 3
Za to powinny być paragrafy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-09-04, 16:56 1
a tam na ostatniej olimpiadzie podium dla 400m kobiet zajely trzy transy wiec czemu nie na wozku? zapierdolmy sport w imie poprawnosci i lezmy jak foki ogladajac poprawne tv. poprawnosc uber alles!!!
Zgłoś
Avatar
waldemaro 2017-09-04, 21:19 12
Przypomniał mi się "dwunastoletni" "Szwed", który jakieś zawody w bieganiu wygrał.

Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-09-05, 9:38
I co to ma nauczyć te dzieciaki? Weź teraz wytłumacz że wszyscy ujebali bo Wojtek ma elektryczny wózek no i szybciej dojedzie bez większych problemów. Już mało rozgarnięte dziecko wie że to trochę nie fair.
No ale takie czasy- faworyzowanie kalek, upośledzonych i opalonych stało się modne i postępowe.
Traktując ich ponad, to zdrowe dzieciaki wychodzą teraz na ułomne.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-05, 10:18 4
MadDave napisał/a:

I co to ma nauczyć te dzieciaki? Weź teraz wytłumacz że wszyscy ujebali bo Wojtek ma elektryczny wózek no i szybciej dojedzie bez większych problemów. Już mało rozgarnięte dziecko wie że to trochę nie fair.
No ale takie czasy- faworyzowanie kalek, upośledzonych i opalonych stało się modne i postępowe.
Traktując ich ponad, to zdrowe dzieciaki wychodzą teraz na ułomne.


Ja bym chciał zobaczyć wyścig kalek na wózkach elektrycznych. Taki full profesjonalny z logami sponsorów, pucharami, nagrodami itp.
Zgłoś