18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
b................e 2013-03-16, 8:04
Tu się, kurwa nie ma z czego śmiać. Śmieszne jest to, że naród jest aż tak biedny? Kurwa, to nie Ci ludzie powinni się wstydzić, bo ich do tego zmuszono. Wstydzić powinny się takie Tuski, Rostowskie, Nowaki i reszta tych jebanych w dupę pedałów. którzy śmią nazywać siebie rządem. To nie jest, kurwa rząd, tylko antyrząd.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-03-16, 8:14
setus83 napisał/a:

Niestety ale gdybysmy zyli w normalnym kraju,gdzie ludzie sa wynagradzani za swoja prace w sposob godziwy a nie traktowani jako tania sila robocza majaca na celu wypelnic tylko kiese "wybaranow" to ludzie nie dymali by pare kilometrow na druga strone miasta tylko dlatego ze gdzies sa tansze o 20gr banany.
P.s no chyba ze ktos jest z Radomia


Właśnie dlatego ludzie są biedni, bo są głupi i dymają na drugi koniec miasta za 20gr, wydając w tym czasie 10 zł na dojazd, albo tracąc 2h w komunikacji miejskiej, a czas to pieniądz, więc wychodzi na to samo.
Zgłoś
Avatar
mad_mike 2013-03-16, 8:20
a czy oni wiedzieli, że przy wyjściu trzeba zapłacić za to
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-03-16, 9:37 2
Widzieliście średnią wieku? Toż to 60+!

Młodych prawie nie widać. A to dlaczego? A dlatego, że starsze osoby kupno w markecie traktują jako sposób na życie. Rozrywka, taka jak teatr czy kino. Lekka nutka adrenaliny.

Bieda? Nie sądzę. Duża część tych ludzi nachapała się za komuny dobrze. 13-stki , nagrody za realizację planu, lewe interesy, wczasy pod gruszą... A później wcześniejsza emeryturka i od wieku 55 lat praca na czarno w portierni.

Tak nauczeni żyć? Również nie sądzę. Komuna nie była święta, trzeba było umieć kombinować i czasem podzielić się. Sporo starszych ludzi (na zachodzie Polski to może i nawet 99%) pochodzi ze wsi. Wychowywani byli w imię katolickiej wiary. Trzeba było się zachowywać po Bożemu... Takie czasy.

Głupota? Ta opcja najbardziej mi odpowiada. Są to ludzie, którzy niestety mają bardzo wątpliwe wykształcenie - czasami jedną - dwie klasy podstawówki. Moi dziadkowie urodzili się przed wojną, więc dorastali w okresie wojny/powojennym. Rodzice wysyłali do szkoły, aby umieć się podpisać i przeczytać pismo święte. Potem na rolę, a nie marnować czas w szkolnej ławie.
I tak o to, starsze osoby nie zostały nauczone myślenia w takiej formie, w jakiej my znamy. Nie znają rozbudowanego systemu zysku i strat. Znaleźli się w ustroju, w którym mają wszystko. I zwyczajnie nie potrafią się znaleźć.
Nie potrafią już nie kombinować, cudować. Lubią stać w kolejkach i szukać małych, społecznych afer. Market zastępuje im teatr, operę i kino, do którego nie chodzą, bo niestety nic by z tego nie zrozumieli... Smutny fakt.

Dom - Kościół - Market - Ławka w parku - Dom
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2013-03-16, 10:36 1
Jednak serio rzucili się na mięso ;D
Zgłoś
Avatar
kemisd 2013-03-16, 10:47
Bo w Radomiu fajnie jest można flaszke obalić opierdolić jakis sklep komisariat podpalic gdy policja sciga cie my zberzemy sie w grupe dzielnicowy to jest chuj wyjebiemy go w dupe lalalalalla
Zgłoś
Avatar
Fabek 2013-03-16, 10:57
95% to mohery które niebawem zdechną i wezmą swoje pojebane tradycje do piachu, wtedy będzie można spokojnie iść na otwarcie sklepu i kupić coś na promocji
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-03-16, 11:33
jak patrze na tą ciżbę to myślę, że strasznie smutno i szaro-czarno się w tej Polsce ludzie ubierają... wieczna żałoba, ale nie ma co się dziwic w takich warunkach polityczno- ekonomicznych.
Zgłoś
Avatar
R.G. 2013-03-16, 12:08
jak chce sie kupić dysk 500GB za 150zł- oto efekt
Zgłoś
Avatar
pecik2006 2013-03-16, 13:28
Nie wiem skąd to się bierze. I nie piszcie mi o biedzie w kraju, bo na każdym otwarciu są takie tłumy. Czyli ludzie mają pieniądze do wydania. I nie walą do tych sklepów, by z biedy, kupić tani chleb lub warzywa tylko dlatego, że w gazetce promocyjnej zobaczyli, że będą w obniżonej cenie dwa badziewne odkurzacze. Prawda jest taka, ze ludzie to tępa masa i lecą na te otwarcia ja muchy do gówna.
Zgłoś
Avatar
Deepshock 2013-03-19, 12:56
gozdek napisał/a:



żeby nie było w Polsce takiej biedy by tak nie było a gdy dla twoich rodziców nie starczało do pierwszego pewnie też byś tam zapierdalał pedale jebany



Chyba jesteś z Radomia i tam leciałeś w moherze po mięcho
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-03-19, 21:45
Nic tylko cyklon b wpuścić do klimatyzacji
Zgłoś