18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
gregor87 2014-01-06, 12:19
nie zabrakło również celebrytów, w 1:11 widać pikeja
Zgłoś
Avatar
Szczepol 2014-01-06, 12:52
Byłem mały, to po żarciu z MC miałem wymioty i całe szczęście rodzice mnie tam często nie zabierali.
A dzisiaj? Byłem i wiem, że gdybym miał się tam NAJEŚĆ to musiałbym zostawić z 20-30 zł. Za kotlety z psa - trzeciej kategorii, pomielone razem z budą, tudzież z suką. Za 20-30 zł to można iść i zjeść w restauracji, chociażby schabowego z ziemniaczkami i koperkiem, surówką i zimny browar do tego. Takie jedzenie przynajmniej jakoś wygląda, o smaku nie wspomnę.

Ot taki "DAR ZACHODU", który z początkiem lat 90tych dotarł do Polski. Knajpa, której daleko do restauracji.
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2014-01-06, 13:07 1
Narzekacie a potem na wagarach siedzicie w maku i wpierdalacie.
Zgłoś
Avatar
chitlerowiec 2014-01-06, 13:52
@habumbabum

Hmmm Ty pipo chyba nie mówisz o Szczecinku bo tam otwarte było od 3-go stycznia.

P.S. Pokaz cycki
Zgłoś
Avatar
vitax 2014-01-06, 14:03 1
Zgłoś
Avatar
J................r 2014-01-06, 14:22 1
Jacys zjebani obroncy KFC sie znalezli, proponuje wziac takiego kurczaczka (so good) i odciagnac panierke to zobaczycie jaki syf jecie, nie wiem z kad sa te kurczaki, pewnie nie z Chin, bo to troche bez sensu, ale na pewno sa najtansze, najgorszej kategori, napakowane jest tam mnostwo chemii, bo musi byc smacznie i tanio a zysk jest najwaznieszy, zdrowie ludzi nie ma znaczenia w korporacjach.
Bardzo mnie zaciekawily te nicienie, jak sobie pomysle to az na belta mi sie zbiera, jak by to byla prawda to sie w pale nie miesci..
Co do drogich restauracji, to jak dostaniesz po kims salatke to umowmy sie ze tak naprawde to niczym specjalnym sie nie zarazisz, moze jest to malo estetyczne ale bezpieczne a przynajmniej sie zywnosc nie marnuje.
I anegdota:
Bylem we wloszech w pizzeri, stolik sie zwolnil a lokal byl mega oblegany, srednio 10 min aby dostaac stolik, usiedlismy poprzedni goscie zostawili troche pizzy a ze bylismy strasznie glodni to kawalki ninadgryzione zjedlismy ze smakiem i bardzo dobrze i zabawnie to wspominam ;D
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-01-06, 14:43 1
Za komuny kurwa narzekali a teraz z usmiechem na pysku stoją od 5 rano żeby opierdolić tablicę mendelejewa.
Zgłoś
Avatar
ArchivTe 2014-01-06, 21:55
Kiedyś pamiętam tak stałem i stałem w kolejce do kasy .. co się później okazało ,że ludzie stali przede mną wgapieni w ten ekran bo czekali na numerek .. a ja stoję i stoję i czekałem z parę minut hehe
Zgłoś
Avatar
no_co_Ty 2014-01-06, 23:55
vitax napisał/a:

Obrazek



Podjebałeś mi obrazek. Właśnie miałam go tu wstawić
Zgłoś
Avatar
matanka 2014-01-07, 14:27
moje miasto... takie piękne <3
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-01-08, 18:43
@ Peteka

Mlodzieniaszka? młodzieniaszek to ty dla mnie jesteś, to po pierwsze.

Po drugie : bajki kurwa ???? Dawaj na Islandię , sam Cię oprowadzę po fabryce to zobaczysz to na własne oczy do kogo jest adresowane. Tutaj nawet ości z ryb się nie marnują, tylko susza je potem mielą i wysyłaja do Norwegii jako karma dla lisów. Skóry zębaczy są wyprawiane i robia z nich buty i torebki za kilkanascie setek euro.

I po trzecie : gdzie ja kurwa napisałem w poprzednim poście o POLSKICH KFC? szczęście że tam ich jeszcze nie ma , a info mam od kumpla który pływa w Samskipie...

I żyjcie dalej w błogiej nieswiadomości.... smacznego!

@JaDoktor

Jeżeli kolega sobie życzy to walnę pare fotek i wrzucę, jeśli chodzi o nicienie w mielonce i przed. Za pierwszym razem jak to zobaczyłem to moja reakcja była podobna do Twojej ,ale z czasem człowiek się przyzwyczaja. Z resztą człowiek do wszystkiego przywyknie.
Zgłoś
Avatar
J................r 2014-01-08, 19:50
@UP
Zajebiscie jak bys fotke strzelil ;D
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-01-09, 19:43
Mnie bardziej niż ten filmik, rozjebał komentarz pod nim na YT...

Zgłoś