18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Hesbollah 2012-05-22, 23:11
Przeczytaj sam jak to napisałeś...
Zgłoś
Avatar
RymOwator 2012-05-23, 0:15 1
To w butelce jest korek?
Schowaj ten dowcip w worek

Ale piwo za dojebanie szwabom
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-05-23, 0:24 7
łohohohohoho boki zrywać, futbolowe dżołki są przekurewsko zabawne...
Zgłoś
Avatar
vass 2012-05-23, 4:40 40
Czym się różni książka od Bayernu Monachium ?
-
Książka ma tytuł
Zgłoś
Avatar
hellknight89 2012-05-23, 11:03 4
Czym się różnią żarty piłkarskie od zwykłych?
- zwykłe zwykle są śmieszne.
Zgłoś
Avatar
m................r 2012-05-23, 11:44
Co jest śmiesznego w tym żarcie?
- Nie wiem, zapytaj autora.

A tak na serio, to odpowie mi ktoś?
Zgłoś
Avatar
Ravager 2012-05-23, 12:35 32
@Marcoin, Bayern Monachium (drużna piłkarska napompowana pseudogwiazdami z wybujałym ego) celowała w tym roku w dublet: chciała wygrać Ligę Niemiecką i Ligę Mistrzów (Liga Mistrzów była dla niej szczególnie ważna, ponieważ finał był rozgrywany na Kurwen Arenie Und Chujen Stadium - stadionie Bayernu). Ligę Niemiecką przegrała całkiem srogo z Borussią Dortmund, więc skupiła się na finale LM. Władze Bayernu przygotowały wielką fetę na cześć drużyny, która zdobędzie najcenniejsze w piłkarskim świecie trofeum i wszystkim, co było im do szczęścia potrzebne, stało się tylko zwycięstwo w meczu.

W końcówce spotkania Tomasz Szwaben Miler (Bayern) strzelił Chelsea na 1:0 i szwaby oszalały ze szczęścia, otwierały szampana, śpiewała i wiwatowały. Ogólnie jeden wielki szwabski kisiel na trybunach. Tymczasem... Zaledwie kilka minut potem Drogba (Chelsea) wyrównał na 1:1 i stadion zamilkł, bowiem oznaczało to prawdopodobnie dogrywkę.

W dogrywce sędzia podyktował rzut karny dla Bayernu i szwabscy kibice znów osiągnęli zbiorowy orgazm. Kilka sekund później ich ryje jednak znów się zamknęły, gdy Arjen Półszwab Robben (Bayern) nie zdołał pokonać Cecha (Chelsea).

W konkursie karnych prowadziły pały (Bayern), gdyż Mata (Chelsea) trafił prosto w Manuela Zdradziecką Kurwę Neuera (Bayern). Szwabska ciemnota skumulowana na trybunach znów była w ekstazie. NA szczęście Chelsea nie tylko wyrównała stan karnych, ale dzięki fenomenalnemu wykonaniu jedenastki przez Bastiana "Świńska Morda" Schweinsteigera (Bayern), który to w półfinale z Realem strzelił decydującego karnego, Bayern Monachium wygrał drugiego chuja w sezonie. Łącznie zebrał dublet chujów, choć można zaryzykować stwierdzenie, że uwzględniając wszystkie rozgrywki, w których brał udział, zebrał chujów cały stos.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-05-23, 12:58 1
Co nie zmienia faktu iż Chelsea cały mecz przesiedziała na swojej połowie, niekiedy tylko wyglądając za linie oznaczającą połowę boiska. True story
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-05-23, 12:59
@Ravager
Nic dodać, nic ująć
Zgłoś
Avatar
Arkhotep 2012-05-23, 13:12 1
vass napisał/a:

Czym się różni książka od Bayernu Monachium ?
-
Książka ma tytuł


Nie do wiary, zarty czlowieka suchara z kwejka top commentem...

Chociaz po namysle to ten nie jest taki zly.
Zgłoś
Avatar
klema 2012-05-23, 13:57 6
Zgłoś
Avatar
Grzęgorz 2012-05-23, 17:44
Zajebiście się ciesze że te jebane szwaby przedupiły oczywiście wielka podnieta gdy pokonali real i kryśkę spychając na bok chelsea który jednak pokonał barce w której jest messi który jednak umie troszkę więcej niż płaczliwa kryśka ogólnie zajebioza ale musieli się wkurwić przegrywając u siebie ;D
Zgłoś
Avatar
szimi 2012-05-23, 22:16 1
Ravager pieprzy jak kibic Barcelony. TYLKO BAYERN.

A Arkhotep też ma tytuł-frajera roku.

Grzęgorz-jebać hiszpańskie panieńki.

I dla nieznających geografii-BAYERN TO BAWARIA. SZWABIA TO STUTTGART DEBILE BEZ SZKOŁY :-DDDD

Ale jak ktoś nie zna podstawowych pojęć z geografii, to całe Niemcy nazwie Szwabią a jak nazwiecie Polskę? Śląskiem? Wielkopolską? W końcu kraj nazywacie od jednego regionu, a Hiszpanię? Andaluzją, Katalonią????
Zgłoś
Avatar
Ravager 2012-05-23, 23:08 1
@up, już pisałem w innym temacie, że Barca to też pedały - słaniają się po boisku, symulują, grają miliardem nudnych podań i sędziowie ich przepychają. Lubię dobrą piłkę, twardą, efektowną, bez pierdolenia - gdybym miał wskazać kluby, które faworyzuję, padłoby na Manchester United i Valencię CF... Acz podoba mi się też to, co zagrają czasem inne angielskie zespoły (Arsenal, Tottenham) albo niektóre hiszpańskie (Atletico).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie