18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Otwórz Umysł
Boskwiat • 2013-02-28, 0:45
Oczywiście, kiedy gimbom chcieli "zabrać" internet, wyszli na dwór. Jednak dla większości tzw starzejącego się społeczeństwa, wszystko inne niż komuna jest lepsze...


Po tagach nie było.
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-02-28, 10:11 9
Tworca tego filmiku uzywa tych samych metod z ktorymi chce "walczyc"(mowie o manipulacji), pewnie sie dowartosciowal.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2013-02-28, 10:15 1
ZUS upadnie i na jego miejsce powstanie inny twór ssący portfel...

W Zabrzu wybudowali sobie willę za miliony złotych - Marmury w środku, windy, ozdobna cegła na elewacji - ogółem pierdolny budynek - wtedy zamknęli stary budynek ZUS bo pewnie był im za mały. Teraz chuje reaktywowali i wyremontowali na elegancko ten stary znowu bo jeszcze im mało miejsca na utrzymywanie urzędasów spośród których 90% zatrudniona jest po znajomości...

Jak mi firma pada to szukam oszczędności - wynajmuje mniejsze biuro, zwalniam pracowników, ale ZUS kurwa robi odwrotnie!
Zgłoś
Avatar
marcin101tm 2013-02-28, 10:18 1
Genialne..wciskać ludziom reklamę strony w rewolucyjnym przesłaniu....bee bee beeee... wracam do paszownika..
Zgłoś
Avatar
zły_chemik 2013-02-28, 10:30 4
A ja tam chuj, dołączyłem do tej akcji może coś uda się zmienić a jak nie to przynajmniej coś robiłem a nie tylko siedziałem na dupie i tempo się patrzyłem.

I pewnie niedługo odwiedzi mnie seryjny samobójca jak i twórce filmiku...
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-02-28, 10:50 1
Może ktoś podać link ew nazwę do jego kanału na YT? O ile tak owy ma oczywiście.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-28, 10:56 6
Artis23 napisał/a:

Tworca tego filmiku uzywa tych samych metod z ktorymi chce "walczyc"(mowie o manipulacji), pewnie sie dowartosciowal.


Dzięki tobie uznałem że jeszcze są jacyś myślący ludzie na tym portalu masz piwo. Dałbym i ze 100 gdyby się dało.
Zgłoś
Avatar
neron666@interia.eu 2013-02-28, 11:01
ZUS upada już 20 lat i zapewne będzie ssał pieniądze jeszcze drugie tyle bo to się politykom opłaca , nie to co nowa autostrada za którą budowniczy i tak nie otrzymają wynagrodzenia , w pełni zgadzam się że politycy z PO , SLD , czy ruchu palikota robia wszystko aby takie filmiki i tacy ludzie nie glosili prawdy i oby taki stan rzeczy z jeszcze wiekszym ciemnogrodem trwal nadal , sry za bledy ale mam uszkodzona klawiature
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-28, 11:12 4
i nawet tak prosty przykład jak komentarze pod tym filmikiem pokazuje jakie polskie społeczenstwo jest czepiacie sie gowna ze gosc nawrzucał duzo kurew do filmiku bo jak sam powiedzial jest WKURWIONY, ale jak wy opowiadacie swoim kolegom gimbom na przerwach jak zabiliscie smoka w tibi i co drugie slowo to kurwa to wszystko jest ok. Wiec o c my tu mamy walczyc? o takich własnie idiotów zeby bylo im lepiej xD? jedni maja sobie wypruwac flaki i ryzykowac i poswiecac swoj cenny czas? dla polszy? ja wyznaje zasade - z idiotami sie nie walczy, idiotów sie unika. Dlatego eliminuje ze swojego otoczenia zjebów i nie musze sie miedzy nimi obracac i dlatego wyeliminuje tez te j3bane burackie spoleczenstwo na które codziennie musze patrzeć, poprzez wyjazd z tego burdelu. Globalizacja dałny , mowi wam to cos? nie ma jzu krajów nie ma juz patriotyzmu, wszyscy jak owce idziecie za Amerykanskimi trendami, nosicie zaprojektowane przez wlochow ubrania wyprudkowane w chinach, nie macie wlasnej tożsamości. To że raz na rok wasza wiocha zrobi kaszubskie lub góralskie dożynki to nic nie znaczy jak przez caly rok karmicie sie amerykanskim gównem. jestescie nikim , nie jestescie juz nawet polakami. nie ma o co walczyc nie ma naszej ziemi wielcy slązacy dowiedzcie sie ile naszego niewykopanego wegla jest w rekach zagranicznych inwestorów? i gdzie byliscie? wielcy waleczni slązacy. Siedzieliscie w barach jedzac ogórki.
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-02-28, 11:13 1
uwazasz zly_chemik ze jak zadzwonie do kolegi i powiem mu "obudz sie zyjesz w zlym swiecie, jestes tylko szra masa itd.", to moge byc z siebie dumnym? bo jednak cos zrobilem. Chce tak myslec jak ty, ale sorry nie dam rady.
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-02-28, 11:15
pierdoli, bo chyba sam za dużo tej telewizji sie naoglądał, ale za materiały piwo leci!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-28, 11:26 3
Ilu jeszcze będzie takich internetowych proroków którzy myślą, że mają olśnioną wiedzę i powinni wskazać ciemnemu ludowi w którą stronę ma iść? Każdy dobrze wie, że jest robiony w chuja, co jest grane i co jest nie tak. Ale pojawi się jakiś chłystek który ledwo co wkracza w dorosłe życie i będzie opowiadał innym co mają robić, on jest tym olśnionym bo przeczytał kilka artykułów w internecie. "Obudź się" - co to za hasło? Skąd taki pogląd, że jest się bardziej obudzonym od pozostałych?
Zgłoś
Avatar
zły_chemik 2013-02-28, 11:34
Artis23 jak zadzwonisz do niego i mu to powiesz to pewnie powie tobie żebyś przestał ćpać. A taki manifesty w sieci to są jak strzał w powietrze, i z tego co czytałem na OU to chcą też działać w realu nie tylko w sieci, a samo przystąpienie nic nie daje jak się nie bierze aktywnego udziału i ja chce działać nie tylko gadać.
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2013-02-28, 11:35
Wow, kolejny nastoletni bojownik wytykający innym bezczynność, po czym sam płacze że "co on sam może". Paradne .
Zgłoś
Avatar
konserwatywnyliberał 2013-02-28, 11:46
Wszystko kurwa pięknie tylko weźcie sobie poczytajcie co on chce zrobić, wybudować mieszkania dla wszystkich także menel czy profesor będą mieli schronienie(nie wiem czy takiej samej jakości, nie pisał o tym). Jebie komuną jak od wałęsy.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-02-28, 11:48 1
Moreq napisał/a:

Dobrze gada.


legenden napisał/a:

Pierdoli od rzeczy



hudziel napisał/a:

Zgadzam się z przedmówcami.



cytat z filmu" "bydło chodzi zakręcone"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie