18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
hubSSon 2009-07-15, 23:36
szablozębna, jebana ;D
Zgłoś
Avatar
Oski_m 2009-07-15, 23:45
Cipuszkę później, najpierw obiad.
Zgłoś
Avatar
Emilka Nekrofilka 2009-07-16, 0:10 6
tak się składa, że puszki (u nas większość konserw) jest podobnych - góra jest nabijana i zgrzewana. Oprócz klasycznych, najbardziej znanych otwieraczy rozcinających puszki, są też takie, które zdejmują nabitą górną część puszki. Jest to bardzo wygodne i nie można się skaleczyć, więc "perfect cut" jest tak naprawdę dość łatwym trikiem

następnym razem, zanim wsadzicie sobie puszkę z groszkiem bonduelle w dupę, sprawdźcie jej konstrukcję, a poznacie sekret dziewczyny o twardych zębach
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-07-16, 0:37
dzieki Emilka Nekrofilka, hm to moze teraz wiadomo dlaczego pewien slawny sloik (choc nie metalowy) tak 'pękł' sobie artystycznie... mial poprostu "nabijana i zgrzewana" gore jak widac niewiedza jednych radoscia drugich
ja mimo wszystko nie zamierzam sobie nic do buzi wkladac ani tym bardziej do d*** wystarczy mi rozciety palec bo tych w pelni 'bezpiecznych' jest raczej mniej na rynku
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2009-07-16, 7:40
to jest robota dla tesciowej
Zgłoś
Avatar
lubi 2009-07-16, 12:41 2
nie pozwolił bym jej zrobic mi loda;/
Zgłoś
Avatar
Acho 2009-07-18, 3:39 1
BueR_MadasS napisał/a:

nie zamierzam sobie nic do buzi wkladac ani tym bardziej do d*** wystarczy mi rozciety palec


Co kto lubi... ;]
Zgłoś
Avatar
mati1238 2010-06-23, 15:52
Tak naprawdę to w ten sposób sa zamykane puszki i sa tam naciecia ktore mozna rozerwac:) tylko dla umiejetnych xD
Zgłoś