18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Owczarek Kaukaski
M................n • 2013-06-06, 20:44
Owczarki Kaukaskie, czyli psy prawdziwego sadola

Z Wikipedii: Owczarek kaukaski (oryginalna nazwa ros. кавказская овчарка [kawkazskaja owczarka]) – rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie górskim, wyhodowana na Kaukazie, na terenie dawnego Związku Radzieckiego, pierwotnie przeznaczona do pilnowania stad owiec przed drapieżnikami i złodziejami, w okresie zimnej wojny wykorzystywana w wojsku i milicji, a po upadku Muru Berlińskiego – jako pies stróżujący i obronny.

Kilka fotek:







I filmik:



Jednym słowem: ROSJA!
Zgłoś
Avatar
jawamen 2013-06-08, 4:09
eSeMGie jak cos ci sie nie podoba to pogadaj z moim psem
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-08, 10:50
chrisychrisSAAN napisał/a:



I kto tu jest gimbusem barani łbie? Po pierwsze kretynie, poczytaj trochę co o Kaukazach piszą hodowcy, a nie "nie słyszałem". Po drugie, to ty, wyzywając mnie od chuj wie czego, pokazałeś jak głupi i niedojrzały jesteś gimbie. Po trzecie, nie imponuje mi kaptur na łbie czy bestia na smyczy, która chce każdego zajebać, tylko podobają mi się Pit Bulle, uważam, że są piękne. Ale zawsze znajdzie się jakiś pryszczaty idiota, który się nasłuchał od równie głupiego stada baranów złych rzeczy o Pit Bullach i musi wtrącić swoje trzy grosze. A poza tym to zmień wiek na prawdziwy, bo widać, że z gimbazy nie wyszedłeś jeszcze pajacu.


kurwa gimbusie polecam do lekarza się udać po maść pewną.... nie pierdol mi o kaukazach bo miałem takowego przez parę lat, 2 lata temu zdechł, a i gimbaze opuściłem jakieś 4 lata temu tak do wiadomości. A i poczytaj wcześniejsze posty kto na kogo jedzie, jeżeli masz z tym problemy bo zaleganie w gimbazie do 18 roku życia nie przyniosło rezultatów to poproś kogoś, żeby pomógł w interpretacji tego co napisałeś, bo raczej ja na ciebie 1 nie naskoczyłem.



i nie pierdol mi o kaukazach, bo ja z kaukazem na podwórku dorastałem. Ale nie najlepiej pierdolić na kogoś kozaka w sieci zgrywać specjalista od psów się znalazł co kurwa obrazków się w internecie naoglądał, może o rasie berneńskiej podyskutujemy hmy ?
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-08, 12:29
@up

Widzę, że jesteś niezłym baranem, bo sam nie wiesz co piszesz. Nie każdy jest tak głupi jak ty więc ludzie potrafią odczytać sugestie. Nie mam zamiaru dyskutować na temat rasy berneńskiej. Wiem tylko to i owo i Pit Bullach i wiem, że Kaukazy są trudniejsze w wychowaniu. A to, że miałeś Kaukaza nic nie zmienia. Bo ja znam ludzi, którzy mieli ładnych 10 lat Pit Bulla albo Amstaffa. Sam nie rozumiesz, a napierdalasz na innych. Głupi gnojek.
opusative napisał/a:

bo raczej ja na ciebie 1 nie naskoczyłem


Jednak może wróć do gimbazy skoro nie potrafisz napisać poprawnie prostego zdania.
Ludzie mówią, że Pit Bulle są złe, że walki mają w genach. One walczyły z psami, wasze Kaukazy z niedźwiedziami. Na następnego twojego posta już nie odpowiem, więc wsadź sobie w dupę kolejne, jakże głupie wywody.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-09, 19:52
chrisychrisSAAN,
Podoba mi się to jak próbujesz na siłę coś mądrego napisać "głupi gnojek". Nie wiem ile masz lat, ale podejrzewam, że ta 18 jest po to by na harda wejść po nic więcej, bo sory ja ludzi z mojego rocznika nie nazywam głupimi gnojkami, ludzi pełnoletnich raczej ciężko jest nazywać głupimi "gnojkami". Nie wiem, możesz tak nazywać kolegów z 6 podstawówki czy tam z 1 gimnazjum, nie mam pojęcia do której klasy uczęszczasz. Ale nie martw się jak podrośniesz, zrealizujesz się idąc do zawodówki tudzież ohp tato przestanie nazywać cię gnojem, bo wnioskuję, że tekst "głupi gnojek" zaczerpnąłeś właśnie od niego. Wklejasz moją użytą "1" zamiast słowa pierwszy...daruj sobie idioto twoje wywody na temat pisowni.
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-10, 11:10
Chuj, jednak odpiszę. Jesteś naprawdę głupi. "Gnojek" to nie wiek tylko zachowanie. Do której klasy uczęszczam? Właśnie skończyłem liceum (głupota, wiem). Nie próbuję napisać nic mądrego na siłę. Za to ty, próbujesz na siłę wciskać ludziom jacy są na podstawie sympatii do Pit Bulli.
Zgłoś