18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Owczarek Kaukaski
M................n • 2013-06-06, 20:44
Owczarki Kaukaskie, czyli psy prawdziwego sadola

Z Wikipedii: Owczarek kaukaski (oryginalna nazwa ros. кавказская овчарка [kawkazskaja owczarka]) – rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie górskim, wyhodowana na Kaukazie, na terenie dawnego Związku Radzieckiego, pierwotnie przeznaczona do pilnowania stad owiec przed drapieżnikami i złodziejami, w okresie zimnej wojny wykorzystywana w wojsku i milicji, a po upadku Muru Berlińskiego – jako pies stróżujący i obronny.

Kilka fotek:







I filmik:



Jednym słowem: ROSJA!
Zgłoś
Avatar
arkadiuss92 2013-06-07, 0:31 1
mam, polecam wpuszcza na podwórko ale nikt już sam nie wyjdzie najmądrzejszy pies jakiego miałem, mogę mu zabrać miskę z jedzeniem i zero reakcji... na prawdę kochany pies...
Zgłoś
Avatar
elKuna 2013-06-07, 0:47
duże psy są jak duże gnaty. takie to chodzi i straszy jest agresywne, niebezpieczne nawet dla właścicieli. Ja mam małego psa (Jack Russell) ale nawet nie wiecie ile on mi daje radochy, np ostatnio przyniósł mi szczura którego sam rozerwał by się pochwalić. Przy okazji względem ludzi jest tak uroczy i kochający, zawsze podbiegnie do fajnych lasek by się przywitać. I to jest dobry a nie jakieś bydle.
Zgłoś
Avatar
Sufferance 2013-06-07, 1:11 6
@brightfly
aż się kurwa zalogowałam.
to co napisałeś, jest przykładem debilizmu do potęgi entej.
nie ma się jaj do wychowania psa - nie bierze się takiego bydlaka. dałeś się zdominować, to Cie capnął, proste.
i naprawdę objawem geniuszu było napierdalanie psa jebanym badylem. użarł mnie? co tam, walnę kilka razy, może wkurwi się jeszcze bardziej.
osobiście najbardziej żałuję psa i uważam, że zanim ktokolwiek dostałby pozwolenie na zwierza większego od yorka czy innej podobnej piszczałki, powinien przejść jakieś szkolenie, coby sobie i światu krzywdy nie zrobił.
amen.
Zgłoś
Avatar
Kleryk 2013-06-07, 1:32
Miałem takiego ale weterynarz mi go zabił ; /
Zgłoś
Avatar
jawamen 2013-06-07, 9:06 1
Noo pieski zajebiste ja osobiscie mam owczarka niemieckiego dlugowlosego i na ulicy jeszcze sie odwarzny nie trafil zeby prubowal zaczepic
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-06-07, 9:40
Wilkory, kurwa! Jesień nadciąga!
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-07, 10:57 3
elKuna napisał/a:

Ja mam małego psa (Jack Russell)



Osobiście nie przepadam za takimi małymi psami ale Jack Russell są piękne. Sam chciałbym sobie takiego kupić ale po domu i podwórku już biegają dwa Husky i kundelek. A co do pana twierdzącego, że Pit Bull jest brzydki to chuj ci w cycki.
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-06-07, 14:27
Ale co mi tu ni stad nie z ową t z psem wyjezdzasz
Zgłoś
Avatar
pyra15 2013-06-07, 14:40
To prawda, że w Rosji poluje się nimi na niedźwiedzie?
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2013-06-07, 14:41
jawamen napisał/a:

Noo pieski zajebiste ja osobiscie mam owczarka niemieckiego dlugowlosego i na ulicy jeszcze sie odwarzny nie trafil zeby prubowal zaczepic Obrazek



Przestań trolować tą dys-[mózgią]-ortografią.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-06-07, 15:06
czy tylko ja tak mam ze 2 zdjecie ewidentnie wyglada na fejka czy to z niedozywienia ?
Zgłoś
Avatar
rorryro 2013-06-07, 15:48 1
Ja mam moskiewskiego stróżującego, też duży sierściuch, ale na rozum to się chyba z labradorem zamienił bo kot z którym się wychowywał sprawia że pies próbuje schować się czasem pod stół ze strachu

albo to kot popierdolony i myśli że jest zminiaturyzowanym niedźwiedziem
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-07, 15:52
chrisychrisSAAN napisał/a:



Osobiście nie przepadam za takimi małymi psami ale Jack Russell są piękne. Sam chciałbym sobie takiego kupić ale po domu i podwórku już biegają dwa Husky i kundelek. A co do pana twierdzącego, że Pit Bull jest brzydki to chuj ci w cycki.
Obrazek


tak pitbulle są brzydkie....a i jeszcze kurwa nie słyszałem, żeby kaukaz kogoś zagryzł, tymbardziej nie widiałem, żeby jakiś drech zapierdalał z kaukazem...Widzę jednak, że nie brakuję tutaj młodzieży gimnazjalnej której imponuję kaptur na głowie spodnie od dresu noszone przez miesiąc i nie prane i kurwa bestia na smyczy która chce kogoś zajebać. Nie napinaj tak na te twoje pity i bo hemoroidy gwarantowane, a to maść na ból dupy nie pomoże. Ja pierdole to jest przykre, dyskusja o rasie kaukazkiej itp psach stróżujących i pasterskich to zaraz znajdzie się jakiś pryszczaty idiota który musi wtrącić swoje 5 groszy bo się kurwa naoglądał jak drechole z pitbulami łażą
rorryro,
moskiewski zajebisty, ciężko dostać i drogie
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-07, 17:01 2
@up ja jestem dresem, ale jakimś dziwnym bo ciuchy mam czyste zazwyczaj i wyprane, no i mam kaukaza a nie jakieś pitbullowate gówno.
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-07, 19:59 2
opusative napisał/a:


tak pitbulle są brzydkie....a i jeszcze kurwa nie słyszałem, żeby kaukaz kogoś zagryzł, tymbardziej nie widiałem, żeby jakiś drech zapierdalał z kaukazem...Widzę jednak, że nie brakuję tutaj młodzieży gimnazjalnej której imponuję kaptur na głowie spodnie od dresu noszone przez miesiąc i nie prane i kurwa bestia na smyczy która chce kogoś zajebać. Nie napinaj tak na te twoje pity i bo hemoroidy gwarantowane, a to maść na ból dupy nie pomoże. Ja pierdole to jest przykre, dyskusja o rasie kaukazkiej itp psach stróżujących i pasterskich to zaraz znajdzie się jakiś pryszczaty idiota który musi wtrącić swoje 5 groszy bo się kurwa naoglądał jak drechole z pitbulami łażą
rorryro,
moskiewski zajebisty, ciężko dostać i drogie



I kto tu jest gimbusem barani łbie? Po pierwsze kretynie, poczytaj trochę co o Kaukazach piszą hodowcy, a nie "nie słyszałem". Po drugie, to ty, wyzywając mnie od chuj wie czego, pokazałeś jak głupi i niedojrzały jesteś gimbie. Po trzecie, nie imponuje mi kaptur na łbie czy bestia na smyczy, która chce każdego zajebać, tylko podobają mi się Pit Bulle, uważam, że są piękne. Ale zawsze znajdzie się jakiś pryszczaty idiota, który się nasłuchał od równie głupiego stada baranów złych rzeczy o Pit Bullach i musi wtrącić swoje trzy grosze. A poza tym to zmień wiek na prawdziwy, bo widać, że z gimbazy nie wyszedłeś jeszcze pajacu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie