18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Owczarek Kaukaski
M................n • 2013-06-06, 20:44
Owczarki Kaukaskie, czyli psy prawdziwego sadola

Z Wikipedii: Owczarek kaukaski (oryginalna nazwa ros. кавказская овчарка [kawkazskaja owczarka]) – rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie górskim, wyhodowana na Kaukazie, na terenie dawnego Związku Radzieckiego, pierwotnie przeznaczona do pilnowania stad owiec przed drapieżnikami i złodziejami, w okresie zimnej wojny wykorzystywana w wojsku i milicji, a po upadku Muru Berlińskiego – jako pies stróżujący i obronny.

Kilka fotek:







I filmik:



Jednym słowem: ROSJA!
Zgłoś
Avatar
Urdead 2013-06-06, 23:06 1
Może trochę nie na temat, ale wie ktoś co to za muzyka w filmiku?
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2013-06-06, 23:07
HAHAHHAHAHA rozpierdalają takie pieski, i te opisy że pukają do łazienki etc.
Martwi mnie tylko jedno, podobno żyją krótko co ?
Zgłoś
Avatar
Persekutor 2013-06-06, 23:08 3
Super psy.
Warszawska urban legend - koleś kupił pod stadionem X lecia szczeniaka kaukaza - okazało się później, że to niedźwiedź.
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-06-06, 23:08
dla prawdziwego sadola - tylko mastif neapolitanski... znajomy ma taka bestie o wadze 115 kg, podobno do 140 dochodzą
A i charakterem pasuje, generalnie przy uzywane kiedys w Hiszpanii przy walkach z bykami.
Fajnie wyglądają szczeniaczki - generalnie mają spoooro za dużą skórę a później to bydlę tylko rośnie. Skokiem na powitanie niejednego potrafi powalić.
Zgłoś
Avatar
Lukasz90 2013-06-06, 23:10 1
2 zdjęcie jakoś takim nieudolnym photoshopem mi zalatuje, ale poza tym piesek kozacki
Zgłoś
Avatar
EddyPL 2013-06-06, 23:23
Persekutor napisał/a:

Warszawska urban legend - koleś kupił pod stadionem X lecia szczeniaka kaukaza - okazało się później, że to niedźwiedź.



To w Poznaniu na wystawie było, ruscy sprzedali chyba 3 niedźwiedzie brunatne No chyba, że o podobnym przypadku z WWA mówisz

modyf napisał/a:

znajomy ma taka bestie o wadze 115 kg



To ładnie upasł świniaka, te psy podchodzą do 80 kg, no jeśli większy egzemplarz to max 90 kg. Ludzie lubią legendy pisać jak o bulterierach, że mają 3 tony uścisku
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-06-06, 23:30
Czy ja wiem, dobrze trzymany pies, żywiony zdrowo, taki, który sobie biega, chodzi do weterynarza, etc. etc. może żyć i 13-15 lat, niby żyją 8-10, ale mój sąsiad ma bernardyna, który ma 12 i ostro lata wzdłuż płota.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-06, 23:38 2
Taa a 40k lat puźniej:
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-06, 23:41
mam kaukaza (nie tak wielkiego jak ta na zdjęciu) ale swoje waży - 50 kg. Już ma skurwysyn z 10 lat, ale się trzyma nie wiem jak inne, ale mój na starość się zrobił usłuchany. I się boi kota, który jest u nas tymczasowo
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-06, 23:46
caban1908,
one nie są tyle ciężkie co zbite i silne, mój jak zapierdalał pod płotem to jakby kurwa koń biegł
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-06, 23:50 3
Czego kurwy nie czepiacie się Kaukazów. Pewnie wypowiadają się tu zjeby, które wcześniej napierdalały na Pit Bulle i Dogi Argentyńskie, a ignorancja nie pozwala im na najechanie na tę rasę. To powiem wam, że Kaukazy są trudniejsze w wychowaniu od Pit Bulli i gorzej jak debil dorwie Kaukaza niż Amstaffa czy Pita. Mówię to oczywiście do tych, którzy nadupcają na Pity i takie inne, a myślą, że wszystkie molosy to milutkie stworzątka.
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2013-06-06, 23:51 2
slannesh napisał/a:

Taa a 40k lat puźniej:
Obrazek




puźniej

Zgłoś
Avatar
Stix2511 2013-06-07, 0:01
Jakiego klocka stawia ten niedźwiedź ;o
Zgłoś
Avatar
kopruszek 2013-06-07, 0:02
piekne....moj pies marzenie-jeszcze musze troszke poczekac....
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-07, 0:07
chrisychrisSAAN napisał/a:

Czego kurwy nie czepiacie się Kaukazów. Pewnie wypowiadają się tu zjeby, które wcześniej napierdalały na Pit Bulle i Dogi Argentyńskie, a ignorancja nie pozwala im na najechanie na tę rasę. To powiem wam, że Kaukazy są trudniejsze w wychowaniu od Pit Bulli i gorzej jak debil dorwie Kaukaza niż Amstaffa czy Pita. Mówię to oczywiście do tych, którzy nadupcają na Pity i takie inne, a myślą, że wszystkie molosy to milutkie stworzątka.





ps "pity" to są do wypełniania, pitbulle i argentyny są chujowe i paskudne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie