18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
jubbaday 2013-01-08, 9:29
Stawiam na dosyć rozległe zakażenie i następne zdjęcia już bez rączki.
Zgłoś
Avatar
Franz 2013-01-08, 9:32
Ma ktos kwasek cytrynowy ?
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-01-08, 10:17
YtDaMaA napisał/a:

@romantyk, co jak co ale zolnierz strzela na rozkaz.


Na rozkaz powiadasz... no to zamiast seryjnego mordercy podam za przykład płatnego zabójcę.
Zgłoś
Avatar
a................n 2013-01-08, 12:05 2
Uwielbiam takich polaczków, co się przypierdalają do wszystkiego. Laska z tapetą - źle (jakby kurwa większość kobiet bez tapety ładnie wyglądała... a brzydkie pipy są zbyt pewne siebie i nie noszą makijażu i to jest dobre, tak?), tatuaże - źle (bo pojeb nie ma co zrobić z ciałem, naturalność jest kul), skaryfikacja - źle (bo choroba psychiczna), piercing - źle (bo jak to wygląda?). Weźcie się, kurwa, puknijcie w te puste czachy i dajcie innym ludziom spokój. Tak samo rzeźbienie ciała jest złe, bo to takie nienaturalne. Dlaczego nie zaczniecie się przypierdalać do grubych szmat, co są spasione przez wpierdalanie, a nie genetycznie...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-01-08, 12:20
Cytat:

Co, zabrakło argumentów, że do ad personam się uciekasz? Pierdolony umysłowy impotent.



No fakt, ty przecież tak posypałeś argumentami i stroniłeś od wycieczek ''ad personam'', że o ja pierdolę. No, ale skoro się przedstawiasz to ja jestem Ranger

Cytat:

Na rozkaz powiadasz... no to zamiast seryjnego mordercy podam za przykład płatnego zabójcę.



Nadal argument z dupy. Kup sobie puzzle to usprawnisz myślenie...

Cytat:

Tak samo rzeźbienie ciała jest złe, bo to takie nienaturalne. Dlaczego nie zaczniecie się przypierdalać do grubych szmat, co są spasione przez wpierdalanie, a nie genetycznie...



Dajmy też spokój nekrofilom i zoofilom. Co nas obchodzi, że ktoś rucha trupy albo zwierzęta ? Przecież nie widać, żeby te trupy/zwierzęta cierpiały, a w niektórych regionach świata istnieje na to społeczne przyzwolenie(no akurat nie w kwestii trupów ), więc przestańmy się przypierdalać!
A poważnie to jeśli nie widzisz błędu logicznego w swoim twierdzeniu to masz coś z głową. Do tatuażu nic nie mam dopóki ktoś sobie chuja nie tatuuje albo swastyki. Nawet Zombie Boy jest dla mnie spoko - gość ma hajs, nie musi pracować z ludźmi więc w życiu mu wytatuowane ciało nie przeszkadza.
Ale kiedy mowa o skaryfikacji, różnego rodzaju implantach podskórnych czy jakichś kurwa rusztowaniach na ciele(gorsety) to uważam, że każdy kto chce to sobie zrobić powinien najpierw przejść terapię u psychologa. Ranienie swojego ciała jest dla mnie patologią i wkurwia mnie granica w tym przypadku - potniesz się żyletką to jesteś pierdolnięty, ale jak wytniesz sobie kwiatek to banda debili spuszcza się: ''o jakiż to piękny wzór!''
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-01-08, 14:48
Ranger napisał/a:



Dajmy też spokój nekrofilom i zoofilom. Co nas obchodzi, że ktoś rucha trupy albo zwierzęta ? Przecież nie widać, żeby te trupy/zwierzęta cierpiały


Należy zauważyć, że przy sytuacji gdzie pies jebie jakąś laskę, to raczej nie robi tego z przymusu. Poza tym argument z dupy, bo osoby robiące sobie skaryfikacje robią to z własnej woli i chuj ci do tego co ktoś robi ze swoim ciałem.

Ranger napisał/a:


Ranienie swojego ciała jest dla mnie patologią i wkurwia mnie granica w tym przypadku - potniesz się żyletką to jesteś pierdolnięty, ale jak wytniesz sobie kwiatek to banda debili spuszcza się: ''o jakiż to piękny wzór!''


Ponownie - chuj ci do tego co ktoś robi ze swoim ciałem, dla mnie też implanty są pojebane, ale jeśli komuś to poprawi samopoczucie, to niech se nawet chuja przepołowi.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-01-08, 15:00
a teraz szmacie spirolem po tych lapach
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-01-08, 15:05 1
Cytat:

Należy zauważyć, że przy sytuacji gdzie pies jebie jakąś laskę, to raczej nie robi tego z przymusu. Poza tym argument z dupy, bo osoby robiące sobie skaryfikacje robią to z własnej woli i chuj ci do tego co ktoś robi ze swoim ciałem.



Od argumentów z dupy to jesteś tutaj ty. W dodatku nie rozumiesz analogii, bo jeśli się mamy odpierdolić od czynów poprawiających ludziom samopoczucie to róbmy to konsekwentnie - zwierzęta nie cierpią przy posuwaniu - psychiki też im to nie krzywi, a trupy nie oponują i nie wyglądają na niezadowolone z zaistniałej sytuacji. W takim razie skoro to komuś poprawia samopoczucie to niech sobie rucha...

Cytat:

Ponownie - chuj ci do tego co ktoś robi ze swoim ciałem, dla mnie też implanty są pojebane, ale jeśli komuś to poprawi samopoczucie, to niech se nawet chuja przepołowi.



Jeśli komuś samopoczucie poprawia robienie sobie krzywdy i szpecenie swojego ciała to powinien trafić na oddział zamknięty razem z innymi popierdoleńcami. Dlaczego u ludzi, którzy się zwyczajnie tną zaleca się terapię u psychologa, a kiedy ta osoba przepaławia sobie chuja to mamy to tolerować ? To jest TO SAMO.
Dając ludziom coraz więcej swobody w odpierdalaniu szopek na pokaz staniemy się alegorią do biblijnej Sodomy i Gomory. Są pewne granice moralne, które należy ustalić i ich się trzymać.
Zgłoś
Avatar
Tas123x 2013-01-08, 20:21
Polać sokiem z cytryny
Zgłoś
Avatar
cyganiuk 2013-01-08, 22:23 1
ciekawa "skaryfikacja" to tzw. figura Lichtenberga, co prawda nie powstaje w przyjemnych okolicznościach (bo po porażeniu piorunem), ale efekt... mi się podoba

Zgłoś
Avatar
Macary 2013-01-09, 2:11
Właśnie takie wydziarane kwiatki powinien sobie na twarz zajebać Popek . Wtedy by wyglądał jak prawdziwy gimbus JP.
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-05-13, 22:47

Tak niewyjściową facjatę trudno bardziej spieprzyć... Jej się udało.
Zgłoś