18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Albert_Z 2022-12-06, 21:18 16
Audi albo BMW i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-12-06, 21:42 2
Cała sytuacja wygląda jak podryw. Szturchnięcie bioderkiem ... jak łania się zorientowała, że za mocno to się spłoszyła.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-12-06, 22:30 5
Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wjebał do rowu.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2022-12-06, 22:47 8
A15 w kierunku Maasvlakte przed zjazdem Beneluxtunnel


Zgłoś
Avatar
muchawzupie 2022-12-06, 23:06 9
Powiesić, rozstrzelać, na pal nadziać, zakopać, odkopać, uciąć łapy i zabrać prawko!!!
Trzeba jednak przyznać, że fachowo tą chujozę odstawił.
Zgłoś
Avatar
Makulata 2022-12-06, 23:28 4
HenrykS. napisał/a:

Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wjebał do rowu.



Dlaczego piszesz o sobie w liczbie trzeciej?
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-12-06, 23:32 17
HenrykS. napisał/a:

Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wjebał do rowu.



Liczę, że jakiś kierowca tira kiedyś Ciebie nastraszy, ale będzie zabawnie
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-12-06, 23:40 7
HenrykS. napisał/a:

Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wjebał do rowu.



Później sam sie wyjebałeś na swoim Romecie Wigry. Dziwne zabawy macie na na wsi.
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-12-06, 23:52 1
A może nowy biznes - ten w wanie powie 2000-3000 Euro za nagranie z kamerki i zeznanie jako świadek, a jest dogadany z tym co jebnął i hajs się kręci.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-12-07, 7:26 2
Jebana kurwa z audi dobrze to rozkminiła, widać że nie pierwszy raz albo po prostu myśląca. Zajeżdzając drogę miał wcisnięty mocno hamulec to zwiększyło jego przyczepność. Żeby zajechał i zderzył się bez hamowania to to audi by wyjebało pirueta, co w sumie było by zabawniejsze. Ale cóż, wygrał doświadczeniem.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2022-12-07, 9:27
TylerPL napisał/a:

A może nowy biznes - ten w wanie powie 2000-3000 Euro za nagranie z kamerki i zeznanie jako świadek, a jest dogadany z tym co jebnął i hajs się kręci.



I niby co miałby zeznać ten kierowca busa? Na obu nagraniach zapewne widać zmianę pasa ruchu (i to gwałtowną) bez użycia kierunkowskazu.
Zgłoś
Avatar
witekkk 2022-12-07, 9:55 1
kryptonowa_laska napisał/a:

I niby co miałby zeznać ten kierowca busa? Na obu nagraniach zapewne widać zmianę pasa ruchu (i to gwałtowną) bez użycia kierunkowskazu.



W Niderlandach nie używa się kierunkowskazów. Nigdy. No chyba, że jesteś Polakiem (nie dotyczy Polaka w beemwe).
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-12-07, 11:26
Makulata napisał/a:

Dlaczego piszesz o sobie w liczbie trzeciej?



Ty to lepiej wróć do podstawówki

SlimShady napisał/a:

Liczę, że jakiś kierowca tira kiedyś Ciebie nastraszy, ale będzie zabawnie



Kiedyś skarciłem jedną kurwę z tira, innym razem jakaś kurwa z tira próbowała mnie nastraszyć. Już o tym pisałem, to nie będę się powtarzać, poza tym, zaraz jakaś zniewieściała pipa i tak napisałaby "Andrzej wstawaj, zesrałeś się".

kocur napisał/a:

Później sam sie wyjebałeś na swoim Romecie Wigry. Dziwne zabawy macie na na wsi.



Lepiej już zostań przy "dogryzaniu" ryżemu i halmanowi.
Zgłoś
Avatar
krzakkk 2022-12-07, 15:17
się pisze "ożeż"
Zgłoś