18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
~Velture 2022-07-23, 8:58 21
Jest taki wkurwiający typek na yt co chodzi po chodnikach i się przypierdala o samochody jeżdżące po chodnikach. O ile normalnie jest wkurwiający jak mucha latająca wokół gówna to tu jest doskonały przykład akurat, że nie powinno się po chodniku jeździć.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-07-23, 10:41 1
A mówili, że ozon jest zdrowy.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-23, 10:52 1
To nie wygląda na chodnik, ale dla 80. latka z demencją pewnie nie ma to znaczenia

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-07-23, 11:26
Lobo24 napisał/a:

A mówili, że ozon jest zdrowy.



To pooddychaj sobie ozonem
Zgłoś
Avatar
Annihilated 2022-07-23, 11:44
Jebło babcię i chuj
Zgłoś
Avatar
jaymz_cch 2022-07-23, 11:47
Choroba zwana samochodowe raz proszę
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2022-07-23, 12:16 1
Niezły skurwiel z kierowcy, jeszcze poprawił
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-07-23, 13:12 1
Każdego normalnego kierowcę by zastanowiło, w co ja właśnie jebnąłem na chodniku? Ozon wszedł za mocno
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-07-23, 15:59 1
~VeIture napisał/a:

Jest taki wkurwiający typek na yt co chodzi po chodnikach i się przypierdala o samochody jeżdżące po chodnikach. O ile normalnie jest wkurwiający jak mucha latająca wokół gówna to tu jest doskonały przykład akurat, że nie powinno się po chodniku jeździć.



Na kursie prawa jazdy:
- Ten pieszy uparcie biegnie mi cały czas przed maską! Co mam zrobić?!
- Zjedź z chodnika
Zgłoś
Avatar
killua 2022-07-23, 19:20 6
VeIture napisał/a:

Jest taki wkurwiający typek na yt co chodzi po chodnikach i się przypierdala o samochody jeżdżące po chodnikach. O ile normalnie jest wkurwiający jak mucha latająca wokół gówna to tu jest doskonały przykład akurat, że nie powinno się po chodniku jeździć.



no to masz właśnie efekt tego przed czym ten "wkurwiający" człowiek może uchroni twoją rodzinę. Trzeba być jakimś mega debilem by nie popierać tego, że gość swój czas poświęca dzięki czemu nam na chodnikach jest bezpieczniej.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2022-07-23, 23:00
Siriuz napisał/a:

To nie wygląda na chodnik, ale dla 80. latka z demencją pewnie nie ma to znaczenia



A na co Ci to wygląda? Na jezdnie? Bo jest asfalt to już można jeździć? W dodatku tyłem?
Zgłoś
Avatar
glidechris 2022-07-24, 11:23
Chyba obowiązuje jakaś tajna umowa z ZUSem , za odjebanie starca jakiś bonus premia dla młodych
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów