18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Miszcz kutarate/hudo napierdala się z policjantami.



Podsumowując; trzech niedorobów pokazuje swoje niedojebanie, a jakiś ćwok komentuje.

Miejsce akcji- Mielno.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zmieniono 4 razy Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-06, 22:57 2
Z półobrotu w jaja, a potem z dyni w jaja, a jeśli spierdala, kopa w dupę żeby poszło w jaja!

Zgłoś
Avatar
Tangocash 2024-10-06, 23:01
Nie mieszkam od 6 lat w Polsce ale wspomnienie z Mielna mam jedno - MIELNO WCIĄGA I NIE ODPUSZCZA
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-06, 23:03
Bul_od_bytu napisał/a:

Chłopcy radarowcy od łapania stojących samochodów.



bo w tym kraju przestępcy mają więcej praw, niż policja, bo gdyby wyciągnęli broń to prokurator już stoi i pyta dlaczego? i będzie próbował dojebać policjanta, jakim prawem sięgnął po broń...
dlatego w takich przypadkach powinni za nią złapać i co najmniej przestrzelić skurwielowi nogi. nie zabiją, nóżki kiedyś zaczną znowu działać w miarę normalnie, a ból będzie mu przypominał co zrobił w życiu nie tak...
Zgłoś
Avatar
remik93 2024-10-06, 23:06 2
Mielno niszczy.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-06, 23:56 2
Pewnie im tam jeszcze wpierdolił, tylko nagranie się za szybko urywa.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-10-07, 0:31
Coś czuję że jakby było dwóch typów to by sobie poradzili. Zmywara nie ogarnia, że trzeba gościa okrążyć i takie tam. No po prostu.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-07, 6:52 1
viking19 napisał/a:

proszsz



Ej, fajne to!

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-10-07, 7:19
Tradyt napisał/a:

Tak Ci się tyko wydaje . Podjedź na strzelnicę i pod opieką prowadzącego strzelanie poproś o Glocka 17 i z 25 metrów spróbuj oproznic magazynek 17szt. w tarczę . Potem się pochwal ile było w tarczy



ej, to ja ci się pochwalę.
moje pierwsze strzelanie z ostrej to był tokariev i s&w .357
na x10 z każdej, ze dwa w tarczy były. xDDD
ale tych emocji nie zapomnę, obydwa to straszne zwierzaki, i kopią jak skurwysyn.
na pierwsze strzelanie to zacny wybór, milordzie.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-07, 7:40
Bul_od_bytu napisał/a:

A teraz wyobraźcie sobie jakiegoś pojeba z jakąkolwiek bronią. Przecież by wymordował całą lokalną wioskę i przestałby dopiero jakby się znudził albo skończyła mu się amunicja. Chłopcy radarowcy od łapania stojących samochodów.



Zmartwię cię. Niektórzy mają broń i jeszcze żadnej wioski nie wymordowaliśmy. To tylko twój chory sen hoplofoba.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-07, 7:44
DeLux napisał/a:

Zmartwię cię. Niektórzy mają broń i jeszcze żadnej wioski nie wymordowaliśmy. To tylko twój chory sen hoplofoba.



Nie o to mu chodziło.
Mówił o niedoszkolonych pałach, bo policjantem tego nie nazwę, co z policji i Polski robią pośmiewisko.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-07, 8:50
DeLux napisał/a:

Zmartwię cię. Niektórzy mają broń i jeszcze żadnej wioski nie wymordowaliśmy. To tylko twój chory sen hoplofoba.



Pisałem o losowym pojebie z bronią i widzę, że poczułeś się wezwany do tablicy. Chodziło mi raczej o jakiegoś niespełnionego kozojebcę/banderowca, ale widzę, że wielu kandydatów mamy już tu na miejscu
Z tak profesjonalną policją takich nagrań będzie więcej
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka 2024-10-07, 12:33
A czwarty najbardziej upośledzony śmieje się zza monitora.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2024-10-07, 12:54 1
Bul_od_bytu napisał/a:

A teraz wyobraźcie sobie jakiegoś pojeba z jakąkolwiek bronią. Przecież by wymordował całą lokalną wioskę i przestałby dopiero jakby się znudził albo skończyła mu się amunicja. Chłopcy radarowcy od łapania stojących samochodów.



Pierdolenie w TVnie. Idąc tym tropem to każdy taki powinien mieć już nóż, wiatrówkę, czy broń czarnoprochową, którą też można kogoś zabić. Większe ćwierćmózgi mieszkają w USA i jakoś mają to pod kontrolą, a to dlatego że Policja się nie pierdoli z nimi tak jak na załączonym obrazku. W Polsce broń jest tylko dlatego zakazana, żeby się ludzie nie zebrali w grupę i nie wytłukli chazarów z sejmu, tylko po to, żeby chronić swoje dupska.....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-07, 13:37 1
@daymaker: Mam wrażenie, że czytanie ze zrozumieniem to jakaś tajna alchemia znana tylko wtajemniczonym.
Chodziło mi o to, że nasze służby nie potrafią reagować właściwie wobec sytuacji takich jak ta, które będą wydarzały się co raz częściej. To czym dysponuje napastnik to inna sprawa. Pozostaje się cieszyć, że jesteśmy najbardziej rozbrojonym społeczeństwem w Europie bo inaczej dopiero byłby cyrk.

Dla dzieci przypomnę, że to wciąż ta sama policja co odstrzeliła weterynarza w trakcie polowania na tygrysa na warszawskim Tarchominie. To ta sama policja, która ostrzelała samochód jakiegoś małolata bo go pomylili z gangsterem - jeden zginął, drugi kaleka.

Lata mijają, a sytuacja się nie poprawia, a powiem nawet, że jest gorzej pod wieloma względami.
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-10-07, 14:50 2
Baba to powinna stać przy garach, a nie w policji czy wojsku służyć. Przecież to pierdolone ofermy. Co ona tam szminkę wyciągnęła ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie