18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Miszcz kutarate/hudo napierdala się z policjantami.



Podsumowując; trzech niedorobów pokazuje swoje niedojebanie, a jakiś ćwok komentuje.

Miejsce akcji- Mielno.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zmieniono 4 razy Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-10-06, 18:59 28
Kurwa co za zjeby jakiejś naćpanej małpy nie potrafią zawinąć. Oni się nadają do łapania nastolatków z ziołem co najwyżej wystarczy powiedzieć nie i już mają popalone styki dekle zamiast pacyfikować gazem, paralizatorem nie wiem gumową pałką wyjętą prosto z dupy może smród gówna by go powalił to jeden z drugim karate kid się naoglądał i kompromitują jeszcze bardziej i tak zgniłą już instytucję.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-10-06, 19:02 13
Nawet ciężko stwierdzić który to pies
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-10-06, 19:02 38
Ja pierdole ale parodia, najebanego typa z ławki potrafią zwinąć a nie mogą jakiegoś skakańca
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-06, 19:03 45
A teraz wyobraźcie sobie jakiegoś pojeba z jakąkolwiek bronią. Przecież by wymordował całą lokalną wioskę i przestałby dopiero jakby się znudził albo skończyła mu się amunicja. Chłopcy radarowcy od łapania stojących samochodów.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-06, 19:04 13
Limpid napisał/a:

Ja pierdole ale parodia, najebanego typa z ławki potrafią zwinąć a nie mogą jakiegoś skakańca



Pasowałaby do tego taka muzyka:

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-10-06, 19:05 4
Gdzie "rikord wideo"?
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-10-06, 19:12 29
Słabe te dzisiejsze policmajstry. Nie szukam poklasku dla psów, ale pod koniec lat 90tych dostałem w pizdę od gliniarzy na wybrzeżu, wtedy aż mi się przypomniał 83rok kiedy najpierw było wypierdol na peronie od sokistów, a ORMO pałami poprawiło, aż giry i dupę miałem fioletowo zieloną, te tutaj policjanty to naprawdę żałosne chłopaki, no nic takie pedalskie czasy to i policjanty damskie 😂
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-10-06, 19:12 5
żmij napisał/a:

Pasowałaby do tego taka muzyka:



Faktycznie
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj 2024-10-06, 19:13 1
Jo, jo naH inteynet
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-06, 19:28 1
TrajDoBuziDaj napisał/a:

Jo, jo naH inteynet



A co powiedział?

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-06, 19:29 15
wojtekpwse napisał/a:

Kurwa co za zjeby jakiejś naćpanej małpy nie potrafią zawinąć. Oni się nadają do łapania nastolatków z ziołem co najwyżej wystarczy powiedzieć nie i już mają popalone styki dekle zamiast pacyfikować gazem, paralizatorem nie wiem gumową pałką wyjętą prosto z dupy może smród gówna by go powalił to jeden z drugim karate kid się naoglądał i kompromitują jeszcze bardziej i tak zgniłą już instytucję.



Limpid napisał/a:

Ja pierdole ale parodia, najebanego typa z ławki potrafią zwinąć a nie mogą jakiegoś skakańca



Zauważcie że tam było jedynie ! jeden i pół polcmajstra ! Nie dwóch !

Patrol mieszany... do siłowych interwencji to porażka.

Facet odwala w takim układzie 95% roboty a samica to co najwyżej spryska delikwenta gazem (w tym partnera ze służby ) i założy kajdanki jak typ będzie już unieruchomiony na glebie przez policjanta i przechodniów...

tak było i jest i już będzie że baba w resortach siłowych to nieporozumienie i pośmiewisko !

Dzień dobry wieczór kurwa ! bo mnie dwa dni nie było !
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-10-06, 19:31 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Zauważcie że tam było jedynie ! jeden i pół polcmajstra ! Nie dwóch !
Patrol mieszany... do siłowych interwencji to porażka.
Facet odwala w takim układzie 95% roboty a samica to co najwyżej spryska delikwenta gazem (w tym partnera ze służby ) i założy kajdanki jak typ będzie już unieruchomiony na glebie przez policjanta i przechodniów...
tak było i jest i już będzie że baba w resortach siłowych to nieporozumienie i pośmiewisko !
Dzień dobry wieczór kurwa ! bo mnie dwa dni nie było !



Gdzieś ty był tyle czasu?
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj 2024-10-06, 19:34 1
żmij napisał/a:

A co powiedział?



Że nie wiedział
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-06, 19:35 5
Limpid napisał/a:

Gdzieś ty był tyle czasu?



łooooo panie !!! Z Panem Tadeuszem miód piłem i lulki paliłem !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie