18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pacjentka
penny21 • 2013-10-09, 23:59
Akcja z dziś.

Mam pacjentkę do zdjęcia rentgenowskiego lewej dolnej siódemki.
Zazwyczaj mówię na czym będzie polegało badanie ale że miałem już zamykać pracownię nie chciałem tracić czasu wiec podchodzę z uzbrojonym "trzymadełkiem" do filmu stomatologicznego o:

(J -ja , L- laska)
J: szeroko proszę i broda trochę do góry
L wykonuje polecenie ale widać, że coraz bardziej przeszkadza jej spontaniczny uśmiech.
J: nakręcony jej uśmiechem mówię - proszę teraz zagryść. Czy pani tak wytrzyma przez chwilę?
L: parska śmiechem , wyciąga trzymadełko z ust i ryje się na cały gabinet.
J: śmieję się zainfekowany jej śmiechem choć nie wiem z czego. Więc gadam - może pani powiedzieć co w tym takiego śmiesznego bo tez bym się pośmiał?
L: cały czas rechotając - bo ja myślałam że zdjęcie to będzie pstryk-pstryk i po wszystkim, nie spodziewałam się że jakiś facet będzie mi pchał sprzęt do gęby.
Zgłoś
Avatar
Polamane_OkO 2013-10-10, 9:39 8
@UP

Krystianku, z racji na to, że 4 wklejki "dzielny pacjent" na Twoim koncie mogą dawać Ci złudne pojęcie o tym, że wiesz dobrze o czym pierdolisz farmazony dam Ci pewną radę. Jak już komuś coś wytykasz to się chociaż kogoś starszego w rodzinie spytaj. Dla jasności, do robienie zdjęć uzębienia nie trzeba być dr. med. ...
P.S. A jak już napierdalasz klasyką to: Donna mamma es huiochita - cymbale patentowy... Krystek - kurwa - chłystek...
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-10-10, 11:53
cenzurowany napisał/a:

dobra nie chce mi się powtarzać ale muszę.... tej sytuacji tak naprawdę nie było... a Ty wciąż po dobranocce trzepiesz kapucyna w lewą nogawkę spodni które kupiła Twoja mama.....



No tak to za nazwanie kogoś imbecylem dostaje się warna ale za mieszanie matki w obrażanie to już kurwa nie??

Jak kurwa wszędzie są użytkownicy i znajomi administracji portalu...
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-10-10, 12:53
ból dupy
Zgłoś
Avatar
pejpo 2013-10-10, 13:09
penny21 napisał/a:

proszę teraz zagryść.



Przepraszam, co zrobić?
Zgłoś
Avatar
cenzurowany 2013-10-10, 21:57
hellmartin, haha mam nadzieję że to sarkazm

@up

penny21 ale siedz już cicho bajeczka do snu i przykrycie kołderką nei wystarczyło ?
Zgłoś
Avatar
penny21 2013-10-10, 23:32 1
@up
Muahahahaha !!!
Powinno się wieszać dla przykładu takich e-geniuszy jak ty cenzurowany
Nie dość, że nie wiesz na czym polega zwrot "@up" to śmiesz wjeżdżasz o bajeczkach mając całe dziewiętnaście lat?
Pokory synku! Ucz się od starszych bo od młodszych się odmóżdżasz...
Zgłoś
Avatar
cenzurowany 2013-10-11, 0:10
@up był zwrotem ponad tym tylko nie dopisałem panie geniuszu to nie ja napisałem bajeczkę piękną wpisałem parwdziwy wiek ponieważ mam centralnie w dupie takich jak ty,
podsymowywując idz spać w nogach u rodziców
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2013-10-11, 18:20 1
@up

ośmieszasz sie tylko. Idź juz, a sio!
Zgłoś
Avatar
ska 2013-10-12, 11:43
Ja z kolei robię w castoramie, sytuacja z dosyć dawna. Prawie że sklep zamykamy, pozostała resztka bydła a my czekamy cierpliwie w poradach aż wszyscy wyjdą. Na dziale budowlanym kręciła się jakaś blondyneczka, jakby szukała kogoś ale sama nie wiedziała do kogo podejść. Cisza jak chuj muzykę już wyłączyli aż tu nagle zza regałów słychać 'przepraszam mogłabym kogoś prosić do papy'' miny nasze były bezcenne..
Zgłoś