18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Blademaster95 2013-04-04, 22:55 3
Tak powinna działać policja, człowiek nawet na jeba*e 60 zł ciężko pracuje i przyjdzie sobie taki za przeproszeniem ch*j i sobie te twoje ciężko zarobione 60 zł przygarnie bez pozwolenia, częściej coś takiego powinno się stosować może by naród zmądrzał, jak to powiedział pan Krzysztof K. ,, Od tego oni są...Od tego są oni".
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-04-04, 22:55 6
Ja pierdole... Przyjeżdża ich za dużo - źle w dupie, nie przyjeżdżają w ogóle - też źle w dupie.
Pieniądz to pieniądz, nie ważne ile. Sam bym się wkurwił jakby mi jakiś śmieć zawinął sianko, a 60zł na ulicy nie leży...
Zgłoś
Avatar
affgan 2013-04-04, 23:10 7
kurwa mac nie moge cztac jak jakis jebany smiec pisze "psy nie maja co robic" itp. Wyobrazcie sobie ze ludzie dziennie tyle zarabiaja albo i mniej i jest to dla nich duzo.. Moze byly to pieniadze na prezent albo na czekolade dla dziecka? pomyslcie sami!? nie wazne ile, zlodziejstwo powinno sie tepic i upierdalac rece. Bardzo dobrze zrobili, powinni tak robic zawsze jezeli jest mozliwosc, moze sie kurwa wkoncu ktos nauczy i zapracuje sam a nie bedzie kradl,.
Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-04-04, 23:15
i dobrze tak suce, ja bym jej jeszcze w łeb zajebał
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-04-04, 23:21 4
60zł na ulicy raczej nie leży, bo trudno znaleźć dwa papierki obok siebie, ale 100 zł już tak. Rok temu znalazłem

A żeby nie okradli to trzeba dobrze schować kase i najlepiej obserwować, czy jakiś podejrzanych typów nie ma. ja trzymam portfel w kurtce w kieszeni na piersi, jeszcze od wewnętrznej strony. Nie ma możliwości, żeby ktoś mi to ukradł, bez poprzedniego obezwładnienia mnie. W przypadku spodni, lepiej trzymać w przednich kieszeniach, i podczas jazdy tramwajem trzymać w niej rękę czy coś.

Jak ktoś trzyma w tylnej to nie dziwota, że kradną. Poza tym, nie wyginają się bilety elektroniczne czy karty bankomatowe, a i gumki się nie przetrą.

Tak że wszystko z głową i będzie dobrze. Niestety, większość ludzi ma myślenie "mi się to nie przydarzy", a potem płaczą bo im 50 zł zajebali.
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2013-04-04, 23:48
@UP

Uwierz mi, żę wewnętrzna kieszeń jest tylko pozornie bezpieczna.
Dobry kieszonkowiec ogarnie to bez problemu.

Jest książka po angielsku o kieszonkowcach zdradzająca ich techniki, jak ją przeglądałem kiedyś byłem w wielkim szoku.

Najgorzej jest jak przez głośnik mówią uwaga na kieszonkowców. Wtedy każdy odruchowo sprawdza portfel, albo komórke i złodzieje już wiedzą którą kieszeń okraść.
Zgłoś
Avatar
Balzat 2013-04-05, 0:01 3
hmm...

A ty skąd wiedziałeś że było w nim 60 zł?
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-04-05, 0:03 2
Stryjek napisał/a:

Tragikomiczna farsa wykonana przez poznańską policję, która na wezwanie do kradzieży portfela przyjechała jak na Marsz Niepodległości. Dla 60zł zawartości portfela: 40 policjantów i 10 radiowozów



Policja wykonała obowiązek w imię zasad.

Zgłoś
Avatar
P................5 2013-04-05, 0:58
Gdybyście zgubili i też chcielibyście odzyskać....
Zgłoś
Avatar
mik360 2013-04-05, 1:36
Przecież Ci złodzieje grasują całymi bandami a nie pojedynczo. Policja dobrze wiedziała co robi.
Resztę trudniej złapać, ale zawsze można poszukać znajomych policji twarzy.
Zgłoś
Avatar
K................l 2013-04-05, 6:42
a czy to kurwa ważne ile tam było ?, jakiś pedalski dresik zajebał to ukamieniować kurwe !!!!!!
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-04-05, 7:47
Leginek napisał/a:

Narzekacie itd ale prawda jest taka ,że interwencja była skuteczna i lepsze coś takiego niż jakby miała przyjechać 20 min po czasie ...



Jak była skuteczna skoro portfela nie znaleźli??
Zgłoś
Avatar
CLv 2013-04-05, 8:12
Dobrze zrobili. Chujowi złodziejowi powinni upierdolić łapę.
Zgłoś
Avatar
natsu 2013-04-05, 9:56 1
Utrata dokumentów to nic przyjemnego. Niecały miesiąc temu podczas wykonywania swojej pracy (a pracowałem w skupie metali kolorowych - inaczej w skupie złomu) Zostałem napadnięty przez dwóch gości z nożami zabrali mi kasę ( prawie 600zł) oraz portfel z dokumentami - prawo jazdy i dowód osobisty.
Koszt wyrobienia nowego prawa jazdy 100zł i 50 gr, dowód darmowy. Na prawo jazdy czekałem 2 tygodnie dowodu jeszcze nie mam.
Jak się okazało jeden z nich to był mój kolega - niech mu dupa pęka w kryminale.
Zgłoś
Avatar
Rocky_V8 2013-04-05, 9:56
Bardzo dobrze!! Każdego chuja złodzieja powinni znaleść i przykładnie ukarać....

Na początek Tuska....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie