18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Oleander 2013-04-05, 10:03
Tylu ich naje*ało bo jechali na mecz, a że mieli po drodze to ich centrala skierowała do tego zgłoszenia(co było głupie bo powinni wysłac osobny patrol). No i oczywiście gówno zrobili
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-04-05, 11:21
Kurwa no scyzoryk się w kieszeni otwiera jak czytam Wasze komentarze.
Ok, jasne, każdą złodziejską kurwę należałoby ukarać, najlepiej upierdalając ręce... Niech kurwa rzuci pierwszy kamieniem ten, który nigdy nie miał na swoim kompie pirackiego softu. Nikt? To teraz grzecznie rączki pod topór proszę i zamknąć pizdy.

Chodzi kurwa mać o PROPORCJE (trudne słowo, uczą tego pewnie w gimbazie) - nie wysyła się jebanych 40 policjantów i 10 radiowozów do jednego portfela, nie paraliżuje się ruchu MPK na 2,5 godziny dla 60 zł. Liczycie, że portfel z dokumentami to 600 zł. Świetnie kurwa, Ci ludzie ponoć na mecz jechali - niech każdy straci zatem 30 zł za bilet. Po brawurowej akcji tak chwalonej przez Was policji, zamiast jednej poszkodowanej i 600 zł strat, macie 51 poszkodowanych i ponad 2000zł strat (nie licząc już kosztów akcji).
Już nie mówię o tym, że cały plan dnia każdego pasażera w pizdu, tylko dlatego że jakaś głupia cipa nie potrafi przypilnować swojego portfela (chuj wie czy po prostu jej nie wyleciał z kieszeni).

I żeby mi tu zaraz jakiś mędrzec nie wyskoczył - wkurwia mnie złodziejstwo niemiłosiernie... ale jeszcze bardziej wkurwia mnie hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-04-05, 11:37
kurwa... no nie wierze...
to jak mi rok temu wjebał się jakiś buc w błotnik na parkingu to czekałem na psiarnie ponad godzinę.. i jeszcze z łachą że przyjechali.. po 3 miechach umorzyli..
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-04-05, 14:08 1
Przyjechali taką ilośćią bo zawsze albo prawie zawsze jeżdżą za tramwajami czy autobusami w których jedzie dużo kibiców, zobaczyli że coś się dzieje to zareagowali. Nie nie mogli wysłać osobnego patrolu bo nie są takimi debilami, żeby we dwóch wejść do wagonu pełnego kibiców. Nie chodzi o brak odwagi tylko o to, że nie miałoby to szansy powodzenia.
Zgłoś
Avatar
bodek1974 2013-04-05, 17:42
nieuchronność kary musi być i huj
Zgłoś
Avatar
bzyk1357 2013-04-05, 22:19
Lepiej niech przyjedzie czterdziestu, niżeliby żaden miał nie przyjechać ;]
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-04-05, 23:46 1
dymdym napisał/a:

a Ty co? hipis pierdolony czy inne gówno?


A ty co ? Kurwa która kradnie czyjeś pieniądze czy inne gówno ?
Zgłoś