18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
~Angel 2021-12-24, 0:06 13
Pewnie tydzień temu przeszedł bez żadnego problemu badania okresowe.
Zgłoś
Avatar
r061071 2021-12-24, 0:07 8
dobry chłopak był i mało pił -joł
Zgłoś
Avatar
butcher11 2021-12-24, 0:07 3
Nie chciało mu się pracować i przyaktorzył
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-12-24, 0:10 53
Jaka kurwa padaczka alkoholowa? Facet cierpi na covid. Nie ma już żadnych innych chorób. A jak nie wierzycie to zobaczcie wiadomości w telewizorze. Oglądasz TVN albo TVP i nic się kurwa nie pokrywa. Inny kraj, inny świat. Ale jedno się sprzedajnym kurwom co do joty zgadza. Srandemia!!!
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2021-12-24, 0:17 2
A tam pierdolicie. Facet ma po prostu niekonwencjonalny sposób zasypiania.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2021-12-24, 0:18 6
Szczepił się bankowo wczoraj
Zgłoś
Avatar
Brego 2021-12-24, 0:22 18
W pracy nie ma kolegów, są tylko znajome ryje
Zgłoś
Avatar
aptekarz997 2021-12-24, 0:26 4
Swoją drogą, jak dużo trzeba chlac żeby doprowadzić do takiego stanu?
Zgłoś
Avatar
maniuk056 2021-12-24, 0:40 5
Nie trzeba chlać, zwykły atak.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-12-24, 0:50 33
Kurwa mialem kiedys pacjenta na weekendzie na parkingu, wiadomo pite bylo. Nagle powiedzial ze jakby co mam go lapac. Ja sie spytalem co kurwa a typ leci na glebe. Zlapalem go zeby lba sobie nie rozjebal. Wiadomka, pozycja boczna, piana z pyska, lekki szok co sie odpierdala ale ogar caly czas byl. Takie same mial tiki jak ten na filmie. Po 5 min puscilo go, tlumaczyl sie ze jak pochleje to mu jakies nerwy w kregoslupie uciska i go odcina.

Byl liczony jeszcze 6 razy w ciagu 2 dni bylo wesolo, milo wspominam
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-12-24, 1:46 3
Ohydny widok czerwonego zapitego ryja dławiącego się we własnej pianie.

Sam zasłużył na taki los. Nie żal chłopa.

Angel napisał/a:

Pewnie tydzień temu przeszedł bez żadnego problemu badania okresowe.



Badania okresowe w robocie na budowie... Może frytki do tego?
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2021-12-24, 1:48 2
CrookerS napisał/a:

Kurwa mialem kiedys pacjenta na weekendzie na parkingu, wiadomo pite bylo. Nagle powiedzial ze jakby co mam go lapac. Ja sie spytalem co kurwa a typ leci na glebe. Zlapalem go zeby lba sobie nie rozjebal. Wiadomka, pozycja boczna, piana z pyska, lekki szok co sie odpierdala ale ogar caly czas byl. Takie same mial tiki jak ten na filmie. Po 5 min puscilo go, tlumaczyl sie ze jak pochleje to mu jakies nerwy w kregoslupie uciska i go odcina.
Byl liczony jeszcze 6 razy w ciagu 2 dni bylo wesolo, milo wspominam



Ale padaczka alkoholowa łapie tylko zaawansowanych następnego dnia jak nie klinuje, Przynajmniej tak kojarzę.
Zgłoś
Avatar
rogacz 2021-12-24, 3:22
To nie musi być padaczka alkoholowa. Mój pies ma taką po tym jak u poprzednich właścicieli za bajtla spadł z 1 piętra.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2021-12-24, 4:31 146
aptekarz997 napisał/a:

Swoją drogą, jak dużo trzeba chlac żeby doprowadzić do takiego stanu?



Trzeba być alkoholikiem, jak ja. Wystarczy intensywny ciąg jakieś dwa tygodnie i później odstawka nagła. Pierwszy raz zdarzyło się w wieku 28 lat. Piłem wtedy dzień w dzień przez 3 miechy, ale bez napierdolenia się jakiegoś masakrycznego. Zrobiłem wtedy tzw. cold turkey i po dwóch dniach mnie złapało. Nie można tego wykryć przez eeg i wyleczyć. Za to można wiedzieć kiedy nadchodzi i można zapobiegać lekami lub "schodzić" powoli od alko. Nikomu nie życzę tego, choć samo w sobie nie jest jakieś w chuj niebezpieczne. Za to strach bliskich i Twój sam po kolejnej imprezie jest przeokrutny. Po drugim razie zawsze trzymam obok łóżka czystą ściereczkę by ją zagryźć w razie napadu po jakimkolwiek piciu, bo boję się o język. Jedyne co mogę napisać, to nie pijcie długo i dużo. Wiem sadistic jebać ludzi i w ogóle, ale sprawiacie tym cierpienie bliskim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie