18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
brylant1412 2023-03-05, 15:45 7
w takich sytuacjach zawsze musi być przygotowana hostessa co mu słonego opierniczy
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-03-05, 16:12
Padel czy pedal?

Zgłoś
Avatar
freaky 2023-03-05, 16:32
I właśnie dlatego nie gram w tenisa. Bo mnie nie stać.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-05, 17:12
Już mi się gej-alert załączył, bo myślałem, że mu te jaja będą rozmasowywać, ale na szczęście filmik w porę się skończył.
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-03-05, 17:22 7
Mnie zawsze uczono, co pomagało, aby skakać na piętach.
Zgłoś
Avatar
dance4life 2023-03-05, 17:25 1
To jest klasa zawodnikow w prawdziwym sporcie, a nie jakas pedalska pilka nozna
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-03-05, 18:39
To tak boli tak samo jak w ręke tylko głupio wam że pomyślą że jak nie boli to że masz małego. Dlatego tak udajecie ostry ból
Zgłoś
Avatar
djoshin 2023-03-05, 23:38
popierdolenie z tymi dziwadłami nazywanymi sportem ostatnio zobaczyłem nową spierdolinę sportową : grają piłką nożną na zgiętym stole do ping-ponga
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2023-03-06, 1:18 5
djoshin napisał/a:

popierdolenie z tymi dziwadłami nazywanymi sportem ostatnio zobaczyłem nową spierdolinę sportową : grają piłką nożną na zgiętym stole do ping-ponga


Jeżeli jakaś nowa dyscyplina sportu powstaje i nie musi być dotowana z podatków itd. To spoko gorzej jak musi być finansowana z naszych pieniędzy. Jeżeli zainteresowanie jest na tyle duże i finanse się spinają, to nie widzę problemu w nowych dyscyplinach, ale jak słyszę że piłkarki chcą równych plac, pomimo że oglądalność ich poczynań to jest promil męskiej piłki to mnie denerwuje, bo kto ma w tym przypadku dopłacać?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-06, 8:23
Wyjcio napisał/a:

Jeżeli jakaś nowa dyscyplina sportu powstaje i nie musi być dotowana z podatków itd. To spoko gorzej jak musi być finansowana z naszych pieniędzy. Jeżeli zainteresowanie jest na tyle duże i finanse się spinają, to nie widzę problemu w nowych dyscyplinach, ale jak słyszę że piłkarki chcą równych plac, pomimo że oglądalność ich poczynań to jest promil męskiej piłki to mnie denerwuje, bo kto ma w tym przypadku dopłacać?



jak kobiecie nie zapłacisz, to cie poda za molestowanie. Kasa tak czy inaczej będzie się zgadzać.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-03-06, 9:31
Zbysław napisał/a:

To tak boli tak samo jak w ręke tylko głupio wam że pomyślą że jak nie boli to że masz małego. Dlatego tak udajecie ostry ból



ty za to odczuwasz ostry bol jak cie wujek zachodzi od tylu. a on akurat ma wielkiego. Wiem, bo to ja jestem twoim wujkiem.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-03-06, 16:31
Tadek wcale nie bolało
Zgłoś