18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MadDave 2013-02-06, 22:26
Ciekawe co do powiedzenia w tej materii ma użytkownik bloodwar , aż dziwne że jeszcze się nie wypowiedział . (chłopie co z tobą , starzejesz się ?)
Zgłoś
Avatar
wdowa94 2013-02-06, 22:35
Je**ni snajperzy! Jak ja ich nie cierpię- I w grach i w rzeczywistości...
Zgłoś
Avatar
bulwus14 2013-02-06, 23:04 16

tu jest filmik snajpera ASG a nie to coś aż szkoda czasu wypowiadać się na ten temat.

polecam obejrzeć w lepszej rozdzielczości
watch?v=OkX5iKHZf58
Zgłoś
Avatar
nobas 2013-02-06, 23:24
jebany camper
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-02-07, 0:27 2
@bulwus14, zjebane te ASG. Jak dostaja kulka to ledwo co sie zczajają, ze dostali. Jakby biegl po lesie i dostal to by pewnie nawet nie wiedzial czy dostal kulka, czy moze jakis patyk sie wygial i go uderzyl. Pewnie tam co chwila sie jakis niesmiertelny trafia co wala w niego wszyscy, a on dalej se biega - w paintballu ciezko by juz bylo z tym
W paintballu przynajmniej jak kogos ujebiesz to masz ta sadystyczna satysfakcje, ze on sie z bolu zwija.
A poprzebierac sie za zolniezykow to i tu i tu mozna.
Zgłoś
Avatar
Kamykpop 2013-02-07, 0:46
Takim lobem leci że przez komin można kogoś ustrzelić...
Zgłoś
Avatar
marouu62 2013-02-07, 1:08
bania88
ja jestem postronny i obie rzeczy pierdziele ;D
ASG nie wygląda tak ze nic się nie stanie i jest git, nie czujesz kulki. Ty chyba nie dostałeś ;x
Zgłoś
Avatar
memekx 2013-02-07, 1:23
Chcecie realizm ? Zapraszam do wojska "Komandosi"
Zgłoś
Avatar
Danlew 2013-02-07, 1:44 1
Powiem szczerze ASG jest fajne Paintball też jest fajny każdy wybiera to w co bawią sie jego koledzy żeby sam sie nie bawił. Ale na litości boską pozabijajcie ty jeban teoretycznych fanatyków i wielkich komandosów o i jeszcze tych kolesi co mają od chuja gadżetów, tych sportów ekstremalnych bo co Zlot ASG lub gościnny wypad do kolegów na Paintball to słyszę jaki mieliśmy zajebisty trening taktyki czarnej, zielonej i te pompki i ćwiczenia prowadzone przez naszego dowódce, którego wiedza wynika z filmików na Youtube i kilku filmów, ale przez jego chorą nogę ( która wiąże się z nad wagą od dzieciństwa) za dużo nam nie pokazał itd itd. Masakra o albo kolesie co gadają o tym całym sprzęcie, ten korpus jest lepszy bo ma wybite numery. A na pytanie co dodają te numery broń do korpusu słyszymy, no jak to co numer broni.
Najśmieszniejsze są te selekcje w nie których drużynach. Jak nie przejdziesz selekcji to nie możesz się z nami strzelać. Masakra ale to moje zdanie że ASG powinno wyglądać jak wypad na ryby kumple/kumpele, zabawa, ognisko, piwko, śpiewy.

bania88 to chodź do mnie mam mk-12 z 500 fps zobaczymy jak będziesz spierda jak ci serią pociągnę z odległości 30m ];->
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-02-07, 1:45
@memekx

Nie wszyscy chcą iść do wojska, a poprzez ASG chcą spełniać swoje militarno-historyczno-rekonstrukcyjne pasje "komandosie" Pewnie sam swojej opasłej dupy sprzed kompa nie ruszyłeś, a doświadczenie militarne zdobyłeś Codzie

@bania88

Uwierz mi, że boli Nie raz zdarzało się, że ktoś stracił zęba, albo dostał po ciele tak, że porobiły się od kulek krwawe "krostki" A w paintballu czasem zdarzają się przypadki zmywania/ zacierania farby (bo nie jest to jakaś super trwała farba). Osobiście sam się strzelam (asg), próbowałem też paintballa, ale większą satysfakcję mam z asg, przynajmniej mogę pobawić się czymś co przypomina prawdziwą broń wizualnie i pobiegać w oryginalnym szpeju. Owszem, jak ktoś lubi dynamikę, to paintball będzie lepszy, bo w asg jak ktoś się bawi na dłuższą metę, to często jest to zabawa połączona z survivalem.
Zgłoś
Avatar
bulwus14 2013-02-07, 10:36
bania88, odejdź od kompa i wyjdź na jakąś akcje to zobaczysz to twoje nie poczucie strzału, a po za tym ASG to dżentelmeńska gra i każdy normalny gracz podnosi rękę że dostał, a nie jakiś immortal wtedy wiadomo co z nim zrobić seria po twarzy to się chłopak nauczy.

Paintball jest taka zabawa dla dzieci biegać bez sensu i napier*dalać do siebie uuu ale się jaram no naprawdę.
Zgłoś
Avatar
siarasiarecki 2013-02-07, 11:00
uwaga, jestem ekspertem: w paintball`u farba to barwiona żelatyna spożywcza, farba schodzi pod wpływem ciepłej wody, tak, scieruchy się zdarzają. paint boli o wiele mocniej niż groszek z asg, mimo, że granica bezpiecznych fps`ów jest przyjęta na 300, to i tak zostawia wielkie sine krwiaki, o pęknieciach skóry z bliższej odległosci nie wspominając.
Dziękuje, polecam się na przyszłosc.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-02-07, 11:02
W materii asg , polecam spróbować kiedyś reko historyczne , sam nie byłem przekonany do czasu kiedy brat namówił mnie do wzięcia udziału w odtworzeniu d-day . Jestem pewien że kiedyś każdy się chociaż przez chwilę zastanawiał oglądając szeregowca Rayana jak to jest desantować się w gradzie pocisków i jak się długo przeżyje - ja dobiegłem do połowy plaży ... po czym odczułem chyba ze 20 trafień . Świetna sprawa - polecam tym którzy interesują się historią .

Treningi - nasza grupa bierze udział w treningach organizowanych przez byłych żołnierzy służących w tzw,,misjach pokojowych ,, (nie nie są to pseudoznawcy z jutuba , potrafią to udowodnić )i mogę powiedzieć że czasem jest naprawdę kurwa ciężko , szczególnie jeśli mowa o nocnych ćwiczeniach , oraz niezapomniane zjazdy na linach po ścianie opuszczonej fabryki . Może kto wie wybiore się w tym roku na combatalert.com/ .

AsG , Paintball to hobby jak każde inne , jeśli ktoś się interesuje militaryzmem maści wszelkiej to zapewne kiedyś na to trafi a argument -,, ejesgie i pajntbull jest da ciot co boją się wojska,, to według mnie tylko i wyłącznie przejaw buractwa i zaściankowego myślenia , nie każdy może iść do wojska - ja bym chętnie poszedł ale studia , bardzo dobrze płatna praca oraz uszkodzony po wypadku kręgosłup mi to uniemożliwiają , więc zostaje tylko niedzielna wojna z kumplami i całe wiadro funu . Amen
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-02-07, 12:54
RainbowDash napisał/a:

I zaraz zacznie się wojna piantball'owców z airsoftowcami .



ASG - Strzelanie do siebie plastikowymi kulkami pistolecikami z odupstu.
Paintball - Bawienie się farbkami jak na zajęciach plastycznych w podstawówce.

Obie te rzeczy są dla pedałów. Tylko czarnoprochowce.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-02-07, 13:17
paintball i airsoft to gowno. juz lepsza jest zwykla 45
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie