18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
murad 2013-02-07, 17:23
Obie są siebie warte... czyli gówno
Jak wam sie chce bawić w te klocki to dlaczego nie pojedziecie do Afganistanu? Tam będziecie mieli prawdziwy dreszczyk emocji.
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-02-07, 17:55
@up

Kolejny debil...

@Dżamal

Ale z czarnoprochowca nie postrzelasz do ludzi A to zarówno w paintballu i ASG daje największą satysfakcję.
Zgłoś
Avatar
CzeczenGrozny 2013-02-07, 19:18
Tylko Hardball
Zgłoś
Avatar
Luxferrus 2013-02-07, 20:21
Wow farbiarz snajper.. 30 m zasiegu ledwo co lobem. Strach sie bac.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-02-07, 22:16
sosik napisał/a:

@up

Kolejny debil...

@Dżamal

Ale z czarnoprochowca nie postrzelasz do ludzi A to zarówno w paintballu i ASG daje największą satysfakcję.



Jak chcesz sobie postrzelać do ludzi to zaciągnij się do armii. Po pierwszym zetknięciu się ze śmiercią przejdzie Ci na to ochota i wtedy pogadamy o "satysfakcji". Wszystkie inne substytuty strzelania do innych ludzi to pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
bulwus14 2013-02-07, 22:51
Dżamal, cóż za twórcza i głęboka wypowiedź
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-02-09, 16:23
Dżamal napisał/a:



Jak chcesz sobie postrzelać do ludzi to zaciągnij się do armii. Po pierwszym zetknięciu się ze śmiercią przejdzie Ci na to ochota i wtedy pogadamy o "satysfakcji". Wszystkie inne substytuty strzelania do innych ludzi to pedalstwo.



Sam idź do wojska, może Ci mózg przemaglują trochę na logiczne myślenie. Skąd na tym forum tylu nieżyciowych prawiczków? Masakra
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-02-10, 17:16
sosik napisał/a:



Sam idź do wojska, może Ci mózg przemaglują trochę na logiczne myślenie. Skąd na tym forum tylu nieżyciowych prawiczków? Masakra



Mówi to ktoś, kto ma 19 lat, w czasie gdy zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową, komuś kto ją odbył już ładnych kilka lat temu

PS.

Brak życiowości zarzuca innym bardzo życiowy nastolatek.
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-02-11, 22:40
@up

Tak jestem bardzo życiowy Musisz mi zaufać na słowo, że nie jestem jakimś pierdolonym nierobem bez pasji.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-02-12, 22:08
sosik napisał/a:

@up

Tak jestem bardzo życiowy Musisz mi zaufać na słowo, że nie jestem jakimś pierdolonym nierobem bez pasji.



Posiadanie pasji czy pracowanie w wieku 19 lat nie jest wyznacznikiem życiowości, jest to wręcz normalne (chociaż przyznaję że obecnie młodzież częściej zamiast do nauki i pracy ucieka w stronę olewactwa) u kogoś w tym wieku. Nie odpowiedziałeś mi natomiast jaki jest Twój stosunek do służby wojskowej.
Zgłoś