18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
d................1 2013-04-09, 20:52 1
Fajny filmik, piwo leci.
Zgłoś
Avatar
rusq 2013-04-09, 20:54 1
mieszko2000 napisał/a:

HAHA po wypocinach waszszych widać że portale wam sie pomyliły to nie kucykowe forum haha chomika żałóją



Serio kurwa, serio?
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-04-09, 20:54 1
Sin_69 napisał/a:

nie rozumiem was.....ja wiem, że nie sra tu jamnik na dywan i nie ma tu misia pandy czy innego chujostwa....

ale !!!!!!

i własnie takie filmiki tu powinny się znajdować!!!!!!!!



Nom, już widzę twoją(specjalnie z małej litery) reakcję na propozycję wpierdolenia przez jakieś ośmio-nożne chujstwo Twojego chomika/mysz/psa/wieloryba/kurwa molocha.
Zgłoś
Avatar
fallensword 2013-04-09, 20:55 2
Szkoda chomika...

Żartowałem! To jest warte sadistica, a nie pedały przygotowujące jedzenie.
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2013-04-09, 20:55
Fajne ale lepsze było karmienie pytona kociakami
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-09, 20:58
Bardzo pozytywny filmik. Rzeczywiście części komentujących portale się pomyliły, pająki są zajebiste, a chomiki (przynajmniej niektóre) martwe.
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-04-09, 21:01 2
Autor filmu jest idiotą, mówię to całkiem serio.
Ptaszników nie karmi się kręcowcami to raz. Po drugie chomik na 100%
był pryskany jakimś gównem w zoologicznym. Po trzecie nie karmisz już pierwszy
raz kręgowcami więc radzę poczytać o hiperkalcemii oraz jej wpływie na ptaszniki.

Moim skromnym zdaniem pajączek nie pożyje za długo u takiego inteligenta.
No ale tak to jest jak się kupuje ptasznika dla szpanu nie mając odpowiedniej wiedzy.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-04-09, 21:02 2
Starą tam wpakuj, ale tak serio kupowanie niebezpiecznych zwierząt egzotycznych w pojedynczych sztukach (co innego jak ktoś ma hodowlę) jest leczeniem własnych kompleksów Autor musiał mieć/ma w chuj trudne dzieciństwo skoro kupił sobie chujomujowego pająka A na dzielni pewnie skorpion na niego wołają (pozdro Lech Roch Pawlak)
Zgłoś
Avatar
poxin 2013-04-09, 21:04
zal mi cie kolego naprawde
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2013-04-09, 21:06
ta strona nie nazywa się sadistic bez powodu, spierdalajcie na milanosa dla śmiesznych filmików, miękkie panienki
Zgłoś
Avatar
ideas@rebulletprof 2013-04-09, 21:07 13
kur... człowieku hodowałem ptaszniki przez 6 lat od brachypelm po stromatopelmy i wiem że jesteś jakimś zakompleksionym sadystą by dawać geniculacie tak dużego ssaka ona jest słabo jadowita to zwierze męczyło się całkiem długo pewnie jeszcze żyło z 30 minut wiem bo moja geniculata zabijała karaczany madagaskarskie i wiła się z nimi z 10 minut a przecież jad pająków właśnie jest nastawiony na zabijanie innych owadów ,ssaki bywają w ich diecie stosunkowo rzadko w naturze , tu ty jako właściciel wybierasz co pająk zjada, chomik mógł zranić ,zabić pająka zresztą są doniesienie o wypadaniu zębów i chorobach pająków karmionych zbyt często ssakami ,więc raczej guzik wiesz o hodowli tych zwierząt i wyrabiasz chu... opinię pozostały hodowcą. Mam nadzieję że kiedyś sięgniesz po bardziej jadowite zwierzęta może taką haplopelmę , albo maculate i że takowa Cię upierdoli to poczujesz w proporcji co czuło to zwierzę ,od taka Karma
Zgłoś
Avatar
e................y 2013-04-09, 21:10 1
Co za idiota, japierdole.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-04-09, 21:12 1
ideas@rebulletprof napisał/a:

Mam nadzieję że kiedyś sięgniesz po bardziej jadowite zwierzęta może taką haplopelmę , albo maculate i że takowa Cię upierdoli to poczujesz w proporcji co czuło to zwierzę ,od taka Karma



Nie no jak weźmie, mama mu nie pozwoli bardziej jadowitego w domu trzymać
Zgłoś
Avatar
agnar666 2013-04-09, 21:13
@Up
Hiperkalcemia występuje przy długotrwałym karmieniu pająków kręgowcami, od czasu do czasu nie jest to szkodliwe więc nie histeryzuj. Chomik pryskany? Czym kurwa niby? Nie spotkałem się jeszcze z tym żeby zwierzaki były czymkolwiek pryskane, a kilku znajomych w różnych zoologach mam
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-04-09, 21:13
przecież to jest tylko zabawa a życie jest okrutne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie