18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pająk i mysz
koc • 2013-05-25, 12:25
Krowia mysz i niewidzialny Pająk.
Jakby co to nie ja nie mój pająk ani mysz.

Zgłoś
Avatar
castagir 2013-05-27, 21:56 2
AutoPlecak napisał/a:

Wkurwia mnie już to pierdolenie w stylu "żeby mu ten pająk spierdolił z terrarium" albo "jakby głowę wsadził do środka to by się obsrał". Kurwa mać, o co chodzi? Jakoś nikt z was nie płacze jak np. w Afryce gepard zabija gazele czy inne zebry bądź chuj wie co. A jak ktoś da pająkowi mysz na obiad to kurwa w każdym obrońca zwierząt się załącza. Zluzujcie poślady.



Tylko, ze debilu ta sytuacja, ktora tu wlasnie opisales dzieje sie w naturze. Antylopa nie jest zamknieta w klatce z gepardem, tylko jest na otwartej przestrzeni gdzie ma szanse spierdolic. Jesli poluje na zebry czy cos to tez nie na jedna a rzuca sie na cale stado i w tym motlochu ta zebra ma rowniez szanse na przezycie, bo moze stopic sie z tlumem, albo drapieznik moze zostac ztratowany.
Proste ze jak zamkniesz drapieznika i ofiare w zamknietej przestrzeni to ta nie ma szans na przezycie. O to chodzi "tym wyzej", a Ty jestes tylko tepym jebanym ignorantem.

Mnie nie ruszaja rozrywane ciala, obcinanie glow, grzebanie w zwlokach itp, ale nie trawie tego jak ktos sie zneca nad zwierzetami i usmierca je dla zabawy. Ciapaci, zydi i zwierzeta to nie to samo. Te ostatnie w przeciwienstwie do reszty zasluguja na zycie.
Zgłoś
Avatar
AutoPlecak 2013-05-27, 23:21
castagir napisał/a:



Tylko, ze debilu ta sytuacja, ktora tu wlasnie opisales dzieje sie w naturze. Antylopa nie jest zamknieta w klatce z gepardem, tylko jest na otwartej przestrzeni gdzie ma szanse spierdolic. Jesli poluje na zebry czy cos to tez nie na jedna a rzuca sie na cale stado i w tym motlochu ta zebra ma rowniez szanse na przezycie, bo moze stopic sie z tlumem, albo drapieznik moze zostac ztratowany.
Proste ze jak zamkniesz drapieznika i ofiare w zamknietej przestrzeni to ta nie ma szans na przezycie. O to chodzi "tym wyzej", a Ty jestes tylko tepym jebanym ignorantem.

Mnie nie ruszaja rozrywane ciala, obcinanie glow, grzebanie w zwlokach itp, ale nie trawie tego jak ktos sie zneca nad zwierzetami i usmierca je dla zabawy. Ciapaci, zydi i zwierzeta to nie to samo. Te ostatnie w przeciwienstwie do reszty zasluguja na zycie.



A czy ty na serio myślisz, że w naturze taka myszka miała by szansę spierdolić przed ptasznikiem? Poza tym podałem tylko przykład zabicia przez geparda. Tak się składa, że są przypadki "w naturze" gdzie ofiara nie ma najmniejszych szans na przeżycie i umiera dużo wolniej i boleśniej niż ta myszka.

Poza tym widzę, że kolejny twardziel rośnie. Z chęcią zobaczyłbym jak odcinają łeb twojej matce/dziewczynie/córce i przekonalibyśmy się czy by cię to nie ruszyło. A sorry, wtedy by pewnie najważniejsze było, żeby myszka nie ucierpiała za bardzo.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-27, 23:23
@castagir
A wiesz, skąd się bierze mięso w sklepach? Myślisz, że te wszystkie świnie, krowy i kurczaki mają szansę ,,spierdolić"?
Zgłoś
Avatar
~super!or~ 2013-05-27, 23:32
To nie mysz... To jest SZCZUR.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-05-28, 0:41
..ale piehtołneła..
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-28, 10:08
sono napisał/a:



Co to znaczy nafutrowany?



nafutrowany = naszurany = nafetowany = nakoksowany = naćpany itd...
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2013-05-28, 12:02
Jakim trzeba byc smutnym skurwysynem, zeby sie takim czyms rajcować ?????
Zgłoś