18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
TheByQ 2013-11-15, 20:38
Dobrą kamerę muszą mieć żeby tak dobrze te kurestwa z orbity filmować.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2013-11-16, 0:40
Ciekawostką jest też to, że ukąszenie tej czarnej "osy" (tarantula hawk wasp) należy do najboleśniejszych na świecie.
Tzw. "Skala bólu Shmidta" (nie, nie tego od Małysza) opisuje niebyt przyjemne następstwa ukońszeń niektórych owadów.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2013-11-16, 1:52
@winthek Powiedz to małemu skurwysynowi jakieś 0.5 cm który dzisiaj na moich oczach zapierdalał żyjaca i szarpiącą sie ćme która miała jakies 3.5 cm. Śmieszny jest fakt gdy wypuszczałem psa na dwór w nocy to ta ćma chciała wlecieć do domu, odpędziłem ją jednym sprawnym ciosem ze słowami "spierdalaj bo tu zginiesz", przy wpuszczaniu psa ta pizda jednak wleciała no i kilka minut poźniej wpierniczał ja ten mały skurczybyk...
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów