18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Pająk
Vireek • 2010-08-26, 15:37
Nie bój się pająka, nic ci nie zrobi

Zgłoś
Avatar
qhrdg 2010-08-26, 16:00 1
tak wyobrażają je sobie kobiety....
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-08-26, 17:06 1
Ok., śmieszne. Ale przesłania reklamy za chuj nie mogę pojąć.
Może to wersja na rynek Azjatycki?
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2010-08-26, 19:03 146
@up

Myślisz że następny mentos który weźmiesz jest cytrynowy, ale on jest arbuzowy - a ty tak okropnie nienawidzisz arbuzowych. Wkurwiony przez to idziesz spać. Budzisz się rano, i okazuje się że zaspałeś, bo nie ustawiłeś przed snem budzika, bo byłeś wkurwiony. Przychodzisz spóźniony do pracy, szef cię wywala gdyż to nie pierwsze twoje spóźnienie. Gdy wracasz do domu zaczyna lać deszcz - normalnie o tej porze siedział byś w pracy, ale nie dziś, bo cię wywalili. Wracasz do domu przemoknięty, twoja dziewczyna ma okres, i wyszła z kuchni. Przebierasz się w suche ciuchy i siadasz w salonie. Dosiada się twoja dziewczyna. Nagle dostrzegasz pająka na podłodze. Baba panikuje jak ostatnia debilka, a tym myślisz że ulżysz sobie złości zabijając pająka, ale nie kurwa, to się okazuje PudzianSpider.

Gdyby to jednak był cytrynowy to by było inaczej :C
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-08-26, 19:47 12
@up
To napewno dużo prostsze. np.
Nowy mentos o smaku pająka.
Zgłoś
Avatar
Onan_Zboczyńca 2010-08-26, 21:21
W końcu Pudzian ma godnego rywala.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2010-08-26, 21:28
no i taka wlasnie wizje mam, kiedy widze pajaka. na koniec rzuca sie do gardla. brrrrrr....
Zgłoś
Avatar
marna 2010-08-26, 21:38
ale panoki som fajne, takie ptasiory albo inne ośmionóżki
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-08-26, 21:38 3
fake jak na moje oko
Zgłoś
Avatar
patgaw 2010-08-26, 22:03 9
chewbacca napisał/a:

@up

Myślisz że następny mentos który weźmiesz jest cytrynowy, ale on jest arbuzowy - a ty tak okropnie nienawidzisz arbuzowych. Wkurwiony przez to idziesz spać. Budzisz się rano, i okazuje się że zaspałeś, bo nie ustawiłeś przed snem budzika, bo byłeś wkurwiony. Przychodzisz spóźniony do pracy, szef cię wywala gdyż to nie pierwsze twoje spóźnienie. Gdy wracasz do domu zaczyna lać deszcz - normalnie o tej porze siedział byś w pracy, ale nie dziś, bo cię wywalili. Wracasz do domu przemoknięty, twoja dziewczyna ma okres, i wyszła z kuchni. Przebierasz się w suche ciuchy i siadasz w salonie. Dosiada się twoja dziewczyna. Nagle dostrzegasz pająka na podłodze. Baba panikuje jak ostatnia debilka, a tym myślisz że ulżysz sobie złości zabijając pająka, ale nie kurwa, to się okazuje PudzianSpider.

Gdyby to jednak był cytrynowy to by było inaczej :C



ty to masz leb

albo dobrego dilera.
Zgłoś
Avatar
suckmycock01 2010-08-26, 23:52 1
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2010-08-27, 0:21 2
Po co jeść jakieś nowe mentosy? :
Zgłoś
Avatar
woocash42018x 2010-08-27, 0:46
Połamał kręgosłup, zmiażdżył ręce, pourywał nogi, wyrwał oczodoły, zwichnął uszy... a mógł zabić.
Zgłoś
Avatar
powerade 2010-08-27, 1:22 6
chewbacca napisał/a:

ale nie kurwa, to się okazuje PudzianSpider.



Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-08-27, 20:30
@chewbacca - to nie jest odpowiedź na moje pytanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie