18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Pająk w mieszkaniu
d................r • 2013-09-09, 23:09
A więc Drodzy sadole, siedzę sobie dzisiaj na kanapie w swoim mieszkaniu (mieszkam na pierwszym piętrze) aż tu nagle po ziemi zapiernicza taki o to pająk. Co najbardziej mnie urzekło to jego rozmiary miał długość 9 cm, od razu pomyślałem o zapalniczce i dyzodorancie jednak chwyciłem aparat i zrobiłem takie o to zdjęcie :



Bardzo mnie ciekawi jaki to pająk, czekam na odpowiedź eksperta.
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2013-09-09, 23:38
Tak mi się przypomniało:
W ciągu życia człowiek zjada około 450 robaków

Popularnym mitem na temat zjadania owadów i innych miniaturowych stworzeń jest ten o ośmiu sztukach pająków podczas snu, które czują się zaproszone do naszych otwartych podczas snu ust. Tak naprawdę trudno jest stwierdzić ile dokładnie robaków dostaje się do naszego żołądka, jednak naukowy spróbowali to oszacować – nie osiem pająków, a około 450 różnego rodzaju robaków dostaje się do naszego organizmu podczas naszego całego życia. Popularną „porcję białka” dostarczamy sobie podczas jedzenia, jazdy rowerem lub motocyklem bez kasku, gdy odpoczywamy na łonie natury… i podczas snu.

naukowefakty.pl/inne/w-ciagu-zycia-czlowiek-zjada-okolo-450-robakow/
Zgłoś
Avatar
m4teusz 2013-09-09, 23:38
To pewnie ten sam skurwiel co do biedronki z owocami przywędrował

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14522864,Poszukiwania_pajaka_...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-09-09, 23:42 12
współczuje stary !

zima za pasem a tu dom masz do rozbiórki bo przeciez może ich być więcej
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-09-10, 0:14 4
No nie wkurwiajcie mnie, że w Polsce są takie kurwa wielkie pająki Jak tu teraz spać iść?
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-09-10, 0:27 2
Ja arachnofobię mam, jakbym takiego skurwiela zobaczył, to bym za chuj w domu nie spał przez tę noc.

Na chuj Ci ekspert? Mam nadzieję, że zajebałeś go, po cyknięciu zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-09-10, 0:58
Ten pająk to na pewno nie jest pają-topik.
Żyjesz.
Nie utopił Cię.

Więc to jest pająk co lubi muchy.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-09-10, 2:31 1
Kurwa, spal dom zanim to zniesie jaja!
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-10, 7:27
mam nadzieję że to fake
Zgłoś
Avatar
nemezia 2013-09-10, 7:27 8
Kurwa identycznego znalazłam z miesiąc temu u siebie na ścianie! Fakt, był mniejszy bo miał jakieś 5-6 cm, ale i tak srałam pod siebie! Ubiłam dziada gazem pieprzowym (nie polecam, zostają żólte ślady na ścianie od gazu) ale przynajmniej skurwysyn zdechł.
Zgłoś
Avatar
MoviE 2013-09-10, 7:47
pl.m.wikipedia.org/wiki/K%C4%85tnik_domowy Ewentualnie
Zgłoś
Avatar
sati696 2013-09-10, 7:55 1
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-09-10, 8:10 10
Miałem ostatnio podobnie, któregoś wieczora siedziałem sobie z książką i kątem oka zobaczyłem, że coś dużego popierdala po podłodze - rozstaw nóg na 6-7 cm - piękny okaz, ale pozwoliłem mu sobie pójść w stronę okna. Następnego dnia, o tej samej porze to samo, tym razem się wkurwiłem i wystartowałem do niego z ręką. Myślicie, że się bał? Od razu pozycja obronna i gotowy do gryzienia, to dostał kartonem po soku na uspokojenie, i minutę później otrzymał ekspresowy pogrzeb w klopie. Poczytałem potem na wikipedii, że kątniki, kiedy zbliża się jesień wyłażą z kryjówek i lecą na ruchanie - uważajcie na swoje szafy, jak dopuściliście, żeby coś się tam zadomowiło, to na dniach wylezie na dupcing
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-09-10, 8:20
@up A już zastanawiałem się gdzie mój łapacz komarów spierdolił
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2013-09-10, 8:29 2
Ten pająk pochodzi z gatunku Skurwielus Ponurus.
Zgłoś
Avatar
Goger 2013-09-10, 8:55
Chłopie spal dom i uciekaj z kraju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie