18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Pająk w mieszkaniu
d................r • 2013-09-09, 23:09
A więc Drodzy sadole, siedzę sobie dzisiaj na kanapie w swoim mieszkaniu (mieszkam na pierwszym piętrze) aż tu nagle po ziemi zapiernicza taki o to pająk. Co najbardziej mnie urzekło to jego rozmiary miał długość 9 cm, od razu pomyślałem o zapalniczce i dyzodorancie jednak chwyciłem aparat i zrobiłem takie o to zdjęcie :



Bardzo mnie ciekawi jaki to pająk, czekam na odpowiedź eksperta.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-09-10, 8:55
Znam te pająki az za dobrze. Z 10 co roku w okresie letnim wchodza mi do domu zazwyczaj jak cisnienie idzie w góre.. Spokojnie moge powiedziec ze dlugosc ich dochodzi do np dlugosci paczki papierosów. W sumie konczyny maja bardzo długie i brązowo-czarnowate z koloru. Ogólnie dobrze sie czują gdy wrzucam je do zlewu i oblewam wrzącą wodą Sie tak rozciągają
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-09-10, 9:11 1
wy chuje. pajączki wychodzą sobie zza szafy raz na rok w poszukiwaniu samicy a wy je zabijacie :/
Zgłoś
Avatar
sawbur 2013-09-10, 9:12 7
Został wybrany europejskim pająkiem roku 2008 przez The European Society of Arachnology.

Gwiazdor pierdolony się znalazł.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2013-09-10, 9:22
Te jebaki u mnie piwnice powoli przejmują. Pociesze że jeszcze niedawno trzymały rekord najszybciej biegającego pająka.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-09-10, 9:24
też mam takiego pajączka w piwnicy już go dwa razy widziałem na ścianie ale nie robiłem zdjęć bo postanowiłem że go bede hodował jak urośnie do rozmiarów ptasznika wtedy zrobie zdjęcia a potem go killim
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-09-10, 9:27 2
Ja pierdolę, kurwa mać. Brzydzę się tego ścierwa jak mało czego, nic mnie nie rusza jak widok takie skurwiela, nawet najmniejszego na ścianie, po prostu ogarnia mnie panika... z początku miałem nadzieję, że jakiemuś sąsiadowi wypierdolił z terrarium i znalazł się w mieszkaniu Autora, ale chuj, komentarze jak zwykle podnoszą na duchu... ja jebię, nigdy więcej okna w lato nie otworzę. Mam klapki Kuboty na nogach, ale czuję, że gówno by dałby gdybym takiego skurwiela zobaczył. A już myślałem, że odkąd przeglądam Sadola nic mnie nie zaskoczy, ani nie obrzydzi do tego stopnia jak to skurwysyństwo...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-09-10, 9:54
z tego co wyczytałem pająk żyje w piwnicach, na strychach lub za meblami. Wychodzi na to że dawno mebli nie odsuwałeś a mamy okres jesienny i pajączek sobie szedł na panienki. W dodatku jad ma słaby i tylko dorosły okaz jest w stanie przebić skórę człowieka. Więc AUTORZE mam nadzieję że pajączek żyje nadal
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-10, 10:17
Wyjebany jest. Ja bym mu kupił terrarium i żylibyśmy długo i szczęśliwie
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-09-10, 10:35
Sprzątaj czasem w domu
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-09-10, 10:38
DeSalvo napisał/a:

jest to Pan pająk kątnik większy (Tegenaria atrica)
pl.wikipedia.org/wiki/Kątnik_większy

do tego samiec w domu hoduję pająki krajowe teraz np : topiki
Zgłoś
Avatar
Pol 2013-09-10, 10:44
Cytat:

Został wybrany europejskim pająkiem roku 2008 przez The European Society of Arachnology.



Nie wiedziałem, że są takie plebiscyty
Zgłoś
Avatar
takija 2013-09-10, 10:51
Ale czego tu się bać ?
Zgłoś
Avatar
rorryro 2013-09-10, 11:00
Nosz kurwa, teraz się po pokoju rozglądam czy przypadkiem mi takie coś po ścianach nie popierdala
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-09-10, 11:10 1
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-09-10, 11:27
alexandrus napisał/a:

Nie pamiętam jak się nazywa , ale to kawał skurwysyna.
Atakuje nocą , jak śpisz włazi na ciebie wpierdala ci kly a ty nawet tego nie czujesz. Wiem bo moja siostra dosc długo z nim walczyła , co rano budziła się z wielkimi bąblami na ręce i na twarzy , na bąblach było widać 2 nakłucia , ten skurwysyn żywił się nią do momentu az nie oderwałem dechy w podłodze (tak tak stara chałupa) i skurwysyn tam siedział w kokonie wielkosci pięści wiec pobiegłem po zapalniczke , dezodorant i gasnicę ( tak tak gaśnice tez miałem bo cała chałupa drewniana i lepiej mieć jak nie mieć) i spłonął na skwarek. Zabij to jak najszybciej zanim zniesie jaja , najlepiej jakbys wiedzial skąd wylazło ,bo to typowe drapieżniki i one wcale sie człowieka nie boją kiedy śpi.

teraz kurwa nie zasnę przez ciebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie