18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Jakimi ekspertami w transporcie pozagabarytowym Pakistańczycy są każdy widzi, nawet ekspresowo potrafią rozładować taki ładunek


A tutaj mamy ekspresowy rozładunek. Nic tylko się uczyć z ich wieloletniego doświadczenia w przewożeniu koziego obornika.
Zgłoś
Avatar
lesnababka 2019-01-13, 22:44
Co to kurwa za kareta?
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-01-13, 23:18 2
zamiast w ozdoby to mógł zainwestować w przegląd i mechanika to by jeszcze pojeździł.
Zgłoś
Avatar
Szparas 2019-01-14, 1:23 18
Pakistańczycy są niesamowici, najprawdopodobniej z powodu bycia jednocześnie Hindusami i muzułmanami ich niedojebanie mózgowe przekroczyło każdą wcześniejszą normę
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2019-01-14, 12:19
oni wożą tym swój krajowy surowiec exportowy kauuuŁ
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-01-14, 12:24 1
patrząc logicznie to ta ciężarówka nie miała szans na jakikolwiek przegląd, więc właściciel pokrył ją zaklęciami chroniącymi przed katastrofą, a załadował ją ile wlazło z górką, bo jeżdżenie na dwa razy za dużo kosztuje. I albo jesteśmy świadkami upadku [rzedsiembiorstwa, albo swone już zarobił, i kupi sobie nowego szrota ze złomu i pomaluje w ikonki jak mu się będzie nudziło na pustynii.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2019-01-14, 12:27 2
19 piw A ja nadal oglądam drugi filmik
"A tutaj mamy ekspresowy rozładunek. Nic tylko się uczyć z ich wieloletniego doświadczenia... "
I obiecanego rozładunku nie widzę. Bardziej mnie zaciekawiło jak rozładowuje się taki napchany pojazd w dodatku ekspresowo niż to jak się na bok wyjebał w pierwszym filmiku. Dlatego kłamczuszku 20tego piwa ode mnie nie dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
PixLord 2019-01-14, 12:40
Jakiś nowy system zawieszenia samo-rozsprzęglającego się do wyładunku towaru?
Zgłoś
Avatar
pkost 2019-01-14, 13:27 2
tylny most chyba na sznurkach się trzymał.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-01-14, 14:04
co oni tam wożom?
Zgłoś
Avatar
jpdlv2 2019-01-14, 16:35
Ale opony miał chyba nówki, trzeba przyznać, że przyczepne
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-01-14, 17:51
To nie lepiej zrobić 2 razy trasę, niż raz i rozjebać sobie auto?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-01-14, 18:18
Dziesięcinę skrobać ulegli pierzynie, odkroić nie mogli ustawy ze słomy łechtającej ich korzenne wąsy aby parzyły kosmiczne pierogi, uciekli się zatem do przesądu Wacława, podkreślił on w swej wierze, nie każcie smarować łechtaczek z różowego smolarza i tak zrobili, następnego dnia ujrzeli pocisk makiety dżezowej i krzyczeli że chcą konopii, ciężko zatem dogodzić makiecie ale nie poddawali się aż Gilgamesz usmarował im pięty masłem z jąder olbrzyma Kronosa i posadził Ozyrys ich na pierożym śliwie takie były dzieje Andrzeja.
Zgłoś