18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
polakwrocek 2019-10-01, 18:52
A to czasem nie można obwiązać np nicią dentystyczna palca ? Wiem że przy obrączkach to działa.
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-10-01, 21:37
marinis napisał/a:

Skąd się biorą tępaki twojego pokroju.
Lustrzanka za 5000 zł to przeciętniak ty matole. Bardzo dobre lustrzanki kosztują 20 tysięcy złotych.



A gdzie ja napisałem, że za 5000 zł aparat to fest lustrzanka, debilu? Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
j................7 2019-10-01, 21:47
Pamiętam jak mając 11 lat ześlizgnąłem się i utknąłem pomiędzy rurami ciepłowniczymi. Po 3 godzinach udało mi się wydostać. Byłem tak wycieńczony (próbami wydostania się i płaczem), że tego wieczora byłem bardzo spokojnym dzieckiem i wyjątkowo wcześnie poszedłem spać. Jak dziś patrzę na moją małą siostrzenicę, która ciągle by biegała i skakała, to przychodzi mi do głowy - czy nie polecić jej spacerowania po rurach ciepłowniczych...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-01, 23:09
~Velture napisał/a:

Ja pierdolę problemy 1go świata.
Jakby u nas za dzieciaka ci utknął palec to albo ci kumple pomogli albo samemu musiałeś kombinować do skutku. Nikt nie dzwonił po żadne służby bo po chuj? Odjebałeś to kurwa radź sobie.



Gościu, to nie 1923 rok, wszyscy mają dzisiaj telefony. Nikt nie dzwonił jak za czasów twojej młodości, bo nikt nie miał z czego. Chyba, że z kamulca udając. Ogarnij.
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2019-10-02, 10:11
~Velture napisał/a:

Ja pierdolę problemy 1go świata.
Jakby u nas za dzieciaka ci utknął palec to albo ci kumple pomogli albo samemu musiałeś kombinować do skutku. Nikt nie dzwonił po żadne służby bo po chuj? Odjebałeś to kurwa radź sobie.



I tym się właśnie różni 3 świat od 1.
Zgłoś