18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-17, 12:48 4
Maniecky napisał/a:

Jak pokazac ze jestes standardowym lewakiem o niskim IQ w dwoch krokach:
KROK 1. POKAZ JAK NIE CIERPISZ HOMOFOBOW NAZYWAJAC ICH GEJAMI
KROK 2. UZYJ HOMOFOBICZNEG EUFEMIZMU



On nawet nie jest pedałem, tylko takiego udaje, coś jak ten jedyny gej we wiosce



To jedno z multikont dekla z zagłębiowskich podziemi. Najlepsze gdy nikt już mu nie chce odpowiadać, to rozmawia, lub kłuci się z tych kont sam ze sobą. Z jednego jest banderowskim ciągodrutem, z tego gejusem, z innego pisze wszystko na opak niż w filmiku, by prowokować do odpowiedzi, a z jeszcze innego jest antagonistą swojego najważniejszego konta. Angel już mu poblokował kilkanaście jak nie kilkadziesiąt innych kont, i zostało mu już tylko mniej niż 10.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-17, 14:07
birddog102 napisał/a:

To pojedz do Arabii Saudyjskiej i tam płacz nad losem tęczy i jej wyznawców



Czemu mam akurat tam jechać? twoim tokiem myslenia to powinienes jechac ze swimi pogladami do watykanu...jestem polakiem i zostaje w Polsce!

[ Dodano 2024-06-17, 14:11 ]
Maniecky napisał/a:

Jak pokazac ze jestes standardowym lewakiem o niskim IQ w dwoch krokach:
KROK 1. POKAZ JAK NIE CIERPISZ HOMOFOBOW NAZYWAJAC ICH GEJAMI
KROK 2. UZYJ HOMOFOBICZNEG EUFEMIZMU



hehe ale to pierwsze to statystyczny fakt, a to drugie to komplement
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-17, 14:18 3
Folur napisał/a:

Czemu mam akurat tam jechać? twoim tokiem myslenia to powinienes jechac ze swimi pogladami do watykanu...jestem polakiem i zostaje w Polsce!
hehe ale to pierwsze to statystyczny fakt, a to drugie to komplement



Idąc tym tokiem myślenia powinieneś jednak jechać do czubków...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-17, 15:52
Stopczyk zmienił zdanie:

Zgłoś
Avatar
Amerrozzo 2024-06-17, 15:59 3
Folur napisał/a:

i co to debilowi dało? Połechtanie gównianego ego. Strzała w tył łba i tyle. Ewidentnie typ zaburzony, nie mający włąsnego życia, czyli przeciętny pustoportkowiec z sadola który pieni się na sam widok tęczy na niebie i skrótu "lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualistki", a sam jest homofobem, czyli nie akceptującym siebie i innych sobie podobnych gejem, tylko spierdolonym jak @baronturbina, turbina to chyba od kręcenia lodów...



Nie zesraj się, pedauku.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-06-17, 16:04 4
Folur napisał/a:

i co to debilowi dało? Połechtanie gównianego ego. Strzała w tył łba i tyle. Ewidentnie typ zaburzony, nie mający włąsnego życia, czyli przeciętny pustoportkowiec z sadola który pieni się na sam widok tęczy na niebie i skrótu "lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualistki", a sam jest homofobem, czyli nie akceptującym siebie i innych sobie podobnych gejem, tylko spierdolonym jak @baronturbina, turbina to chyba od kręcenia lodów...



Dupka boli od patrzenia, co nie? Trzymaj, przyda Ci się do Twoich następnych tęczowych podbojów na tym serwisie



P.S Trzymaj na dokładkę, bo coś sądzę, że ból dupki jest niewystarczający

Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-17, 18:17
Amerrozzo napisał/a:

Nie zesraj się, pedauku.



zesrałem się na twój spieniony ryj, smacznego.

[ Dodano 2024-06-17, 18:19 ]
ActAnonymous napisał/a:

Dupka boli od patrzenia, co nie? Trzymaj, przyda Ci się do Twoich następnych tęczowych podbojów na tym serwisie
P.S Trzymaj na dokładkę, bo coś sądzę, że ból dupki jest niewystarczający



za wrzucanie sfastyk, jakimi i czego by przeróbkami nie były to powinienes dostac bana z góry, bo akurat propagowanie hitleryzmu jest nielegalne, w przeciwienstwie do propagowania lgbt czy kk
Zgłoś
Avatar
Pioterrr 2024-06-17, 18:38 1
Folur napisał/a:

i co to debilowi dało? Połechtanie gównianego ego. Strzała w tył łba i tyle. Ewidentnie typ zaburzony, nie mający włąsnego życia, czyli przeciętny pustoportkowiec z sadola który pieni się na sam widok tęczy na niebie i skrótu "lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualistki", a sam jest homofobem, czyli nie akceptującym siebie i innych sobie podobnych gejem, tylko spierdolonym jak @baronturbina, turbina to chyba od kręcenia lodów...



🖕🖕🖕🖕
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-06-17, 19:53
Nie umiesz po polsku napisać że w zachodniej?
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-06-17, 20:25 1
Folur napisał/a:

zesrałem się na twój spieniony ryj, smacznego.
za wrzucanie sfastyk, jakimi i czego by przeróbkami nie były to powinienes dostac bana z góry, bo akurat propagowanie hitleryzmu jest nielegalne, w przeciwienstwie do propagowania lgbt czy kk



A czy mógłbyś łaskawie wskazać swastykę na tym obrazku? Bo ja tu tylko widzę 4 flagi LGBT
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2024-06-17, 20:34 2
Folur napisał/a:


za wrzucanie sfastyk, jakimi i czego by przeróbkami nie były to powinienes dostac bana z góry, bo akurat propagowanie hitleryzmu jest nielegalne, w przeciwienstwie do propagowania lgbt czy kk



Swastyka była symbolem szczęścia, a wy pedały tak samo jak Hitler zniszczył symbolikę swastyki, zniszczyliście tęczę. Nic kurwy same nie stworzyłyście, tylko symbol szczęścia przerobiłyście na coś negatywnego i za to odcięte chuje wam w mordy.
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-06-18, 12:34 1
Folur napisał/a:

i co to debilowi dało? Połechtanie gównianego ego. Strzała w tył łba i tyle. Ewidentnie typ zaburzony, nie mający włąsnego życia, czyli przeciętny pustoportkowiec z sadola który pieni się na sam widok tęczy na niebie i skrótu "lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualistki", a sam jest homofobem, czyli nie akceptującym siebie i innych sobie podobnych gejem, tylko spierdolonym jak @baronturbina, turbina to chyba od kręcenia lodów...



wracaj do swoich na jo3m0nstera tu nie lubimy takich jak ty.
Zgłoś