18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Palenie papierosów
B................z • 2010-11-15, 16:52
Stand-up Billa Hicksa z 89' o paleniu, niepaleniu i o tym, co to kogo właściwie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2010-11-16, 11:26 2
marc1989 napisał/a:

o kurde poczułem sie taki niefajny, ze nie pale ale 10zł za paczke płacić - pierdole



No właśnie, nie palisz to Ci żal tych 10zł, ale ten kto pali to inaczej na to patrzy.
Kiedyś mówiłem, że nie będę palił bo szkoda kasy, itp., ale jak kurwa nauczyłem się palić to koszt fajek nawet nie licze, to tak jak bym kupował sobie batona na pocieche

Co do palenia przy osobach niepalących to staje sobię gdzieś na bok i palę w spokoju, żeby nikomu nie przeszkadzać etc., jak na razie nikt mi nie zwrócił uwagi więc nikomu nie przeszkadzałem z fajką.
Kto ma palić to i tak będzie palił, teraz jest to "zakazane" więc pewnie dzieci będą chciały to próbować i zamiast spadku palaczy będzie wzrost...
Zgłoś
Avatar
elLosiu 2010-11-16, 11:44
...ja się nie przechwalam, bardzo się staram a co ty robisz, jaram, jaram, jaram, jaraaaaam!!!
Zgłoś
Avatar
U................a 2010-11-16, 15:33
Kirek09 napisał/a:



No właśnie, nie palisz to Ci żal tych 10zł, ale ten kto pali to inaczej na to patrzy.
Kiedyś mówiłem, że nie będę palił bo szkoda kasy, itp., ale jak kurwa nauczyłem się palić to koszt fajek nawet nie licze, to tak jak bym kupował sobie batona na pocieche

Co do palenia przy osobach niepalących to staje sobię gdzieś na bok i palę w spokoju, żeby nikomu nie przeszkadzać etc., jak na razie nikt mi nie zwrócił uwagi więc nikomu nie przeszkadzałem z fajką.
Kto ma palić to i tak będzie palił, teraz jest to "zakazane" więc pewnie dzieci będą chciały to próbować i zamiast spadku palaczy będzie wzrost...



Mam dokładnie to samo podejście do sprawy.
Zgłoś
Avatar
Look 2010-11-16, 15:44
"Od 15 listopada zakaz palenia w miejscach publicznych w całej Polsce"

I wasza teoria jest teraz chuja warta.
Zgłoś
Avatar
U................a 2010-11-16, 15:47 2
Look napisał/a:

"Od 15 listopada zakaz palenia w miejscach publicznych w całej Polsce"

I wasza teoria jest teraz chuja warta.



zakaz na który wszyscy palacze mają wyjebane.
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-11-16, 16:02
a czy wie ktos gdzie dokladnie wg nowej ustawy mozna palic a gdzie nie? jest to jakos jednoznacznie okreslone?
Zgłoś
Avatar
szabranito 2010-11-16, 16:04
Kukulcyke napisał/a:



zakaz na który wszyscy palacze mają wyjebane.


Dokładnie, poza tym te przepisy można obejść na wiele sposobów, jak choćby zakładając "klub palacza" na świstku spisanym na kolanie w restauracji (oczywiście za zgodą właściciela). Poza tym wszyscy trąbią, że mamy zakaz palenia w miejscach publicznych - ok, ale TYLKO w tych wymienionych w ustawie. Niektórzy myślą, że nigdzie palić nie można... Można palić idąc sobie np. chodnikiem
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2010-11-16, 16:40
Hada Gronkowiec-Lincz- przekadza ci?i tak chuja z tym zrobisz
Zgłoś
Avatar
kałmanawardze 2010-11-16, 16:46 2
jak ktoś sie truje to jego sprawa, mi to nie przeszkadza, jedyny pozytyw to taki że mi ubranie nie będzie śmierdziało fajkami (czego nienawidzę bo jak sobie wypiorę spodnie i koszulę to po jednym wyjsciu znów do prania bo syfem fajek śmierdzi) po wyjsciu do pubu czy lokalu
Zgłoś
Avatar
Umahel 2010-11-16, 17:42
@Hada Gronkowiec-Lincz
Człowieku co ty porównujesz ? sranie w wagonie a palenie ?
To tak jakby porównywał psa do twojej matki....
zastanów się.
Zgłoś
Avatar
Wild881 2010-11-16, 21:47 1
"Dokładnie, poza tym te przepisy można obejść na wiele sposobów, jak choćby zakładając "klub palacza" na świstku spisanym na kolanie w restauracji (oczywiście za zgodą właściciela). Poza tym wszyscy trąbią, że mamy zakaz palenia w miejscach publicznych - ok, ale TYLKO w tych wymienionych w ustawie. Niektórzy myślą, że nigdzie palić nie można... Można palić idąc sobie np. chodnikiem"

Haha, a to dobre!
Narazie palacze mają wyjebane, bo władze nie maja prawa wypisać mandatu, ale jak zacznie się wypełnianie poleceń do zapłaty to inaczej zaśpiewacie ;]
Zgłoś
Avatar
cisek666 2010-11-16, 22:29
@up Dla niego to też pewnie bez różnicy
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-11-16, 22:32
Jak to Fred w "Chłopaki Nie Płaczą" powiedział do Gruchy:
" Grucha Dla mnie możesz trzymać tego papierosa w dupie, ale nie w moim samochodzie "
Zgłoś
Avatar
sierra 2010-11-16, 23:47
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

mam to w dupie, chcecie to sie trujcie ale nie przy mnie, to tak jakbym usiadl w pociagu obok was i nasral na siedzenie. no co moge nie? a jednak by wam to przeszkadzalo, wiec skonczcie te wywody na temat tego czy bierne palenie szkodzi czy nie, mi to po prostu przeszkadza.



W sumie to gówno by mi nie przeszkadzalo ,bo wszedzie go pelno - tylko ten smród
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2010-11-17, 0:18
sierra napisał/a:



W sumie to gówno by mi nie przeszkadzalo ,bo wszedzie go pelno - tylko ten smród



no wlasnie, fajki tez mi nie przeszkadzaja - tylko dym. a do napinaczy wyzej - porownanie jest jak najbardziej trafne - tak my (niepalacy) czujemy sie przy kims kto pali fajke i dmucha na nas, doslownie jakbysmy wachali gowno. I w sumie zdarzalo mi sie poprosic kogos zeby nie palil w mojej obecnosci, i w wiekszosci przypadkow trafilem na ludzi kulturalnych, ktorzy moja prosbe wzieli pod uwage, takze wierze ze w koncu swiadomosc palaczy w koncu sie poprawi i nie beda takimi egoistami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie