18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Palenie papierosów
B................z • 2010-11-15, 16:52
Stand-up Billa Hicksa z 89' o paleniu, niepaleniu i o tym, co to kogo właściwie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-15, 18:34
Daje piwko bo skecz fajny a w 1:41 było nawet coś o Was!
Zgłoś
Avatar
Dimonsta 2010-11-15, 23:59
nie dał rady z napisami kolo
Zgłoś
Avatar
vass 2010-11-16, 0:15 2
Palę fajki już 28 lat i mam takie samo podejście Piwko leci.
Zgłoś
Avatar
Ziperland 2010-11-16, 0:22 1
tylko ze on serio zmarł po tych 5 latach.
Zgłoś
Avatar
luke 2010-11-16, 0:42
ale przynajmniej nie przytył :F przy naszej nowej ustawie 3/4 palaczy przytyje i % będziemy dorównywać USA ;/ co nie jest dobrym znakiem...
Zgłoś
Avatar
isotop 2010-11-16, 0:50
@up Mogli ku_wa nie zaczynać.
Zgłoś
Avatar
m................9 2010-11-16, 0:56
o kurde poczułem sie taki niefajny, ze nie pale ale 10zł za paczke płacić - pierdole
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-11-16, 1:00 1
No i jest w tym trochę prawdy, bo chuj kogokolwiek obchodzi, czy ktoś się chce truć czy nie
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2010-11-16, 1:01 27
mam to w dupie, chcecie to sie trujcie ale nie przy mnie, to tak jakbym usiadl w pociagu obok was i nasral na siedzenie. no co moge nie? a jednak by wam to przeszkadzalo, wiec skonczcie te wywody na temat tego czy bierne palenie szkodzi czy nie, mi to po prostu przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
ormus n2o 2010-11-16, 2:23
Ja tam do palaczy nie mam nic . Niech płacą za nas podatki (zysk z podatków za sprzedaż papierosów w Polsce to 20 miliardów zł rocznie)
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-16, 5:50
@up no tak, wszystko pięknie i wspaniale tylko że same koszty leczenia raka płuc, krtani i innych chorób wynikających z palenia (chroby krążenia, otyłośc, nerwice itp) to grubo ponad 60 miliardów, do tego koszty społeczne (np. płacenie rent i zasiłków chorym) i "zysk" się jakoś rozmywa...
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-11-16, 8:14 3
wikipedia napisał/a:


William Melvin "Bill" Hicks (ur. 16 grudnia 1961, zm. 26 lutego 1994) – amerykański komik i satyryk. Często uważany był za niepoprawnego politycznie ze względu na ostry język jego występów, otwarte popieranie używek oraz narkotyków oraz zachęcanie do samodzielnego myślenia[1]. Kariera Billa została przerwana ciężką chorobą (rak trzustki) w połowie 1993 roku i nagłą śmiercią w lutym 1994....

...W początkowym okresie kariery zaczęły się jego problemy z narkotykami i alkoholem, które najprawdopodobniej doprowadziły do jego śmierci



Całe szczęście, że nie od fajek
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-11-16, 8:59 8
Nikotynowi faszysci... proponuje popracować trochę jako programista komputerowy lub w innym zawodzie gdzie stres zaczyna się od popijania porannej kawy, a kończy się gdy pijesz następną poranną kawę. Zobaczymy jak sobie poradzicie bez jakichkolwiek używek, ale lepiej się napierdolić jak świnia niż pociągnąć dymka bo to szkodzi.... hipokryci.

Otyłość o którejś ktoś tam wspomniał, jako by była spowodowana papierosami to bujda. Niektórzy ludzie przybierają na wadze w trakcie lub po rzuceniu palenia, muszą czymś zająć ręce.

Co do biernego palenia, jak palacz ma choć trochę kultury nie dmucha ludziom prosto w twarz, lub powstrzyma się od palenia kiedy mogłoby to komuś przeszkadzać. Jednak jak zauważył jeden z moich kolegów z pracy, papierosy to nałóg w dużej mierze ludzi biednych (sam za takiego się nei uważam), a Ci raczej mają w dupie kulturę i z tego powodu ta nagonka.
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-11-16, 10:55 5
Jesteśmy dorośli, więc ponosimy konsekwencje swoich decyzji. Wolę puścić dymka niż nawalić się do nieprzytomności i rano obudzić się w własnych rzygach, albo odchodach. Każdy człowiek jest od czegoś uzależniony. A to od kawy, wódy, marychy, koki, seksu, żarcia, hazardu, zakupów i całego cywilizacyjnego badziewia. Fakt, że palacze często nie liczą się z niepalącymi i to wk*rwia, ale pozostałe grupy, też mają głęboko w rowie swoich bliźnich oraz ich prawa i potrzeby.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie