18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Palenie szkodzi
promotox • 2014-01-27, 18:44
Historia własna, jak chujowa to wyjebać.

Po powrocie z imprezy około 2 w nocy zachciało mi się palić a że pizga za oknem gorzej niż w Kieleckim to pomyślałem nie będę otwierał okna( o balkonie nie pomyślałem bo mi się z pokoju wychodzić) tylko będę kiepował do takiego naczynia szklanego. Po wyjaraniu fajki chciałem opróżnić zawartość za okno. To mi się nie do końca udało jak chciałem bo naczynie szklane ,dokładnie zlewka laboratoryjna, wymsknęła mi się z ręki i wyleciała za okno w śnieg. Wpadłem więc po chwili na pomysł ze nie będę się ubierał leciał na około bloku tylko wyskoczę przez okno podniosę to co wypadło, wrzucę do pokoju i wskoczę z powrotem wspinając się po parapecie. No bo przecież to parter. Plan prosty i genialny. Ale wypalił w połowie. Okazało się bowiem, ze parapet jest wyżej niż myślałem i dzięki temu że jest z metalu palce podczas wspinaczki dosłownie mi przymarzały do niego i się z niego ześlizgiwałem. I tak zostałem na mrozie przy -20 w glanach, krótkich spodenkach i koszulce. Bez kluczy, telefonu ani niczego...

Postanowiłem nie zmarznąć więc chodziłem po klatkach i szukałem jakiegoś pudła lub czegoś co by mi pomogło się wspiąć. Znalazłem lodówkę ale była za ciężka. W klatce obok znalazłem wózek dziecięcy. Więc szybko go hyc na plecy i biegiem dookoła bloku pod okno. Niestety. Ktoś przechodził akurat obok i zobaczył jak jakiś debil ubrany w wspomniane glany koszulkę i krótkie spodenki zapierdala po śniegu z wózkiem dziecięcym na plechach. Ja postanowiłem że nie mam nic do stracenia i biegłem dalej wspiąłem się przez okno i szybko się ubrałem i pobiegłem odstawić wózek na miejsce.

Wszystko skończyło się w sumie happy endem oprócz licznych podrapań i siniaków związanych z odmrożeniem prze ten cholerny parapet. Mam nadzieje że sąsiedzi tego nie widzieli
Zgłoś
Avatar
wbijam 2014-01-27, 19:10
Masz przejebane 4.. 3 ..2 ..1.. Start
Zgłoś
Avatar
Butter 2014-01-27, 19:43 8
pewnie przechodnie dzwonili na policję, że porywacza Madzi z Sosnowca widzą
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-01-27, 20:22 95
Nosi glany, kiepy wrzuca do probówek, kradnie wózki..
Brudas w stu procentach
Zgłoś
Avatar
r................5 2014-01-27, 20:24 7
ale jesteś zdrowo popierdolony.
Zgłoś
Avatar
macleod 2014-01-27, 21:28 6
Palenie szkodzi...a głupota przeraża
Zgłoś
Avatar
ye-baka 2014-01-27, 21:34 1
"Historia własna, jak chujowa to wyjebać."
Jest tak ch..owa, że nawet po alko nie dam jej rady wyjebać.
Zgłoś
Avatar
Bielak2k 2014-01-27, 21:39 2
Kurwa większego debila to ze świecą szukać. Piwo
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-01-27, 21:40
Dzisiaj chciałem skakać z balkonu po jebaną tackę do klatki dla papugi którą się wsuwa od spodu(bo na chuj obchodzić blok dookoła), wypadła z rąk -14, pomyślałem chuj ubiore buty, założe rękawiczki żeby przypadkiem mi ręce nie przymarzły do poręczy, tak się paliłem do tego wyskoku że prawie wykurwiłem orła na balkonie -.-
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-01-27, 21:40 1
Wstęp -4
Budowanie napięcia +5
Punkt kulminacyjny - brak kurwa
Zakończenie +3

Podsumowując, w twojej opowieści zabrakło tego co warte było opowiedzenia.
Zgłoś
Avatar
batia 2014-01-27, 21:45 3
Co za debil siedzi w glanach i koszuli w domu...?
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-01-27, 21:50
kurwa, dobry jesteś, jak scena z jakieś polskiej komedii S. Barei
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-27, 21:53
Co za idiota siedzi w majtkach w domu.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-01-27, 21:59 1
@up

Nie dość żeś rudy to jeszcze dokucza jak rudy.

Zal rudego, żal że nikt go nie chce bić.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-01-27, 22:06 4
Więc mówisz, że wypierdalasz zawartość popielniczki za okno? Srasz i szczasz też za okno brudasie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie