18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Eliot Imperio 2013-04-11, 13:18 1
W anglii w mniejszych miasteczkach Polacy to liczna grupa, często nawet do 1/4 ilości mieszkańców. Z tym, że to właśnie po takich małych miasteczkach pochowały sie te wszystkie patusy, więc odradzam.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-04-11, 15:52 13
bingo100 napisał/a:

Hehe:)
Niedzwiedz23 - wracałem ze zmywakA
kaspersky16 - zawiozłem dziewczynę, żeby sprawdziła czy ci pielucha na kasie w Biedronce nie przecieka:D Widzisz, wyjechałem i dzięki temu masz teraz zajebistą pracę. Przynajmniej sucho jak ci się lać zachce podczas 12 godzinnej zmiany;)

A na poważnie to sześć lat temu sprzątałem akademiki, potem robiłem w fabryce części samochodowych i wcale się tego nie wstydzę. Potem miałem działalność gospodarczą, za którą odprowadzałem około 40zł ZUSu miesięcznie, potem trochę kontraktów informatycznych po 350 funtów za dzień i teraz męczę się jako administrator sieci. Straszna praca, 4 tysiące komputerów i 470 serwerów. Normalnie żal mi dupę ściska, że wyjechałem. Kurwa, mogłem zostać, tylko że obrazek poniżej byłby co najwyżej w złotówkach...

Obrazek



Wielkie piwo za dojebanie (prawdopodobnie studenciakom na utrzymaniu rodziców) bydłu co zwraca uwagę na to gdzie pracujesz, nie biorąc pod uwagę że ty na tym zmywaku dostaniesz więcej niż on w polsce jako nawet jakiś burmistrz czy inny darmozjad.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-04-11, 16:25 2
Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu. Wrzucacie jakieś screeny chwaląc się jakąś zasraną kaską, a jak coś Ci się nie powiedzie na wyjeździe, staniesz w sądzie naprzeciw ICH obywatela, nawet jak sam będziesz miał ich papierek, to Cię zgnoją i nic nie zrobisz. Brat jest we Francji znajomi w Szwecji robią karierę, i wspólnie twierdzą że by gdyby nie kasa to by wracali bo i dużo arabów, czarnuchów, gangów. Byłem sam w paru miejscach też gdzie ludzie dużo zarabiają i jest niby lepiej są autostrady ale korki, poobijane samochody (Paryż) są wszędzie i nie pierdol że nie. Kurwa okradli, okradli cały świat ze wszystkiego co najlepsze i udają że to ich dobra narodowe. Z tym się tępaku utożsamiasz. Gratuluję kasy, brawo, a teraz podjedź do najbiedniejszej dzielnicy w twoim mieście i przejdź się tam, z zapytaniem czy im się tak dobrze żyje, emigrancie pierdolony. Tak mojego brata też opierdzielam żeby wracał. Jak Ci tak śpieszno do chajsu do i pustych ulic to spierdalaj do emiratów tam Ci będzie dobrze.

Tak się wkurwiłem na was pedałki że napisałem to jak jakiś troglodyta. Za to, bardzo przepraszam...not!
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-04-11, 16:46 2
Sowa1984 napisał/a:



Fajnie fajnie...tyle że pieniądze to nie wszystko.

Pozdrawiam ( z Coventry )



Tak zazwyczaj mowia ci ktorzy ich nie maja,
oczywiscie ze nie ale lepiej jest plakac w porsce niz w polonezie.
I skonczcie z ta hipokryzja jebaki lesne.

garota napisał/a:

Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu.



A czy nie moglbys w tym gownie siedziec cicho, bez podszczekiwania?

garota napisał/a:

a jak coś Ci się nie powiedzie na wyjeździe, staniesz w sądzie naprzeciw ICH obywatela



Faktycznie lepiej zeby ktos z takimi zalozeniami siedzial w gownie na polskim polu.

garota napisał/a:

Brat jest we Francji znajomi w Szwecji robią karierę, i wspólnie twierdzą że by gdyby nie kasa to by wracali bo i dużo arabów, czarnuchów, gangów.



Tak, jak sie mieszka w slumach to sie ma towarzystwo odpowiednie do slumsow. W polsce jest identycznie, tylko kolor bydła jednolity.

garota napisał/a:

poobijane samochody (Paryż) są wszędzie i nie pierdol że nie.



We Francji samochody sa poobijane bo stanowia glownie strodek transportu z pkt a do pkt b a nie sa miernikiem zamożnosci.

garota napisał/a:

Kurwa okradli, okradli cały świat ze wszystkiego co najlepsze i udają że to ich dobra narodowe. Z tym się tępaku utożsamiasz. Gratuluję kasy, brawo, a teraz podjedź do najbiedniejszej dzielnicy w twoim mieście i przejdź się tam, z zapytaniem czy im się tak dobrze żyje, emigrancie pierdolony. Tak mojego brata też opierdzielam żeby wracał. Jak Ci tak śpieszno do chajsu do i pustych ulic to spierdalaj do emiratów tam Ci będzie dobrze.

Tak się wkurwiłem na was pedałki że napisałem to jak jakiś troglodyta. Za to, bardzo przepraszam...not!



Zebys sie nie zesrał z tej zazdrości, krzykaczu
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2013-04-11, 17:50
bingo

po 6 latach w anglii masz 30 tys funtów?



man
Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-04-11, 19:08
@up - fakt, nie jest to duża kwota, znam ludzi, którzy mają więcej i w krótszym czasie. A obrazka z internetem nie do końca rozumiem...bardziej zajmuję się sieciami WAN i LAN niż internetem
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-04-11, 20:04
@Bingo Jak beda u ciebie szukac kogos w firmie, to daj znac. Jestem w tym kierunku wykształcony
Zgłoś
Avatar
heyder 2013-04-11, 22:09
chłopie masz tyle hajsu siedź cicho bo Tusek się zgarnie! yy sorry pomniejszasz nasze bezrobocie!
Zgłoś
Avatar
LBTUxxx 2013-04-12, 6:21 2
Dlaczego o ludziach za granicą wypowiadaja sie ludzie którzy nigdy nie wyjechali z kraju? tylko powtarzaja te same gówna co usłysza w radiu,od znajomych,w telewizji lub w necie... niewiecie jak tu jest a robicie z siebie najmądrzejszych...jesli chodzi o ty 'zmywaki' to nie znam ani jednej osoby która przyjechała tu pracowac na zmywaku.... najczesciej spotkasz tam ludzi z afganistanu,indii,pakistanu...tak samo jak widze jak wiekszość atakuje tzw 'ciapaków' że sa zarazą,że ich religi jest pojebana,że karcą swoje żony.... bullshit.bullshit poprostu wierzycie w to co wam pokażą w telewizji lub necie... media manipuluja ludzmi i robia im pranie mózgu.. w każdym kraju znajda sie osoby które dokonuja makabrycznej zbrodni czy przestepstwa.. ale oczywiscie media mówia 'ciapaki' sa najgorszi .. to ich winaa.. trzeba ich tępić i pozbawiac praw do stałego pobytu np w angli.... ja osobiscie mam przyjaciół z Iraku ,Pakistanu,Afganistanu i sa 100 razy lepsi niz niektórzy polacy przyjerzdzajacy do angli... taki typowy polaczek przyjerzdza z polski zarobi po tygodniu 220 funtów i jest bogiem .. za jakis czas kupi sobie bmw lub golfa i uwaza sie za pana...żenaga ale polski nie sa lepsze... puszczaja sie na lewo i prawo (nie wszystkie) tak jak sie mówi tu spuszczone ze smyczy, nikt ich nie widzi wiec robia co chcą, czesto kobiety zostawiaja faceta i ida do innego mimo tego ze maja dzieci... a zreszta trzeba tu przyjechac żeby zobaczyc jak jest:) bo wiekszośc z was mysli ze tu kasa leży na ulicy.... a to błąd bo musisz sie wykazać i cieżko zapracowac na dobre pieniadze.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-04-12, 8:11
@ejdzbikej

Mógłbym zapewne, ale wtedy sam byś komentował na sadolu i twoje życie byłoby już totalnie zjebane.
Założenia trzeba mieć różne, bo wszystko może się zdarzyć ale za młode jesteś żeby rozumieć. Chamonix, jeśli to są slumsy to pewnie jakaś bogata kurwa z ciebie.
We Francji samochody są poobijane bo ludzie są rozpuszczonymi cwelami jak Ty i nie szanują mienia innych.
I każda parówa która nie ma argumentów zaczyna z zazdrością. Tak bardzo jestem zazdrosny o emigrantów. Brawo kurwa Jasiu. Zresztą po co ja się tłumaczę, jesteś kolejną kurwą na wyjeździe więc bronisz swojego gówna. Ja tam jadę żeby kasę zostawiać a nie zarabiać wy robaki biedne.
Zgłoś
Avatar
Szabla 2013-04-12, 15:35
@garota
Tak się twoje posty ciężko czyta, pierdolisz tak że się słabo robi. Sam teraz wyjeżdżam w maju do Anglii. Ojciec był w Anglii 4 lata więc wiem mniej więcej jak jest i nie pierdol że w Polsce jest dobrze. Tam pracownik jest doceniany a nie gnojony jak w Polsce. Poczytaj może trochę a nie tylko to co w tv
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-04-12, 23:16
@garota: W Chamonix masz ciapakow murzynow i brudasow? Ty sobie najpierw sprawdz w necie co to jest za region, krzykaczu napinaczu. A Francje to tys widzial na pocztowce, i gdyby nie twoj brat zapierdalajacy jak bialy murzyn dla francuskiego pana dalej bys musial krasc trakcje zeby troche wegla do kozy kupic
Zgłoś