18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
xPtaku 2013-04-10, 22:17
Serio jest tam aż tyle polaków, że wszystko już nam tłumaczą ?!
Zgłoś
Avatar
Jesusek_Chytrusek 2013-04-10, 22:38 4
Masło maślane.
Swoją drogą jakby w Polsce tak się rypneli ,to by na cały świat afera była,że jesteśmy zacofanym krajem.
Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2013-04-10, 22:52 4
Wracałeś ze zmywaku ?
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2013-04-10, 22:56 2
up. Był odebrać kumpla z lotniska... Kolejny nieudacznik całe szczęście wyjechał z Polski
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-04-10, 23:11 6
@xPtaku

nie jest - w całym UK Polaków w/g statystyk jest ok 600-700 tysięcy. Zasiłki pobiera ok 30% mieszkających tam (byłych) obywateli Polski - głównie są to zasiłki na dziecko (jedno, max dwójka) lub dla bezrobotnych (ok 3% wszystkich polskich emigrantów). Wbrew pozorom do miliona jeszcze daleeeeko..

Uważam że więcej byłoby pożytku, gdyby malowali "szlaczki" dla muzułmanów...

W/g tamtejszego szmatławca "The Sun" Polacy "okradają" UK właśnie poprzez zasiłki a tym czasem...

Już w roku 2010 w UK było niecałe 3 miliony muzułmanów.... Po 3 latach podejrzewam że będzie ich tam spokojnie ok 4 mln tej szarańczy, z której większość pobiera wszelkie możliwe zasiłki (typowa muzułmańska rodzina w UK to 4 dzieci i więcej). Mnożą się na potęgę i bardzo szybko w/g instrukcji koranu.
Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-04-10, 23:29 66
Hehe:)
Niedzwiedz23 - wracałem ze zmywakA
kaspersky16 - zawiozłem dziewczynę, żeby sprawdziła czy ci pielucha na kasie w Biedronce nie przecieka:D Widzisz, wyjechałem i dzięki temu masz teraz zajebistą pracę. Przynajmniej sucho jak ci się lać zachce podczas 12 godzinnej zmiany;)

A na poważnie to sześć lat temu sprzątałem akademiki, potem robiłem w fabryce części samochodowych i wcale się tego nie wstydzę. Potem miałem działalność gospodarczą, za którą odprowadzałem około 40zł ZUSu miesięcznie, potem trochę kontraktów informatycznych po 350 funtów za dzień i teraz męczę się jako administrator sieci. Straszna praca, 4 tysiące komputerów i 470 serwerów. Normalnie żal mi dupę ściska, że wyjechałem. Kurwa, mogłem zostać, tylko że obrazek poniżej byłby co najwyżej w złotówkach...

Zgłoś
Avatar
F................m 2013-04-11, 0:17 8
Zauważyłem, że z wyjazdu "na zmywak" najbardziej śmieją się Ci, którzy są tak kurewsko głupi, że nawet na zmywak ich nie wezmą, bo nauczenie się słów "plate", "mug", "fork", "knife", "wash", "faster" ich zwyczajnie przerasta -_-' .

Lepiej być prostym robolem tam niż u nas śmieciem po 3 fakultetach, z 3 językami obcymi zapierdalającym po 10h za 1500 zł na rękę. A nawet jak ma się farta, zarobi się kokosy, to co z tego? Kupisz sobie BMW i będziesz zapierdalał po nieistniejących autostradach? Nie! Będziesz stał jak ciota w korku, tak samo jak dziadek w Polonezie obok. Albo kupisz sobie symbol luksusu i lansu - iPhone'a? Tego iPhone'a, który u nas kosztuje średnią krajową, a na zachodzie kosztuje 100/200 baksów/ojro w abo i ma go prawie każdy?
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-11, 3:06 2
śmiem twierdzić, że błąd zrobiony był celowo. Aby umniejszyć zaszczyt jaki nas spotkał.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-04-11, 3:29
@up na pewno wina tuska
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-11, 11:29
w podobnym stylu znak znalazlem na ringu berlina...poszukam fote to wrzuce...napis byl w stylu'inwazji szkodnikow na wlasne ryzyko"...chodzilo o to ze jakies robale byly na drzewach...
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2013-04-11, 11:54 1
@bingo100 to sie koledzy pewnie wkurwili jak zobaczymy screen'a hahaha już widzę ich twarze
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-11, 11:54
Przecież wiadomo o co chodzi, Wy po angielsku też perfect nie gadacie, a język polski jest jednym z najtrudniejszych. Hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
Sowa1984 2013-04-11, 11:57 1
bingo100 napisał/a:

Hehe:)
Niedzwiedz23 - wracałem ze zmywakA
kaspersky16 - zawiozłem dziewczynę, żeby sprawdziła czy ci pielucha na kasie w Biedronce nie przecieka:D Widzisz, wyjechałem i dzięki temu masz teraz zajebistą pracę. Przynajmniej sucho jak ci się lać zachce podczas 12 godzinnej zmiany;)

A na poważnie to sześć lat temu sprzątałem akademiki, potem robiłem w fabryce części samochodowych i wcale się tego nie wstydzę. Potem miałem działalność gospodarczą, za którą odprowadzałem około 40zł ZUSu miesięcznie, potem trochę kontraktów informatycznych po 350 funtów za dzień i teraz męczę się jako administrator sieci. Straszna praca, 4 tysiące komputerów i 470 serwerów. Normalnie żal mi dupę ściska, że wyjechałem. Kurwa, mogłem zostać, tylko że obrazek poniżej byłby co najwyżej w złotówkach...

Obrazek



Fajnie fajnie...tyle że pieniądze to nie wszystko.

Pozdrawiam ( z Coventry )
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-11, 12:01
Też mi tam wielkie halo. Zapomnieli domalować kreseczki nad ó.
Zgłoś