18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
radek225 2017-07-31, 7:55 7
Jebać w dupę tych, którzy palą. Niech zdechną i zrobią miejsce normalnym, niepalącym ludziom.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2017-07-31, 8:33 16
UP
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduję...
Zgłoś
Avatar
esenel 2017-07-31, 8:37 4
Ale, że za drugim razem też się zapalił?
Ciekawe..
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-07-31, 9:21 12
made in china...wsio jasne

radek225 napisał/a:

Jebać w dupę tych, którzy palą. Niech zdechną i zrobią miejsce normalnym, niepalącym ludziom.


rodzice palą ?
Zgłoś
Avatar
rafaelik 2017-07-31, 16:43 1
Ghost Rider wersja chińska nisko budżetowa:)
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-07-31, 16:45 1
Jakiś czas nie będzie musiał się golić...
Zgłoś
Avatar
Emeryt_na_emeryturze 2017-07-31, 17:33 1
Dobrze, że rzuciłem palenie jak miałem 14 lat.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-07-31, 18:16 1
Jorgen88 napisał/a:

made in china...wsio jasne

rodzice palą ?



Nikt w mojej rodzinie nigdy nie palił.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-07-31, 18:51 1
@Up To co się przypierdalasz do palących? Chuja się znasz jak to gówno trzeba długo rzucać.Wiem po sobie bo paliłem dużo ale po 3 latach się pozbyłem nałogu.Ciągle kusi ale jakoś daję radę.
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-07-31, 19:09 5
Cytat:


@Up To co się przypierdalasz do palących? Chuja się znasz jak to gówno trzeba długo rzucać.Wiem po sobie bo paliłem dużo ale po 3 latach się pozbyłem nałogu.Ciągle kusi ale jakoś daję radę.


pierdolisz jak pedał kolegę...

Kto Ci kazał w nałóg wchodzić?
Kolegom chciało się przypodobać w gimnazjum?
Czy szpan przed laską że "taki to dorosły i pali"

Mi zaoferowali w gimnazjum fajkę, tak szybko jak zacząłem tak szybko skończyłem, śmierdzi go jakimś łajnem, smak klapka w ryju, drogie kurestwo, do tego nic nie dające, wypalasz bo musisz, bo czujesz ogromną chęć na to

A trza było za dzieciaka to wyjebać i nie wchodzić

Poza tym palący to pojeby, zapali taki na przystanku i myśli że nikomu nie zawadza, a zwróć takiemu chujowi uwagę to obrażony jak święta krowa bo co to komu wadzi, jeszcze chuj odpyskuje bo musi za przystanek iść.
Na sam zapach dymu z papierosa dostaję kurwicy i mam ogromną ochotę wepchać Ci tego peta głęboko do ryja żebyś jak najlepiej zapalił sobie swoje dobro
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-07-31, 19:24 2
JPablo napisał/a:


pierdolisz jak pedał kolegę...

Kto Ci kazał w nałóg wchodzić?
Kolegom chciało się przypodobać w gimnazjum?
Czy szpan przed laską że "taki to dorosły i pali"

Mi zaoferowali w gimnazjum fajkę, tak szybko jak zacząłem tak szybko skończyłem, śmierdzi go jakimś łajnem, smak klapka w ryju, drogie kurestwo, do tego nic nie dające, wypalasz bo musisz, bo czujesz ogromną chęć na to

A trza było za dzieciaka to wyjebać i nie wchodzić

Poza tym palący to pojeby, zapali taki na przystanku i myśli że nikomu nie zawadza, a zwróć takiemu chujowi uwagę to obrażony jak święta krowa bo co to komu wadzi, jeszcze chuj odpyskuje bo musi za przystanek iść.
Na sam zapach dymu z papierosa dostaję kurwicy i mam ogromną ochotę wepchać Ci tego peta głęboko do ryja żebyś jak najlepiej zapalił sobie swoje dobro



Widzisz,drogi kolego takie mieliśmy czasy.Fajki,tanie wina,dziewczyny w remizie...Nie to co teraz! dupodajki w wieku 16 lat,internet gdzie można się zeszmacić za drobne pln i tym podobne.Nikt nas nie zmuszał do tego ale ktoś spróbować musiał.I tak wyszło,że my stare wyjadacze z sadola pniemy się aby Wam młodzikom dorównać i wyrzeknąć się periodyków i nawyków.Staramy się żyć w zgodzie z młodszą kulturą ale macie do nas kilometry z zachowaniem.Nie macie zielonego pojęcia jak było z lat 80-tych i 90-tych.Jeżeli kłamałeś w wieku w profilu to wybaczam.Jeżeli synku masz lat 22 to zamilcz i się nie odzywaj.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-07-31, 21:29 2
Śmieszny filmik z kolesiem opalającym sobie ryj, a cebule już sobie do gardeł skaczą. Jacy wy jesteście żałośni.
Zgłoś
Avatar
Ar2Ti2 2017-07-31, 21:52 2
orisuniek napisał/a:



Widzisz,drogi kolego takie mieliśmy czasy.Fajki,tanie wina,dziewczyny w remizie...Nie to co teraz! dupodajki w wieku 16 lat,internet gdzie można się zeszmacić za drobne pln i tym podobne.Nikt nas nie zmuszał do tego ale ktoś spróbować musiał.I tak wyszło,że my stare wyjadacze z sadola pniemy się aby Wam młodzikom dorównać i wyrzeknąć się periodyków i nawyków.Staramy się żyć w zgodzie z młodszą kulturą ale macie do nas kilometry z zachowaniem.Nie macie zielonego pojęcia jak było z lat 80-tych i 90-tych.Jeżeli kłamałeś w wieku w profilu to wybaczam.Jeżeli synku masz lat 22 to zamilcz i się nie odzywaj.



O kurwa, taki dorosły, zajebiście nas to obchodzi, że byliście zjebami już w latach 80tych, głęboko w dupie, jak twoja stara siura twojego starego, mamy to jak było kiedyś, żaden z ciebie stary sadol, tylko chuj z małym chujkiem, który pierdoli od rzeczy. Nie ma żadnego inteligentnego wytłumaczenia na wpadnięcie w nałóg.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-07-31, 22:35 1
radek225 napisał/a:

Jebać w dupę tych, którzy palą. Niech zdechną i zrobią miejsce normalnym, niepalącym ludziom.


Niech zdechną wszyscy ludzie palący i niepalący i zostawią miejsce dla normalnych ludzi nie robiących tych obydwu rzeczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie