18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Palikot jak Blood and Honour
Leet • 2013-07-08, 12:11
Ostatnie słowa Palikota z jego bloga na natemat.pl nie zasługują na większy komentarz więc jedynie pokażę w czym rzecz:

1. Fragment tekstu Palikota STOP faszystom

Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach , na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich.

2. Fragment opisu działalności polskiego Blood and Honour:

Celem Redwatch Polska jest zbieranie wszelkich możliwych informacji (zdjęcia, adresy, nr telefonów, nr tablic rejestracyjnych samochodów etc.) na temat osób trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofili. Poprzez Redwatch chcemy uświadomić środowiskom, które są nam przeciwne, że to, co wiedzą na nasz temat, jest niczym w stosunku do wiedzy, jaka posiadamy o nich.

Polskie Blood and Honour to lewacka organizacja (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że narodowy socjalizm to lewactwo?) i widać, że Palikot jako "pierwszy lewak RP" bierze przykład z kolegów po fachu... doświadczenia po "Ozonie" się wreszcie przydały.

źródło

Wiem, że było już o tej sprawie ale nie było porównania do B&H.
Zgłoś
Avatar
Jozekban 2013-07-09, 21:09 8
'Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej.'
Józef Stalin
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-07-09, 21:14 57
Zgłoś
Avatar
pyto 2013-07-09, 21:47 2
tak czesto powtarzacie slowo lewactwo, ze juz zapomnialem co ono znaczy
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-07-09, 22:10 2
Palikot powinien siedzieć w dziale suchary, kiepski z niego szołmen... a polityk i człowiek to już w ogóle.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-07-09, 22:21 1
no prosze wszedzie lewactwo, na lewo lewactwo, na prawo lewactwo, to gdzie sie do kurwy nedzy podzialo prawactwo
kazdy kto sie nie zgadza z prawakiem odrazu jest lewakiem-zajebista logika
Zgłoś
Avatar
Orenos 2013-07-09, 22:23 2
No normalnie, aż się zalogowałem po raz pierwszy od bardzo dawna, bo takich bzdur to dawno nie czytałem.Narodowy socjalizm = lewactwo? Człowieku, właśnie pokazałeś tak naprawdę, że NIC nie wiesz o NS. Nie chce mi się rozpisywać po raz setny, więc po prostu wkleję coś, co już jakiś czas temu napisałem.
" Elementy lewicowe vide gospodarka, nie sprawiają, że dany system jest od razu lewicowy.Na narodowy socjalizm składało się wiele elementów i odniesień, zarówno do lewicy jak i prawicy, coś jak puzzle, gdzie dopiero jak się je ułoży wszystkie widzimy całość.W NS mieliśmy zarówno puzzle lewicowe i prawicowe.Stąd też nie można jasno stwierdzić , czy III Rzesza to lewica, czy prawica.To jest naprawdę rozbudowany temat obejmujący masy materiałów.Nie da się tego ustalić, narodowy socjalizm był po prostu.... narodowo-socjalistyczny."I tyle.A Palikot się trochę zapędził i pewnie niedługo będzie się z tego w jakiś sposób tłumaczył.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-07-09, 22:33 7
pyto napisał/a:

tak czesto powtarzacie slowo lewactwo, ze juz zapomnialem co ono znaczy



Ten schemat ładnie to obrazuje:

Prościej się chyba nie da.

Natomiast w pojęciu userów tego forum lewak to najgorsza obelga, a prawica to są ci fajni.
Coś jest na rzeczy, jednak prawda jest taka że jedni i drudzy w skrajnej formie są śmieszni jak purpurowy chuj. Niestety tutaj mało kto potrafi myśleć racjonalnie, ino się czepia jednego z biegunów. Nie wiem czy to się wiąże z lękiem przed posiadaniem własnych poglądów, chęcią przynależności czy też patologicznym zamiłowaniem do szufladkowania, które wzięło się stąd, że starzy zamykali ich w szufladzie.
Innymi słowy, w pojmowaniu tutejszej młodzieży - jeśli nie jesteś fanatycznym katolem co drze pizde "precz z komuną", to znaczy że jesteś pederastą z Ruchu Palikota. I vice versa.

A co do samego wpisu mistrzunia JP, to widać że to próba zaimponowania dzieciakom spod budek z piwem, co z trudem podstawówki pokończyli. Takich jest najwięcej w Polsce, więc to dobry target. Chociaż w sumie niech zdefiniuje co rozumie pod pojęciem 'faszyzm', które też jest nadużywane i nadinterpretowane.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2013-07-09, 22:49 20
Zgłoś
Avatar
myha 2013-07-09, 22:58 2
~sanctusdiavolos: moje miejsce jest na górze tej piramidki, niestety w Polsce nie ma żadnej partii która ma taki program. Najbliżej jest KNP i Ruch Palikota właśnie choć obie z innej strony:P
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-10, 0:08
Zmuszanie ludzi do płacenia podatków na prezerwatywy i talony dla inwalidów jest faszyzmem.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-07-10, 11:22 2
erythnul napisał/a:

@BongMan

[...] pedały czy osoby niedorozwinięte.



No i po chuj się powtarzasz?
Zgłoś