18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Palikot jak Blood and Honour
Leet • 2013-07-08, 12:11
Ostatnie słowa Palikota z jego bloga na natemat.pl nie zasługują na większy komentarz więc jedynie pokażę w czym rzecz:

1. Fragment tekstu Palikota STOP faszystom

Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach , na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich.

2. Fragment opisu działalności polskiego Blood and Honour:

Celem Redwatch Polska jest zbieranie wszelkich możliwych informacji (zdjęcia, adresy, nr telefonów, nr tablic rejestracyjnych samochodów etc.) na temat osób trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofili. Poprzez Redwatch chcemy uświadomić środowiskom, które są nam przeciwne, że to, co wiedzą na nasz temat, jest niczym w stosunku do wiedzy, jaka posiadamy o nich.

Polskie Blood and Honour to lewacka organizacja (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że narodowy socjalizm to lewactwo?) i widać, że Palikot jako "pierwszy lewak RP" bierze przykład z kolegów po fachu... doświadczenia po "Ozonie" się wreszcie przydały.

źródło

Wiem, że było już o tej sprawie ale nie było porównania do B&H.
Zgłoś
Avatar
N................c 2013-07-08, 12:17 25
Sergiusz Muszyński z PiSu złożył przeciwko palikotowi pozew do sądu, PiSowcy (a przynajmniej jeden z nich) raz coś dobrze zrobił
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-07-08, 12:24 7
Niech wiesza, poczekać troszkę, a potem pozew zbiorowy o ujawnienie danych osobowych i wielomilionowe odszkodowania

@edit: A i oczywiście o nieuzasadnione i bezpodstawne (nie to co opisali nie ma uzasadnienia) gromadzenie i przetwarzanie tychże danych bez zgody ich właścicieli
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-08, 12:27 10
No to ja już się pogubiłem...
Lewactwo to całowanie po dupach wszelkich odszczepieńców, pedałów, wypinanie się przed obcymi, wpuszczanie brudu do kraju, karmienie ich socjalem, pozwalanie im na wszystko, powszechna akceptacja wszelkich dewiacji typu adopcja dzieci przez pedryli, transy w sejmie, itd. Tak? Z kolei narodowcy to wszystko zwalczają. Tak?
Zatem dlaczego:
Leet napisał/a:

chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że narodowy socjalizm to lewactwo?


?
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-07-08, 13:59 26
"Faszyści przyszłości będą nazywali się antyfaszystami" - Winston Churchill
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-07-08, 14:01 14
@BongMan

Lewacka doktryna mówi o równości wszystkich, czy to kolorowych, czy pedałów, transów.. równość praw i przywilejów (vide prawo do małżeństwa, adopcji czy aborcji). Ucieleśnieniem tego jest socjalizm, czyli kompletna równość ekonomiczna. W komunizmie wspólnotą w której ma panować równość jest to klasa robotnicza, a narodowym socjalizmie jest to naród, nacja. Lecz w jednym i drugim ktoś z takiej równej wspólnoty musi zostać wykluczony(zlikwidowany). W Rosji radzieckiej była to arystokracja i oligarchia, w niemieckim narodowym socjalizmie byli to: Żydzi, później Słowianie, pedały czy osoby niedorozwinięte.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-07-08, 14:02 9
Ja bym na miejscy paligłupa za bardzo bym nie fikał. Każde większe święto pokazuje, że ich są media, ale nasze ulice.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-07-08, 16:07 4
gdzie można się zapisać do faszystów? jak dla mnie to by był prestiż społeczny, patrząc jakie mamy elity w rządzie.

@erythnul

Narodowy socjalizm = lewactwo?

"Lewacka doktryna mówi o równości wszystkich, czy to kolorowych, czy pedałów, transów.. równość praw i przywilejów (vide prawo do małżeństwa, adopcji czy aborcji)"

Teraz trochę o samym narodowym ustroju "Narodowy socjalizm (niem. Nationalsozialismus), nazizm (skrót od Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – totalitarna, rasistowska, antykomunistyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu"

Gdyby ONR tak bardzo nie dopierdalal się do tej jebanej aborcji z którą chcą tak zaciekle walczyć to bym kurwa na nich głosował. Ale, że są niedouczeni na tyle, że nie odróżniają zarodka od dziecka to trudno.

a ja jestem niestety zaciekłym zwolennikiem legalnej aborcji (płatnej z własnej kieszeni)
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-07-08, 16:24 9
szer.Lucjan Jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie, a nie czuję się niedouczony. Aborcja nie jest problemem naukowym tylko moralnym. I ciężko było by Ci głosować na ONR bo ONR nie jest partią polityczną.
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-07-08, 16:50 5
szer.Lucjan napisał/a:

Gdyby ONR tak bardzo nie dopierdalal się do tej jebanej aborcji z którą chcą tak zaciekle walczyć to bym kurwa na nich głosował. Ale, że są niedouczeni na tyle, że nie odróżniają zarodka od dziecka to trudno.

a ja jestem niestety zaciekłym zwolennikiem legalnej aborcji (płatnej z własnej kieszeni)



Mogłeś tak od razu, ONR bez Ciebie jest zerem, teraz muszą zmienić poglądy.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-08, 17:20
Redwatch robi dokładnie to samo co B&H, więc co to za oburzenie?
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-07-08, 17:30 3
Eeeeeeeee.... Czy on nie widzi, że robi dokładnie to samo, co ... "faszyści"? Aaaaaa no tak. Przecież od kilku lat jest postępująca (Albo ''postępowa'') podstawa programowa, w której dzieciaki nie wiedzą NIC, (oprócz przebiegu metafazy w mitozie, w podwójnym garniturze homologicznym zachodzącym w komórce prokariotycznej. Tak wiem, bez sensu, ale doskonale oddaje poziom nauczania.), a o historii najnowszej(II WŚ, czasy powojenne) to mówi się tylko o Adolfie z Austrii, że był bandytą, nienawidził żydów(przecież ich wymordowali 6...albo nie 100 milionów!!!!! To nic, że słowian zginęło najwięcej, na samej ukrainie w wyniku głodu zginęło 10mln), do tego 1 historia tygodniowo, zredukowanie liczby godzin języka Polskiego do 3 tygodniowo... oraz brak czasu na najważniejsze zagadnienia.
Jak się zapytałem przeciętnęj osoby z mojej szkoły co to jest faszyzm i ns, to odpowiedź była jasna. O ns nawet nie słyszal, a faszystą to ja byłem. Albo na lekcji padło pytanie kto to był Kościuszko...
Wystarczy gadanie o tolerancji, promocja zepsucia i "postęp", a mozna robić to samo, co socjalizmy(Hitlera czy Stalina...) i nikt nic nie powie.
Zgłoś
Avatar
sagarv 2013-07-08, 21:23
!!
Autor nie przeczytał ze zrozumieniem tego co sam napisał(przekopiował).

Palikot pisze o ściganiu przeciwników multi kulti.

Blood and Honour jest czymś odwrotnym.
Zgłoś
Avatar
Zet. 2013-07-09, 20:46 8
@up

To teraz Ty przeczytaj 2 razy, a potem 2 razy się zastanów.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-09, 21:04 1
@up - nie można z radykałami walczyć metodami radykałów [RedWatch] - bo wtedy schodzimy do ich poziomu.

Tyczy to się zarówno Palikota walczącego z "faszyzmem", jak i narodowców walczących z arabami/homoseksualistami/ludźmi o innych kolorach skóry itd.

A jeśli komuś metody Palikota się nie podobają [co jest zresztą słuszne] - niech sobie przypomni jak z łysymi kolegami jarał się murzynami na RedWatchu. "My ich to fajnie, ale oni nas nie!"?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie