18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Palikot na proteście
kieroshaw • 2012-01-27, 21:18
Nie rożni się wcale od rządzących, chce wyłapać jak najwięcej głosów, gdy jest okazja "nie dajcie się skłócić" a co pan właśnie robi?

Zgłoś
Avatar
sanger 2012-01-29, 10:08
Ja tam się cieszę, na poparcie każdego polityka dla właściwej sprawy. Palikot nie pierwszy raz popiera dobre inicjatywy i to mu się liczy tylko na plus. Chyba znowu na niego zagłosuję
Zgłoś
Avatar
amrashs 2012-01-29, 10:58 3
Mardog napisał/a:

Wole głosować na kogoś innego niż PIS i PO, w tym wypadku wybieram Palikota. Przynajmniej mu nie zależy by nachapać się kasą bo ma jej już dość. Cała ta gromada PIS i PO są gówno warci. Takie podejście jak " Nie głosuje bo nie ma na kogo, a na PO i PIS na bank nie będę głosował" albo "Zagłosuje znowu na PO moze będzie lepiej" jest śmieszne i za to powinno się popełniać samobójstwo



Za pierdolenie takich bzdur powinno się popełniać samobójstwa. Czy do ciebie nie dociera to, że głosując na populistę palikota głosujesz na PO? Baa.. obawiam się, że ten gość mógłby zrobić jeszcze większe gówno od tuska. Różnym grupom społecznym obiecuje gruszki na wierzbie, a ludzie łykają jak pelikany jego farmazony.
Zgłoś
Avatar
Dynner 2012-01-29, 12:37
ed2kk napisał/a:

A teraz nie będzie niczego.Tak, Kononowicz też tam był...



Jednak ciesze się, ze nie poszedłem
Zgłoś
Avatar
Cooback 2012-01-29, 12:58 6


najgenialniejsza "wrzuta" Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi.

Palikot - milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy

Palikot - facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk

Palikot - poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, wkurwiał Kaczyńskiego, Kaczor robił zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą, zamiast nieudolnością rzadu

Palikot - gość, który który kilka lat temu wydawał katolickie pismo "OZON", teraz walczy z religią

Palikot - 6 grudnia 2009 r. "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości. "

Palikot - jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie"

Palikot - "jako poseł PO brał udział 27 kwietnia 2006 r. w sejmowym głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Nowelizacja zaostrzyła górną granicę kary za uprawę narkotyków, w tym konopi (z 2 do 3 lat więzienia), zwiększyła także wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych (z 5 do 8 lat więzienia)."

Palikot - grudzień 2011 "Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. kokainy, heroiny i amfetaminy."

Zadaj sobie pytanie - kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały Palikota w czasie kampanii? Czyżby te same, które bronią rządu i przekonują, że protestujący przeciwko ACTA to idioci?

Dlatego jeśli już przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, to nie daj się nabrać na Palikota - NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantować, że system będzie trwał. Palikot to polisa ubezpieczeniowa Tuska.

WALCZ Z SYSTEMEM - PALIKOT JEST JEGO CZĘŚCIĄ!
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-01-29, 13:27 2


PS: Szkoda, że musiałeś się męczyć przepisując to tylko po to by pokazać że nie jesteś chujowy ^^
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-01-29, 14:08 1
Palikot? hahahaha jak chcecie mieć pedałów na ulicach to proszę bardzo. Dla mnie sprawa jest prosta jak ktoś ma poparcie mediów to jest gówno warty. Wystarczy że tego transwestyte do sejmu wprowadził, ja pierdole co się w tym kraju dzieje. Obiecał legalizacje (której i tak narazie nie bedzie) i gimbusy za nim poszły.
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-01-29, 14:36 1
@Kelt
Jesteś ograniczony? Czy ojciec Ci do łóżka wchodził, że masz uraz do pedałów?
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-01-29, 14:44 3
No nie spodziewałem się że na sadisticu znajdzie się ktoś kto ich bronił będzie... może powinieneś się na kwejka przerzucić? albo na jakąs fotkę czy chuj wie co
Zgłoś
Avatar
Pavulon_1 2012-01-29, 16:21
1:21 wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-01-29, 17:44
jakim to trzeba być pojebem żeby się polityką interesować, żal w chuj.
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-30, 22:44
popatrzcie na avatar mardoga i zrozumiecie, że nie ma zkim się kłócić
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-01-31, 12:26
No dokładnie nie ma z kim ;D Bo ja jetem ćpun itp

Jatsko nawet nie wie co to marihuana i jaka jest różnica między tym a innymi używkami. Naczytał się gówien i posłuchał opowiastek a teraz się wymądrza

PS: Spierdalaj na Madagaskar, niech cie mama spakuje i dobrze ubierze.
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-31, 13:01
Mardog,

wobec marihuany mam stosunek neutralny, wiem, że to fajna sprawa, ale z teorii wiem też, że THC wywołuje wysoki poziom stresu oksydacyjnego w hipokampie, co uszkadza jego komórki. I nie wiem z tego z, jak to ująłeś gówien, tylko z fakultetu o THC na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Dodam tylko, że hipokamp odpowiada w dużym skrócie za wszystko co związane jest z pamięcią i zapamiętywaniem. Z innych źródeł wiem, że THC może przyczyniać się do zaburzeń psychicznych u ludzi, którzy mają do nich predyspozycję. Swoją drogą twoja agresywna reakcja jest bardzo ciekawa i wiele można z niej wywnioskować. Dalej nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy są gotowi zrobić laskę każdemu, kto obieca im legalizację i udają, że wcale nie o to chodzi. Pozdrawiam, miłego ćpania lewaku.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-01-31, 14:26
No zacząłeś fajnie a skończyłeś jak idiota. Po co ta gadka jak kończysz ją jak najnormalniejszy debil. Skoro jesteś neutralny to na chuj takie wypowiedzi "Popatrz w avatar" chuj z avatarem, może lubie taki emblemat i tyle, ale nie lubie sobie zapalić, pale z głową nie tak jak inni co kurwa jarają jak debile a później ćpają i kradną mamie kase, czy biżuterie, którą sprzedają. W dupie mam czy palikot się dostanie czy nie, ważne by PO i PIS nie rządzili Polską, powiem inaczej, nią nie ma kto rządzić ,z tego wszystkiego na to wychodzi.

PS: Moja reakcja była taka a nie inna, bo już mnie wkurwiają takie gadki.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-02-01, 21:59
jatsko napisał/a:

Mardog,

wobec marihuany mam stosunek neutralny, wiem, że to fajna sprawa, ale z teorii wiem też, że THC wywołuje wysoki poziom stresu oksydacyjnego w hipokampie, co uszkadza jego komórki. I nie wiem z tego z, jak to ująłeś gówien, tylko z fakultetu o THC na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Dodam tylko, że hipokamp odpowiada w dużym skrócie za wszystko co związane jest z pamięcią i zapamiętywaniem. Z innych źródeł wiem, że THC może przyczyniać się do zaburzeń psychicznych u ludzi, którzy mają do nich predyspozycję. Swoją drogą twoja agresywna reakcja jest bardzo ciekawa i wiele można z niej wywnioskować. Dalej nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy są gotowi zrobić laskę każdemu, kto obieca im legalizację i udają, że wcale nie o to chodzi. Pozdrawiam, miłego ćpania lewaku.



wypowiedz na poziomie xD

mam kumpla, który jarał jak głupi, teraz trochę mniej, a jest w pierwszej dziesiątce szachistów w pewnej kategorii w Polsce, więc o kant dupy można potłuc twoje teorie.

agresja u niego? z obiektywnego punktu widzenia- ty przejawiasz większą agresję xD więc chyba jarasz jeszcze więcej od osoby, którą nieudolnie próbowałeś zgasić ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie